Бал-комерс 2004 /img/frontend/nomap.png"

Бал-комерс 2004

Тая фирма съществува ли още ? Мислех че е затворил повечето магазини г-н Лачев.Да си остави една сергия само на битака,дано.

Отношението на собственика към служителите е меко казано недружелюбно, работи се извънредно като не се плащат по подобаващ начин извънрдните дни, не се плащат полагащите се по закон болнични, осигуровки на законовия минимум. Има постоянно текучество на кадри в следствие от горните фактори.

Здравейте! Пиша във връзка с въпросната ф-ма Бал комерс 2004. Искам да попитам, заплати ти толкова ли са 900 лв. както се споменава от настоящата служителка? В действителност ли са толкова лоши работодателите, дори и когато работата се върши съвестно? Интересувам се, защото наскоро бях на интервю за работа при тях. Още не са ми позвънили и не знам какво да отговоря, ако ми се обадят. Дали има смисъл да ходя, ако е чак толкова лоша работната среда и условията. Не спазват ли предварително уговорините такива?????

Бал-комерс 2004- доста голяма фирма, с огромен потенциал, разраства се бързо, но... работният ден на повечето служители е огромен, или ги местят в различни магазини всеки ден. ей така, от магазин на Адидас изведнъж трябва да продаваш колелета или нащо такова. за почивка те разиграват като кученце, особено ако не си се разбрал с шефа за фиксирани дни. а за него- колкото по-малко почиваш, толкова по- добре, колкото по-малко плаща- също по- добре. осигуровките са под всякаква критика, взимаш например 900, а те осигуряват на 255 и даже заем от банка не можеш да изтеглиш. трудови договори се правят бавно, а шефът има много странни перфекционистични представи за това кое как трябва да стане. то това е хубаво, но когато не е неговото, крещи и обижда. никакво уважение към хората, които му изкарват пари. а като реши, може и от болничен да те извика на работа. но си има и добри страни-има усет за бизнес, има страшен усет и си развива фирмата, само че на цената на много нерви за работещите. и един страшен недостатък- всичко е абсолютен хаос, защото понятие си няма как да си оправя документацията и други хора вършат нещо, което той не разбира и не му пука как ще стане и как ще успеят да узаконят поредната добра идея.