Асо Сириус https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,кв. Лозенец, ул. Козяк 1а&markers=София,кв. Лозенец, ул. Козяк 1а

Асо Сириус

Ей боклук дай парите.Щете намерия и да не ти казвам какво щети се случи боклук такъв.

Господа началници ,,благодарим,,ви че днес ще вечеряме точно едно нищо .Но не се притеснявайте за нас вие нали имате всичко на масата .ДАЙТЕ НИ ПАРИТЕ!!!!!!!!!!!!                 ОТ АПРИЛ НАСАМ НИ ДЪЛЖИТЕ ПАРИ!!!!!!!! ИСКАМЕ СИ ПАРИТЕ И ВСЕКИ ПО ПЪТЯ СИ!!!!!!ПОСЛЕ АКО НАМЕРИТЕ НЯКОЙ ДА ВИ ПАЗИ ОБЕКТИТЕ ЗА КОЕТО СЕ СЪМНЯВАМ ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ КАКТО СИ ИСКАТЕ!!!!!!!!!!! ПЛАТЕТЕ НИ ЗАПЛАТЕ ИСКАМЕ СИ НАШИТЕ ПАРИ НЕ СЕ КРИЕТЕ А СЕ РАЗПЛАТЕТЕ С НАШИТЕ ЗАТРЕТВАМ  Н А Ш И Т Е   ПАРИ!!!!??????

Госпада началници да ви е сладко и тази вечер няма да останете ггладни и тая вечер ?! Ако нямате какво да ядете моля всики колеги от цялата фирма да саберем някой лев за началниците нали и те са хора горките.Не се подигравайте с хората защото оня горе ЗАБАВЯ НО НЕЗАБРАВЯ?!!!!!!!ДАЙТЕ ПАРИТЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!ЧЕТВЪРТИ МЕСЕЦ НЕ СТЕ ПЛАЩАЛИ!!!!!!!)!!!!!??????ТАКИВА НАС ТАЯ ВЕЧЕР ЩЕ СЕ ГЛЕДАМЕ НА МАСАТА ?????????????????ДОБЪР АПЕТИТ   ГОСПОДА НАЧАЛНИЦИ и приятни сънища!!!!!!!???????

Естествено всички са прави освен "незнайко". От доста време съм във тази фирма... (Е няма такава калпава фирма) В Казанлък положението е както в другите градове. Всички охранители които работят в общински обекти са взели заплати едва за януари 2014, вие смятайте колко месеца са това. По частните обекти заплатите са с минимум 4 месеца назад. Със Сот-а положението е същото, и какво очаквате тези хора да ви пазят ли ?! Всеки ден напускат хора, а нови постъпления няма. Просто много лоша слава с лекота си извоюва г-н Панчев и АСО Сириус във Казанлък. И както се чува, че ще охраняваме Община Казанлък още 2 години, много ми е интересно как ще се намерят толкова хора .Никога не започвайте работа във тази "фирма".

незнайко, подлого смрадлива, не заблуждавай хората! няма по-долна и отвратителна фирма от тези боклуци и ти го знаеш, но сигурно лижеш нечии височайш скротум, за това и пишеш глупости. кога зачитат извънреден, нощен, болнични, кога дават полагащото се кафе и храна? как се бавят заплати във време като днешното и то НАРОЧНО? ти си нищо повече от една подлога, миризлива и габадясала и такъв ще си до края на дните си! боклук лъжлив.

Tи който ги защитаваш като бяха толкова ,,хубави,,защо не си стоиш още там бе КАВАЛ с КАВАЛ такъв .Заради такива ЛИЗЕГЪЗЦИ като тебе патят такива като нас .А на шефовете ДАЙТЕ НИ ПАРИТЕЕЕЕ. .ВЕЧЕ ЧЕТВЪРТИ МЕСЕЦ НЕ СТЕ ПЛАЩАЛИ  .Искаме си ПАРИТЕЕЕЕ .КОГА ЩЕ СЕ РАЗПЛАТИТЕ??????НЯМА ЛИ ДЪРЖАВА???НЯМА ЛИ ИНСТИТУЦИИ??????

незнайко пачавро долна недей да защитаваш тези мошенници

Стига сте се оплаквали и стига сте очерняли фирмата! Фирмата работи дълги години и дава хляб на много хора! Вярно е, че понякога се случва да се забавя плащането на заплатите, но това е свързано с редица фактори - ненавременно плащане от страна на Възложителите на обектите или финансови трусове. Аз не познавам хора, които са работили коректно за фирмата, да не са си получили заплатите! Спрете да се оплаквате, а помислете дали изпълнявате качествено възложената Ви работа или ходите на работа, само за да не сте си в къщи, дали не си поспивате, докато сте на дежурство, а чакате и за това да Ви се плаща! Като не Ви харесва, намерете си друга работа!

Стига сте се оплаквали! Престанете да търсите кусури! Погледнете себе си! Фирмата е коректна! Вярно е, че понякога се случва да се бави плащането на заплатите, но няма такъв, на когото да не е платено! Още веднаж казвам - погледнете себе си! Точно ли изпълнявате задълженията си или често си поспивате на работното място по време на дежурство! Дали не ходите на работа, само за да не сте си в къщи! Ако толкова не Ви харесва да сте охранители, какво друго можете да работите! Знайте, че трудно се управлява фирма с такъв голям брой персонал, а и трудно се събират вземанията на фирмата от нейните длъжници. Когато Възложителите на обектите не са платили на фирмата, няма и тя как да плати на служителите си!

Хора помислете преди да започвате работа в тази фирма .ТЯ Е НЕЛОЯЛНА КЪМ РАБОТНИЦИТЕ СИ.ПАРИ НЯМААААА,ОТПУСКИ НЯМААААА НИЩО НЯМААААА ЗА ТЯХ ВАЖИ СОБСТВЕН КОДЕКС НА ТРУДА  НЕ СИ ПРАВЕТЕ ТРУДА ДА ПОЧВАТЕ РАБОТА