44 СОУ "Неофит Бозвели" /img/frontend/nomap.png"

44 СОУ "Неофит Бозвели"

това училище е под всякаква критика,дъщеря ми го завърши и чаках с нетърпение да го завърши,няма изобщо преподаватели,те май не са добре с мозъка ама правят само стачки за пари,немогат да подготвят децата за да следват образованието си трябва да ходят на допълнителни курсове а за какво ходиха 4 години на училище особено имаше една по български и тя беше класна на,, в,, клас тя май не беше добре с акъла си дори не я поканиха за балът това у-ще е под нулата дори съжалявам че детето ми у-чи там и си загуби времето

Едно от най-добрите училища във вселената. Жалко че не съм учил никога в него.

Обадих се да попитам за едно обявено в 44 СОУ "Неофит Бозвели" свободно работно място и бях посрещнат с огромен скандал по телефона. Бях направен на нищо. И то защо? Защото само се исках да попитам подробности за работата. Винаги съм се чудел, защо в 44 СОУ има голямо текучество на учители. Сега вече знам. Не кандидаствайте там.