Глобал Маркетс ООД /img/frontend/nomap.png"

Глобал Маркетс ООД

Снощи бях на интервю при тия. Не се лъжете, загуба на врем е. Интервюира ме един чех, говореше на много завален български, половината неща не му се разбираха. Интервюто продължи точно 5 мин., пита ме какво знам за компанията им, какво работя сега и дори не ме изслуша. Веднага зададе въпрос кога мога да започна. Аз понеже работая сега, му викам, че предизвестието е един месец. Ама на тях им трябвали хора веднага. Аз казах, че не мога да напусна без да знам подробности. Не можел да ми ги каже, чак по време на обучението щели да ги изяснят. Не, благодара, а аз междувременно ще съм напуснала работата си. Сега чакам да ми се обади за второ интервю, ако изобщо се обади де.
Мислете хора. Не може да ти предлагат между 2000 и 4000 лв. заплата, а изискванията да са средно образование и никакъв опит. Не е реалистично. И друго, сега в тая криза изпосъкратиха маса хора от банковия и застрахователния сектори. Ако наистина им трябва хора е логично да си търсят служители работили именно в тези сектори, а не разни пълни лаици. И накрая взех, че се поразрових за обявите за работа на тая компания и се оказа, че тази същата обява е пускана 4 пъти под различни заглавия, но с едно и също съдържание. И това само за последните 2 месеца.

sfawbg, прочети само няколко от мненията за тази "фирма" и ако още ти се ходи на интервю значи много си я закъсал !!!

здравейте,

исках да попитам дали в действителност е така с тази организация? Канят ме утре на второ интервю.

Благодаря, предварително,

Здравейте братя Българи!Тази страхотна фирма прави всичко за вас и вие започвате да правите много пари ,да живеете добре и да имате всичко-Да ама не!!!
И мен ме поканиха на интервю ,което се състоя точно 4 мин от един Чех :D чиито български беше страхотно научен ( Здровете!От куда не работити?,колка пари ше скате ? )please don't go there becouse they are not for you!(~~Моля не се подлъгвайте!)

I az kato vsi4ki da dam mnenie...:) Sled kato lubezno im otkazah po e-mail. te otnovo me pokaniha v ofica za sre6ta... Da da ama nepoznaha, kakvo da o4akvat sled kato v tozi sait nqma i edna duma polojitelna za tqh.Na vnimanieto na vsi4ki koito se interesuvat, da poverqvat firmite>>>BRAVO I BQGAITE OT TAZI...

Тези ме тормозят и ме зарибяват вече над 4 месеца.

Има дни, в които малоумниците ми звънят по 2-3 пъти. Всеки път различен телефон и всеки път едно и също плямпат - като роботи са.

Дайте съвет как да се отърва от "агресивните селъри", че вече нямам нерви. Опитвах с добро. Опитах с каруцарски псувни. Обяснявах им, че само си губят парите и времето да ми звънят, но не и не... въпрос на време е и пак се обаждат.

az rabotih tam predi nqkolko meseca i v tazi firma nqma nikakvi izgledi za razvitie. dori i menidjerite mai ne znaeha za kakkvo to4no stava na vupros. a i ne moje da iskat da razvivat firma v bulgariq i da ne znaqt bulgarski. tova si e napravo sme6no. usloviqta za rabota naistina sa ujasni. a ne mislq 4e moje da nakara6 nqkoi da investira kato mu kre6ti6 po telefona i se durji6 taka vse edno toi ti dulji pari. edinstvenoto hubavo f tazi firma be6e edin menidjur- KAMIL-NAPRAVO STRAHOTEN..........................

v mneniata e opisano vsichko , parite ne sa mnogo a i trudno gi davat , ako si poslushna mishka hodi ako si po svoboden chovek nedei i nedei da si mislish che shte napravish pari pone purvite 3- 4 meseca glad i mizeria .

мила колежке от последниа постинг ,искам да ви кажаследното аз работих там 3 седмици , но си взех парите , много беще трудно , но успиях.не се отказваи , ходи ако триабва всеки ден , ако имащ проблем , ми пищи на [email protected], ne gi ostaviai na mira davat pari no mnogo trudno , gotov sum da pomogna na vseki koito si e imal vzemane davane s tazi cheshka ili neznam tochno kakva firma uspeh.

sujaliavam za latinicata no fonetikatra e nova , ne moga da pisha na neia.

Работих в тази фирма 2 месеца.Получих 20 лв., да не съм объркала нулите-двадесет лева,за 44 работни дни.Манипулацията е голяма.Всеки ден те надъхват колко пари ще направиш,как нещата стават и как и те (менаджерите)са били като нас-гладни.Имало даже случаи на брокер в Полша, които 5 месеца ядял само ябълки и яйца,защото нямал пари,но след това,като направил многото пари,сега яде само пържоли може би.По-амбициран човек от мен нямаше в тази работа,дори когато постъпих хулих хората които си тръгват за това, че нямат амбиция.НОО нещата не са точно така както ти ги представят.играят си с амбицията на младите хора.Щяха да ми дадат заплатата, ама тайно било необходимо никой да незнае-защо и аз незнам,аз не съм работила тайно ,та тайно да ми дават парите.Така и не ми ги дадоха ,даже изнагляха до толкова,че ми казаха,ако искам да продължа да работя трябва да подпиша договор-пак граждански-само че с другата им фирма и да им ДАМ-100 лв гаранция,че ще работя,а заплата да не чакам,обаче аз скоро съм щяла да имам клиент и много кинти,така че да започвам да си изкарвам и ЕТ защото,'' защо да плащам големи данъци''.Одисеята е много голяма.