ICAP Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

Извинявай "М", но какво точно понмиш от Димитрина Гринко???
Вечните и настрояния ако е на кеф цял ден смях в кабинета и, но ако не се е наспала викане, крясъци и сцени.Имаше едно момиче Искра как само и крещеше и с какви думи я наричаше и то пред целия офис.......думи нямам за професионализма и.

За тази г-жа Гринго само съм чувал и чел по форумите, да определено я хвалят. Аз обаче когато започнах работа изобщо нямаше такъв човек. Просто всички там наистина са много, много некомпетентни. За мен е срам, че дори ми го пише в трудовата книжка. Настоящият ми работодател когато го видя (понеже аз на CV-то както и на интервюто просто я пропускам като работа) директно ме попита как съм се излъгал...
Работата е много добра за хора със средно, че даже и основно образование, без езици, без компетенции и изобщо..за мен трябва да назначават само млади хора от домеве, които не са имали възможност да учат  - поне едно добро дело могат да свършат. Но HR-ритите са толкова зле и на интервюто едва ли не казват, че всички работещи при тях имат по 3 висши..

За информация на всички тази фирма беше създадена и 4 години се управляваше от един страхотен човек... Димитринка Гринко! За съжаление, тя се оттегли и една година по- късно ситуацията е точно такава каквато я описвате по- долу... некомпетентни служители, лошо отношение и неприятна работна обстановка. Жалко, а бяхме хубав екип и работехме страхотно!

Таня, просто се чудя преди това къде си работила? Не знам в кой отдел си започнала, но там всичко е много зле..работиш за някакъв бонус на 3-месечие и дори и да си взел максималния, след удръжките просто всичко става безсмислено..
За отношенията в офиса не ми се и говори..Има там едно много грубо, ужасно антипатично мимиче, което е "някаква си" в йерархията, още някакви хора, които не се знае какви са се правят на "шефчета" абе..
Ако имате някакво образование, каквото и да е - мястото ви не е там в никакъв случай. Извинявам се ама се касае за нискоквалифицирана работа на телефон..каквото и да си говорим.

Здравейте всички искам да споделя и аз впечатленията си.Започнах работа в компанията и съм много доволна от отношението и от корекността им. Всичко, което ми беше казано на интервюто се случи и даже съм приятно изненадана, защото явно имах по други очаквания.
Успех на всички.

Ужасно възмутена съм от така наречената фирма и всичките й дъщерни компанийки. Ако искате да се подиграват с труда ви, никой да не ви зачита за нищо, да трябва да се съобразявате с всеки самопровъзгласил се за шеф - било то HR (специално за Дарина Майноловска която е тотално некомпетентна), супервайсър и какви ли не още в смрадливият им офис - то там е вашето място !!!
Не се колебайте да се пробвате, текучеството е огромно и вземат почти всеки въпреки хилядите си претенции.
Дори сега ако отворите jobs.bg ще намерите поне 2-3 обяви било то за ICAP или Cycle Credit.
Жалко е само, че големи компании с утвърдено име ги наемат тези като трети лица по договорите със служителите.
Като цяло фирмата е гръцка - само това може да ви говори много като се има превид какъв лъжлив и нагъл народ са.
Абсолютно всеки там се оглежда за каквато и да е друга работа, лошото е, че някои наистина нямат избор. Заплата е смешна - 600лв. след удръжките - 470, а за бонусната схема думи няма да опиша каква подигравка е.
Така, че съветът ми е - далеч от там ако имате малко уважение към себе си. Аз сгреших, че не послушах подобни коментари..

Благодаря за мнението..между другото това за натоварването и самата HR-ка ми го каза, при което аз малко невярващо я изгледах. Първо ме попита каква очаквам да е работата и когато казах, че мисля, че ще е натоварваща та каза - "о, точно напротив". Аз тогава не и повярвах, но щом си бивш служужител :)))
Парите са ужасно малко, но ако е така положението - ясно е защо.
Благодаря, мисля да пробвам пък ще видим..какро казавам - вратата е винаги отворена :)

Здравейте,Наталия! Вие в понеделник 2.06 ли бяхте на интервюто? Аз бях тогава и казаха ,че ме изпращат на второ интервю,което трябва да се състои по телефона,но още не са ми позвънили и започвам да се тревожа. Как беше при вас? Аз лично останах с мн добро впечатление на интервюто от фирмата. Всичко ,което ме интересуваше ми беше казано ясно и точно, атмосферата беше приятна и предложението беше добро.

Наталия това е екипа с най - малка натовареност като бивш служител, работещ по друг проек ще ти кажа, че колеги от този екип буквално си почиват и за тази почивка получават заплата. Ако имаш предложение не го отказваи.....
успех!

Поканиха ме на интервю от фирма Сайкъл Кредит. Тук виждам, че фирмата се занимава със събиране на вземанията. Това за което ме викат обаче е връзка с лекари (кол център) по проект с фармацевтична компания. Някой може ли да ми каже как стоят нещата там.
Благодаря.