ICAP Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

ИЗНУДВАЧИ! ИЗМАМНИЦИ! ПАЗЕТЕ СЕ! УМИШЛЕНО ВЪВЕЖДАТ ГРЕШНИ ДАННИ И СЛЕД ТОВА ИЗНУДВАТ ХОРАТА , ЗА ДА ИМ ГИ ПРОМЕНЯТ! Компания, която е ярък пример за беззаконието и изнудванет на високо ниво в България!

Няма такива изнудвачи и измамници! Срам! Милиони въртят безнаказано, даже данъци не плащат! https://contracts.bivol.bg/view-eik.php?eik=176473373

Пазете се!!! Измамници!!! Добавят умишлено грешни тел. номера към профилите на комапнии, след което ги изнудват да заплатят за смяна на тел. номер, който те са въвели грешно. До тук сме 17 фирми с един и същи проблем (и това е само сред познати) , измамените са сигурно хиляди, правим списък, ако има още със същия проблем - потърсете адвокат!!! Не им плащайте!!! Едни от многото недосегаеми измамници!!! И как фирми и организации опериращи с милиони не са регистрирани по ДДС???

от години, чета предимно негативни коментари за компанията и за това реших, че е време да напиша нещо.
За съжаление колегите, които са писали - бивши и настоящи, са забравили да напишат, че работят ( са работили) в Сайкъл Кредит България.
Сайкъл Кредит България е част от ИКАП Груп, но не е ИКАП България и съответно правилата и задълженията за служителите са различни.

Работя от създаването на ИКАП България, през 2006г. и съм видяла и хубавите и лошите моменти в нея. Но това, което бих искала да изясня е, че ръководството на компанията винаги се е държало с разбиране към служителите си и се е старало да бъдем доволни, доколкото разбира се това е възможно! Неслучайно, повечето от колегите работят тук от близо 7-8 години, а някои от нас и повече от 10 години.

Намираме се в нова сграда в центъра на София, на ъгъла на бул. Мадрид и ул. Черковна. Офисът е достъпен с различни видове транспорт, както и с кола. Местоположението е удобно почти за всеки. Имаме прозорци, които се отварят...климатици, които ни топлят през зимата и замразяват през лятото :)
Имаме си и огромен балкон с няколко шатри.
Асансьорът ни слиза директно в БИЛЛА, което повярвайте ми е невероятно удобство за всеки!

За тези, които ме познават, знаят, че рядко оставям подобни коментари.
Желанието ми е единствено, бъдещите кандидат-служители на ИКАП България, да знаят, че написаните до момента мнения на бивши служители се отнасят за Контактният център: Сайкъл Кредит България, а не за ИКАП България.

Това са две абсолютно различни компании, макар да делим един етаж!

Благодаря Ви, че отделихте от времето си да прочетете моето мнение и се надявам да Ви е било полезно.

Успех,
Мария

Фирмата запада, заплатата 2 доста под 600,крадат от бонусите на служителите, работното време е по 10 и 12 часа, на празниците работиш сам, а двойна надница няма. Всички постоянно излизат в болнични, забележки за всяко нещо. Заплата закъснява, шефовете дори не говорят пряко с теб. Проектите повечето са закрити, и казват, че работа нямало. Уважение в тази фирма няма и няма да има, заменят те като едното нищо.

Здравейте, аз съм бивш служител на ''Сайкъл Кредит''.
Искам да изкажа разочарованието си от мениджъра на тази фирма- Йоргос и супервайзора Цветелина.
Цветелина е неспособна и злопаметна жена, която в началото се държи добре, но не след дълго започва да вика и унижава подчинените си. Постоянно критикува всички и слага колегите на ''обучение'', като чели е трудно да се научат 10 изречения, които се повтарят цял ден!? Ако решите да поговорите с нея нормално, за да й кажете, че не ви е приятни да ви прави забележки пред всички- не го правете. Тогава тя ще направи всичко възможно да ви отстрани от проекта и може да загубите работата си. Цвтелина държи много на една от служителките - Галя. Пазете се от нея, защото е интригантка и доносничи всичко на шефовете.

Йоргос обещава бонуси и преви различни игри, с които обещава допълнителни ''лесни пари''. Не му вярвайте, дори и да постигнете даденото нивото за бонуси, ще ви излъжат, че договорите не са стигнали до клиентите и няма да вземете нищо.

Иначе колегите не са лоши, но постоянно се конкурират помежду си, което носи повече негативни отколкото положителни емоции. Също така много бързо напускат, заради излъгани очаквания и неадекватно отношение.

Заплата- 600 лв ще взимате, но за повече не се надявайте!

Поредната некоректна аутсорсинг компания. Внимавайте при работа с тези хорица!!!

Ако сте начинаещи, в аутсорсинг компаниите и искате да видите, как не се управляват хора, това е вашето място. Особено с проекта, на оферти от един от мобилните оператори Виваком. Шефката, Цветелина твърди, че 11 години е била шеф, което е трудно да се повярва. Много държи на една служителка, която била "по-старша", на име Галя. В този проект, се изповядва идеята, че трябва работниците постоянно да бъват привиквани и да им се показват грешките. Но "по-старшата" е недосегаема. Измислят интриги, с които да направят невъзможно да се работи, с колектива. Като например, че всички кобегжи са се оплакали от един и същи служител.
Шефът е грък и управлява по гръцки. Обещава бонуси, прави игри, за постигане на определени резултати, после на заплата, случайно е забравил да ги преведе.
Ако имате собствено мнение и искате да се научите, това не е мястото за вас. Това е поредната компанийка ,която се изхранва, на гърба на хора, които са решили да си изкарват честно прехраната.
Текучеството е постоянно, правят се безсмислени срещи, на които се говори общо и се цели хората да се чувстват уплашени, за собственото си място.
Локацията/в близост до гара Подуяне/ е изключително неудобна. Обстановката, в офиса е тягостна, благодарение на Йоргос и Цветелина. Нека продължават да се мислят, за велики.

здравейте

като служител мога да кажа, че откакто сме в новата сграда нещата много се промениха. Отварящи се прозорци, чист въздух и най- вече метрото ми е на 2 секунди. Що се отнася до отношението, новото момиче - супервайзор е много добра. Говори с нас, обръща ни внимание и ни помага много. Аз лично съм с добри впечатление все пак съм тук от около 3 месеца за които нещата се промениха много и реших да го споделя.....

Ако решите да работите там , се подгответе за алергии ,които ще получите вследствие на мръсотията в офиса . Няма отварящи се прозорци , ако един е болен , всички се разболяват. А ако няколко месеца подред ви се наложи да сте болничен , тактично ви молят да си напишете молбата за напускане. Истината е , че хора винаги няма ... Ще ви обещаят недостижими бонуси .... и ще ви викат извънредно на работа. А когато надработите часовете си, не винаги ще ви преведат надработеното...