мимас /img/frontend/nomap.png"

Готвят вкусно, целият персонал е много внимателен към клиентите, стараят се да са безупречни. Отнасят се с уважение към хората, правят подаръци, винаги са усмихнати, учтиви, дружелюбни. Правят и доставки. Не са най-бързите, но всичко е винаги изпипано и направено според желанията на клиентите.
Като екип-ТЕ СА СТРАХОТЕН КОЛЕКТИВ! Много мили един с друг, помагат си, уважават се и много добре се разбират.
Като работодател- "МИМАС" винаги плащат обещаното, винаги помагат на персонала си, ако имат нужда дори и безлихвени заеми им дават.
Като ангажираност- работното време и смени са според желанията на персонала и има взаимно разбирателство.
Не взимат големи заплати, както някои коментират, но тези, които работят съвестно получават доволно и винаги може да бъде променено заплащането в полза на работника.
Колкото до хигиената-ВИНАГИ Е БИЛА, Е И ЩЕ БЪДЕ НА ВИСОКО НИВО В ТАЗИ ФИРМА!!!
Има много хора и фирми, които могат само да завиждат и се опитват да злословят, но истината е, че всичко се прави по стандарти, спазва се висока хигиена и владеят голям майсторлък в правенето на този тип храна! Който не е опитвал МИМАС все едно никога не е ял ИСТИНСКИ ДЮНЕР!
МОИТЕ ПОЗДРАВЛЕНИЯ КЪМ ЗАВЕДЕНИЕТО, СОБСТВЕНИЦИТЕ И ЦЕЛИЯТ ПЕРСОНАЛ!!!!

За заведение от такъв тип-хигиената не е лоша, ако някой е забелязъл всяка вечер след като затвори заведението всички араби опъват едни маркучи и се вадят препарати и започва миене на всичко от..до.., в много от българските заведения това се прави два пъти в годината, такова основно почистване, а там всяка вечер, но наистина си е наложително заради всичките мазнотии.Както се чисти отпред при касата и клиентите, така се чисти и отзад, където се приготвят месата и картофите.За чистене се чисти яко, но гадното е че има хлебарки, не много ,ама има,ама то в Сф на много места си ги има, особено в старите сгради,както е там.
На който му харесва да си хапва там, аз лично не съм ходила отдавна, защото не живея в Сф вече, но при последното ми посещение ми направи впечатление, че цените доста са скочили, а дюнерите като че ли са се смалили,но ... то си е тяхна работа все пак.

Не е вярно,че 90 % са инигранти от Ирак, те всички са от арабските страни-Ирак,Сирия и др.,но не работят за безпари, а за много пари, е малко са зле с почивките, ама със заплатите,които получават за няколко години си купуват апартамент в Сф-доста голям и ново строителство. Повечето са много весели и обичат да се радват на живота и са много по-човечни от повечето българи.

90% от хората работещи в мимас са имигранти от ирак на които рядко плащат, а те от своя страна си го връщат на клиентите като безчинстват с хранителните продукти. Работните условия са ужасни, а след като влязох в кухнята им ви препоръчвам да не ядете от дюнерите на мимас, хигената не е на почит, при тези сирици който използжат Иракси бежанци за роби.