Енигма Технолоджи АД /img/frontend/nomap.png"

Енигма Технолоджи АД

Иво, коледен бонус ще пропуснеш ли и тази година? Или ще се разминеш с по 5 кинта на човек, за пица?

Бонуси ще има ли?

Много интересно, шефа си харесва писанките, а всичките му служители са нацвъкали палец долу... Явно разглеждат мнения за други фирми, гласейки се да духнат и проверяват какво се пише и за шефа им... Ако има служители де, знам ли..

"Вили", някои хора имат доста време за губене. Иначе защо след като не работят във фирмата, я търсят и публикуват негативи.....
Хора, които искат да работят и го правят, нямат време за злобни коментари....Но какъвто си в живота, такъв си и на работа....

Отговарям на кандидата по-долу- не, болнични не се изплащат, трябва да си пускаш отпуск за тези дни. Не те осигуряват на пълна заплата - даже е на минимална. По-добре не се пробвай, само ще си загубиш времето.

Не видях мнение за:На пълната заплата ли са осигуровките? Болнични плащат ли се?
Чудя се дали да пробвам?

Горките управители, стигнаха до там, че да пращат анонимни мейли до клиенти на конкуренцията, че им били слаби посещенията. Толкова ли са уплашени, че сайтовете им отидоха в задна класация.
Отново показват страх и ниско ниво

Уважаеми управители
Имайте доблеста да признавате че ваши служители са ви напуснали по свое желание, а не че сте ги "освободили". Смешно е клиентите да звънят и да препредават вашите обаждания.
Мениджмънта е комплекс от умения и когато ръководителите стигнат прага на своята некомпетентност почват да творят безумия!

Така...
Заплащане:
Големите кинти са пълна илюзия, но така е на повечето места. Поне си плащат това което дължат и не се опитват да прецакат някого. Поне мен ми изплатиха повече отколкото очаквах. В това отношение, за краткия ми престой там, нямам забележки.

Държание:
Много посредствено държание от страна на шефовете! Да, интервюто за работа е все едно кандидатстваш за CEO на майкрософт, а всъщност... работата не е бог знае кво. Общо взето, идеята комфортбг е добра, но лекото високомерие на шефовете, и по-скоро липсата на покритие за повечето неща които предлагат си е голям минус. Офертите им са мн сложни, и понеже следя комфорт - станали са като сметка за изравняване за парно. Ела и обясни кво предлагаш.
Обстановката е привидно спокойна, но не е отпусната. Осеща се неприятна дистанция между старите кучета и обикновените рекламисти, което може-би не би било странно за фирма с персонал от 50+ човека, но в случая става въпрос за има няма 15 човека в един апартамент. Прекалено много посредственост и дистанция за толкова малко персонал.
Трудно признават грешки, особено пред персонала.
Не са толкова далновидни колкото първоначално изглежда че са.
Общо взето, ако си начинаещ, можеш да се научиш там, не-лоша школа е но избързват с преценките си и не ти дават достатъчно време да материализираш наученото. Не са далновидни, куриоза е за тяхна сметка щото, примерно аз там за един месец научих много неща и благодарение на наученото изкарвам добри пари в друга фирма.
В тази друга фирма не мога да науча това което съм научил в комфорт/енигма но тук са далновидни и оценяват потенциал. Имат и търпение.
В комфорт - това го няма. От това - само те са губещи.
Също така, потенциал за развитие - нулев! Фирмата е така структурирана че е абсурд да имаш потенциал за развитие.
Като цяло, фирмата има добри и относително перспективни продукти, е сега, ако поработят СЕРИОЗНО върху държанието си, може и да бъде не-лошо място за работа.
Както виждам, периодично попадат на коментарите тук, пожелавам им да се ослушат и да ги приемат не на нож, а като добра критика.