ICAP Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

Здравейте , като служител в Cycle credit от 6 месеца , мога да ви кажа ,както всички дотук да много е топло ,но никой не ние оставил да умрем от жега. Има достатъчно вентилатори и скоро няма да бъдем в тази сграда , предстои преместване. Заплатата в фирмата варира в зависимост от проекта и бонусната схема е различна, също така от към заплащане фирмата също е коректна , всеки месец на датата се превежда заплатата. Обстановката е спокойна и много ми е интересно всички говорите за някви невиждано малки бонуси , най- вероятно вие сте от хората , които са уволнили защото нищо не вършите и изливате глупостите си тук .В Cycle се работи , това е истината.
Всеки , който работи си получава заслужените бонуси , когато започнах там още на интервюто ми обясниха , какво ще върша , колко ще ми се плаща, както и бонусната схема на проекта.

както повечето хора и аз реших да пиша тук.Започнах работа в компанията преди 3 месеца и до момента впечатленията са ми само положителни. Заплатата не е голяма, но и натовареността също - както казва българина за толкова пари толкова работа. Обстановката в офиса е спокойна, но найстина е много топло. На интервюто оба1е ме предупредиха, че ще предстой преместване затова и мога да кажа, че жегата е поносима.
От мен толкова !

тамън се връщам от интервю със Сайкъл, т.е. Айкап за телемаркетинг агент с гръцки. Преди години ми предложиха от Айкап 400 лв. заплата за пълен работен ден, преди кризата, когато заплатите бяха масова над 1000-1500, но реших да проверя дали нещо се е променило. Уви да! Заплатите са вече 670 лв. Урааааааа! Дерзайте! Затова учим по 4-5 години гръцки! Уроди! Нямат елементарно уважение към хората и тяхното време. Да си сложат заплатите в обявите и да не разкарват хората до летището, да им гледат скърцащия аборигенски офис!!!! ДА си знаете!

Фирмата е добра ! Заплащането е прилично и отношенията в офиса също. Моля разграничавайте icap и cycle credit, това все пак са отделни фирми с различна дейност и работни условия.

Здравейте и от мен,

реших и аз да се изкажа тук за фирмата. Работя вече около 7 месеца тук и до момента отношението към служителите е много добро (няма ги описаните по долу викове и крясъци), а напротив всичко е спокойно. Екипа ми е много готин, ръководителят ми също. Единственото гадно нещо и топлината, защото в сградата е много топло.

толкова от мен, ако нещата се променят ще информитам

Честитита Нова Година!
След напускането на Г-жо Гринко продължаваме с настоящите проекти,както и с нови.Изминалата година 2014 беше много успешна за Telemarketing,както и за Collection.За постигането на добрата успеваемост допринасят всичките служтели и така продължаваме 2015 г. с  3 нови проекта!!!
Поздрави,

Може да плювате колкото си искате по Димитринка Гринко, но ще кажа само няколко факта... Когато тя беше във фирмата, Сайкъл кредит беше сред Топ 5 в бранша, бяхме над 200 души персонал и работехме с най- големите клиенти. След напускането й , клиентите си тръгнаха, загубихме  проекти, които сме работили с години и в момента персонала на Сайкъл кредит е около 50 човека. Тя знае как се ръководи екип и е помогнала на много хора както в работата така и в лично отношение. Тя познаваше всеки служител и знаеше силните и слабите му страни. Да , викаше, но само когато имаше основание за това. Аз се радвам,че съм работила с такъв Лидер!

Аз като бивш служител мога да кажа,че всичко написана в коментара от
19 06 2014  е 100% истина.Изкарах там 6 месеца заплатат е 470 и нито лев повече.бонуса е 20лв отгоре правете си сметка.
Димитрина  Гринко напусна  още когато аз работех там демек  ноември 2013г
Супервайзорите са изключително некомпететни работа е старашно много осветление няма.възбух също в помещението.
Екипа е добър като цяло с изключение на Василена Петкова,Михаела Колева и Искра Алексиева жени с деалект ръководят екип от 60 души неопитни студетнки първокурснички от УНСС станели проблем изобщо не знаят  какво да правят.
Местоположението е на летището работи се събота и неделя помещението е доста мръсно вентилация няма тоялетната да ви разправям.Заведения за хранене  има едно в стола на събота и неделя не работи.
Единствено положитерно нещо е че екипа е добър поне този в който в които аз работих помагахме си много,и заплатие идваха точно на 10 число никога не са закаснявали.Проектите по които се работи се марнетинг–виваком астра зенега близу и др и съберания на вземанията –алфя бянк и пощенска банка
Таргетие се изпални ми но но бонуса е 20 лв само;на интервюто ще ви кажат че бонуса е 100 лв не се лъжете и наитина там по време на раота винаги се седи в jobs bg.Това е от мен дано съм бил полезен

Е Нели какви спомени ми върна...... момичето по което крещеше Димитрина се казва Искра и наистина беше страшно грозен начина по който се държеше с хората. Постоянно викаше за нещо или по някой, а после сядаше върху бюрото на Весо и започваше да се хили истерично. Какви времена бяха....... когато я чух да крещи за първи път си помислих, че не сме в офис, а сме на полето и иска да я чуват в центъра.......
За хора, работещи там пазя само приятни спомени мога да кажа, че екипите бяха много сплотени,

Neli ,искам да споменеш обидните думи на Димитринка :)