Асо Сириус https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,кв. Лозенец, ул. Козяк 1а&markers=София,кв. Лозенец, ул. Козяк 1а

Асо Сириус

Хора помислете преди да започвате работа в тази фирма .ТЯ Е НЕЛОЯЛНА КЪМ РАБОТНИЦИТЕ СИ.ПАРИ НЯМААААА,ОТПУСКИ НЯМААААА НИЩО НЯМААААА ЗА ТЯХ ВАЖИ СОБСТВЕН КОДЕКС НА ТРУДА  НЕ СИ ПРАВЕТЕ ТРУДА ДА ПОЧВАТЕ РАБОТА

ХОРА ПАРИ НЯМА!!!???????? !!!!!!! ВИЕ НАЧАЛНИЦИТЕ ХЛЯБ ЯДЕТЕ ЛИ??? ЯДЕТЕ ЗАЩОТО ИМАТЕ!!!!!!! А ПРИ НАС  И НАШИТЕ ДЕЦА ГЛЛЛАД!?!?!?!ВЕЧЕР СЕ ЧУДЯ КАК СЯДАТЕ НА МАСАТА ??????НЕ МИСЛИТЕ ЗА ТАКИВА КАТО НАС!!!!!!!! ПЛАТЕТЕ НИ ЗАПЛАТИТЕ!!!!!!!!

Здравейте,обръщам се към всички кандидати за работа в тази''фирма''.ДОРИ НЕ СИ ГО ПОМИСЛЯЙТЕ.Това е възможно най-нещастната фирмичка,която е била създавана някога.ЗАПЛАТИ-няма по 5-6 месеца и няма гаранция,че ща ги получите.ОСИГУРОВКИ-както им кефне,по един час нощтна и един час дневна-гавра.ОТПУСКИ-няма,замествания и нови графици-може да направиш и 250 часа,ама пък то и без това няма заплата,поне няма какво да търсите допълнително.БОЛНИЧНИ-на същия принцип.Това е-вие си решавате,просто искам да ви кажа следното предварително---НАЛИ ТИ КАЗАХ.Успех бъдете живи и здрави,а на собствениците на фирмичката-желая,бавна,мъчителна и гадна смърт,дано се пържат в АДА

Ангеле, Ангеле ще попаднеш в преизподнята. Ако имаш капка акъл бягай и не се спирай или обръщай. Това са най-долните, отвратителни и гнусни негодници. Боклуци, пфу ваща мамка уродлива.

НЕЕЕЕЕ ДАВАТ ЗАПЛАТИИИ В ТАЗИ ФИРМА .БЯГАИ ДАЛЕЧЕ КОЛЕГА.KADEEEEE E NAFTAAAAAAAAAAAAA

здравеите тази фирма е боклук,няма осигуровки,няма отпуски,НЯМА ЗАПЛАТИИИИИИИИИ,не се набутваите да се замимавате с асо сириус.МОШЕННИЦИИИИИИ ДАИТЕ ЗАПЛАТИТЕЕЕ

предстои ми да започна работа в асо сириус .коректна ли е фирмата към момента .редовни ли са заплатите

Колега от Варна,
И аз съм настоящ служител в охраната на РВД.
Току-що се появиха представители на Сириус и казаха, че поемат охраната от 1 юли 2014.
Оставиха листовки с необходимите документи, които трябва да представим. сред тях е и "копие от удостоверение за боравене с огнестрелно оръжие или разрешително за носене на огнестрелно оръжие (ако имате такова.)
За който няма ще се проведе курс (от тях самите разбира се) настойност 200 лева. Ще се удържат от заплатата за четири месеца. това означава, че всеки трябва да инвестира около 300 лева.
Освен това изрично заявиха, че отпуски и болнични НЕ СЕ ПОЛАГАТ. Ако някой се разболее другите го заместват БЕЗПЛАТНО.
Като се вземе предвид и че ще плащат в тримесечен срок какво излиза?
Хайде кандидатствайте!
Аз вече НЕ!

В Търговище е същото, започнахме в един обект с тази фирма през Септември, и вече през Юни имаме да вземаме пари за месец Март, това са 3-4 месеца назад с парата. Като се разпределят взетите заплати за броя работени месеци ви излиза че работите за 200 лв месечно, а другото няма и да го видите. Като започвате работа, погледнете какво пише в договора ви, а там пише че ще ВИ ПЛАЩАТ ДО 3 МЕСЕЦА СЛЕД ЗАРАБОТЕНОТО . Така че правете си сметката и се пригответе за глад и мизерия. Ако смятате че ще давате по 15 дежурства също, то се молете да няма отпуски и болнични, защото тогава ще давате много повече.