ICAP Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

Здравейте, кандидатствах за позицията агент събиране на вземания.Но ми се иска да ми каже някой, натоварено ли е много в този кол център, има ли някаква норма за брой обаждания, въобще ме интересува как е атмосферата, имайки предвид, че фирмата е гръцка.Разбрах че парите са добри, но заслужава ли си ?

Искам да се обърна към онези от вас, които споделят мнението си за позицията на Collection Agent в Сайкъл кредит или така нареченият кол център.
Всеки е свободен да има мнение и да прецени за него, кое е по приоритетно даполучава 200 лв повече влачейки тухли на строежа (без да подценявам ничий труд разбира се) или да стартира с по-ниска заплата и с огромни възможности за развитие и израстване в една чисто нова за България компания.
Избора е ваш.
Ако имате някакви други въпроси можете да се обърнете към мен.

Поздрви,

Колко време след интервюто ви се обадиха? И знае ли някой как е името на интервюиращата....

До Аз,
Приятелю 800лв е брутната заплата от която ще ти отдържат данъци, осигуровки и др.
На твое място бих се поинтересувал за нетната заплата след всички извадки от брутната. Най-добре в писмен вид да ти го представят.
Успех!

Аммм, аз днес започвам при тях ...на мен ми казаха заплата от 800 и това, което чух за условията ми прозвуча добре...За нощни смени не са ми споменавали, тъй като няма логика да има такива...

Става дума за Айкап на ул. Бачо киро ли ?

Ходих на 2 интервюта за долупосочения кол център - не ми се обадиха да ми кажат одобрен съм или не,требваше да гадая! Заплатата е по ниска от 650 лв чисто,която симпатягата долу е написал!

Търсят си балъци за кол център, който да обслужва длъжници в БГ искат "отличен" Английски, който е само за комуникация с гърците от мениджмънта. Предлагат и bonuses and benefits само че не знаят какъв процент и въобще дали ще ги има.
Работа на смени без нощна, 28 души в едно малко помещение.
Типична гръцка хитрина - 650 лева на месец чисто = 4.06 лв на час
За вас не знам, но мен нещо не ме вдъхнови това "мотивиращо" според тях предложение.

И аз искам да споделя мнение за компанията. ИКАП е в България от 2006. За тези две години работа тук, разбрах, че наистина фирмата е стабилна. Заплащането е на европейско ниво, офисът е нов и се намира в идеален център. В екипа сме предимно млади колеги и работим най-вече защото имаме поле за изява и развитие,т.е. препоръчвам компанията.

ICAP е гръцка компания от скоро на българския пазар.Офисът е нов и луксозно обзаведен, намира се в Идеален Център.Заплащането е относително добро и отговаря на квалификацията на служителите. Екипът е млад, нов и ентусиазиран. Отношението на ръководството към служителите е добро. Хората, които покажат потенциал, получават и възможности за кариерно развитие. Търсят се кадърни хора с опит и в момента, които говорят перфектно английски, защото това е официалният език за комуникация. Ако имате желание да работите в областта на консултантските услуги, това е една добра компания, в която си заслужава да инвестирате например около 2 години.