ICAP Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

Здравей Таня, съжалявам за закъснението, но се надявам да съм полезна с информацията.Работя при клиент на компанията и мога да кажа, че съм изключително доволна от отношението и работната среда. За самата компания Икап не мога да кажа много, защото съм имала много малко допирни точки, но получавам това, което ми беше казано и условията са такива каквито ми бяха обяснени и на самото интервю.
пожелавам ти успех!

Здравей Таня,
аз съм служител на фирмата от повече от година и съм много доволна от фирмата, заплащането и отношението. Каквото ми беше обещано на интервюто стана.
Надявам се да съм била полезна.

Здравей Таня,
аз съм настоящ служител и мога да ти кажа, че съм много доволна от работата, отношението и заплащането. Фирмата спази обещанията си към мен и вече повече от година работим без проблеми.
Надявам се да съм била полезна.

Във никакъв случей не кандидастваите за длъжност оператор въвждане на данни няма да видите повече от 350 лв!

здравейте,

имам предложени за работа при клиент на компанията (финансова институция) искам мнение от бивш или настоящ служител.

Ама моля ти се изобщо не се връзвай на тия простотии... достатъчно време работих за Икап и Скайкъл за да ти кажа, че подобна заплата от 1300 лева можеш само да я сънуваш... не им се връзвай на простотиите и глупостите... не знам кой ти е провел интервюто, но е факт, че кадърните хора от там се омитат много бързо.
Наскоро разбрах, че Диди Гринко е напуснала поста си на Адм. Директор на сайкъл, Весо и той се бил махнал... все кадърни хора... май само Марийчето, на шефа секретарката, остана единствената която си разбира от работата. Другите са там само, за да убият време на чело със селското девойче Жива Карамитева!
Пратете й поздрави, ако идете на интервю и й кажете, че не става за нищо! ;)

Ходих на среща, цял час приказки ...и нищо.
Иначе добра заплата за търговец по телефон. 1300 лв. чак не ми се вярва. /неволно се усмихнах, даже :)

Нямам идея каква е причината да триете коментара ми относно госпожица Жива Карамитева. Това некомпетентно, комплексирано същество, което изобщо не е на мястото си в тази фирма... Това девойче не знае изобщо за какво е там ама иначе много тежко го раздава и на голяма шефка се прави... Явно на нея не й е удобно да се пишат истините за нея и затова ми триете коментарите. Не зная наистина каква е причината, но това момиче трябва да слезе малко на земята и да осъзнае, че единствената работа за която я бива е да бъде шеф на пещера в която да се крие постоянно!

Който иска да кандидатства в "Сайкъл Кредит" трябва да е подготвен, че на интервюто, ако го извикат, ще срещне най-вероятно съвсем млад човек, не особено подготвен да отговори на въпросите му, ще избягва конкретни отговори, а накрая няма да се обади дори, в случай на отпадане на кандидатурата.
Задават се въпроси целящи да запълнят време, а не да се потърсят факти дали кандидатстващият е подходящ.
Конкретно за работата в кол центъра заплащането, което предлагат е ниско, а работата, която ще се върши не се изяснява предварително. Никой, дори в най-общи рамки, не обяснява какво ще се върши, по колко часа, при какви условия на труд.
Интервюто, на което бях поканена, беше за отбиване на номера. Личеше, че интервюиращият действа на принципа на симпатията, а не на база опит, или желание за развитие в тяхната фирма.
Не стига, че човекът беше твърде неопитен във въпросите си, но и не изглеждаше дори да се старае какво впечатление създава на интервюто.
Неприятно съм разочарована, очаквах, че поне за лице на фирмата се стараят да създават добро впечатление. Не ме взеха, очевидно, защото се опитвах да разбера повече за естеството на работата. Не си направиха труда щом поне са ми загубили времето, да получа обратна връзка от тяхна страна.
Местоположението им също не е благоприятно. Намират се близо до летището.

Тъй като току що ме поканиха на интервю относно длъжността Агент събиране на вземания в Сейкъл Кредит България, искам да Ви помоля да споделите впечатленията си по повод работна среда, трудови условия, заплата и т.н. Ще съм благодарна, ако сте искрени и точни в коментарите си, за да мога да придобия някаква представа и да разбера дали има смисъл въобще да се явя на това интервю (имайки превид по-долу посочените мнения). Благодаря Ви предварително!