Асо Сириус https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,кв. Лозенец, ул. Козяк 1а&markers=София,кв. Лозенец, ул. Козяк 1а

Асо Сириус

ей сити сот и елитком -мизерници ще ви еба майката на всичките!кой източи нафтата а кой изпи спирта у спешния бе смешници?долни пъдарчета със сини венци ще ви обесим от хижата за ташаците ялови!пари на 5 месеца ей идиоти плешиви и черни мангали!ваща майка циганска дееба в ушите!

Ега изгниете всички в тая ш*б*на фирма и служители и шефове. Само гадости да ви спохождат . Бегайте от тая ш*б*на фирма дето няма нито заплащане,хората ви псуват и сте колеги с дърти педe*аси пред умирачка или дебели свине дет се мислят за големата работа като са 180кила и темето им е като огледало, ама не са си виждали оная работа от 2005г. Мамито ви на целата фирма един голем, мазен к*р за вас и целото ви семейство.

Господа вместо да си чешете езиците за тая скапана фирма защо не напуснете като мене и да видим тези мародери какво х........я ни ще лапат тогава

Това е заклевам се най изпадналата фирма в която имам злочестта да работя.....

ГОСПОДА ЩЕФОВЕ ДОБРЕ НАПРАВИХТЕ ЧЕ ПЛАТИХТЕ ТОЗИ МЕСЕЦ ДВЕ ЗАПЛАТИ НО ОЩЕ ПО ДОБРЕ ЩЕ НАПРАВИТЕ АКО ПЛАТИТЕ ВСИЧКО КОЕТО НИ ДЪЛЖИТЕ .ТАКА ХОРА ТА ЩЕ ИДВАТ С КЕФ НА РАБОТА И НЯМА ДА ВИ ПЛЮЯТ И ПСУВАТ ВСЕ БОЖИ ДЕН ПО НЯКОЛКО ПЪТИ И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ   О  Н  Я      Г  О  Р  Е    Г  Л  Е  Д  А    И      З  А  Б  А  В  Я          Н  О     Н  Е     З  А  Б  Р  А  В  Я

ГОСПОДА НАЧАЛНИЦИ . ХУБАВО ДАДАХТЕ ТОЗИ МЕСЕЦ ДВА ПЪТИ ЗАПЛАТИ НО АКО ВЗЕМЕТЕ ЧЕ ПЛАТИТЕ ВСИЧКО КОЕТО НИ ДЪЛЖИТЕ ЕША НЯМА ДА СИ ИМАТЕ.ХОРАТА КОЙТО РАБОТЯТ ПРИ ВАС НЯМА ДА ВИ ПЛЮЯТ И ПСУВАТ ВСЕКИ ДЕН ПО НЯКОЛКО ПЪТИ А ЩЕ ХОДЯТ НА РАБОТА БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ И ЩЕ СА СПОКОЙНИ ЧЕ НЯМА ДА ГИ ВЪРТИТЕ И УСУКВАТЕ КОГА ЩЕ ИМ ПЛАТИТЕ И ДАЛИ ИЗОБЩО ЩЕ ИМ ПЛАТИТЕ.И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ   О  Н  Я       Г  О  Р  Е    З  А  Б  А  В  Я      Н  О      Н  Е      З  А  Б  Р  Я  В  А .

ебават ни яко да се махаме и да си пазат те гобтите началници

ГОСПОДИНЕ ВСИЧКИ В ТАЯ  ФИРМА МАЛЧАТ ДА НЕ КАЗВАМ КАТО КАКВО, МАЧКАТ НИ КАТО ЖИВОТНИ ,ПРАВЯТ КАКВОТО СИ ИСКАТ  С НАС И ИЗГЛЕЖДА НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ ИМ ХАРЕСВА ТОВА, И МАЛЧАЛИВО ПОНАСЯТ ВСИЧКО. ПРОСТО СЪМ СЕ ОБЕДИЛ ЧЕ С ТОВА МЪЛЧАНИЕ ЦЯЛАТА ДЪРЖАВА Е НА ТОВА ПОЛОЖЕНИЕ ВСЕКИ СЕ Е ЗАТВОРИЛ В СЕБЕ СИ И НЕ СМЕЕ ДА СЕ ОБАДИ И НЕ СЕ УЧУДВАИТЕ ЗАЩО СМЕ НА ТОВА ДЕРЕДЖЕ.  ДОКАТО НЕ СКОЧИМ ВСИЧКИ В ТАЯ ДЪРЖАВА НЯМА ДА ИМА ОПРАВИЯ ВСЕКИ СЕ Е СВИЛ В ЧЕРУПКАТА СИ СЕ САМОСЪЖАЛЯВА ХОРА НЯМА КОЙ ДА НИ ПОМОГНЕ  АКО НЕ СИ ПОМОГНЕМ САМИ ДЪРЖАВАТА ОТИВА НА КИНО С ТОВА МЪЛЧАНИЕ.

Колеги 5 месеца без эаплата требва да нечакаме повече приканвам ви хаиде всички да се оплачем в нспекцията по труда и да викаме телевизията аз сега ще пиша до весницити