Списание SignCafe /img/frontend/nomap.png"

Списание SignCafe

Господa, товa  сa хорa, рaботили зa вaс, и съответно избрaни от HR екипa нa фирмaтa. Не можете дa се изкaжете по този нaчин: " Това е място за хора, които знаят за какво работят и могат да си следват целите и задачите, мислят и имат път за развитие. Много трудно се работи, ако не си обичаш работата и не вярваш в успеха си и този на фирмата." , и след товa дa не вземете мерки зa тотaлнa промянa в политикaтa зa нaбор нa кaдри, които очевидно според собственото ви мнение не сa достaтъчно квaлифицирaни и способни, зa дa бъдaт чaст от оргaнизaциятa, която ръководите.

Всички негативни коментари за работата в списанието са верни. Заплащането е смешно, отношението е все едно си парцал, организацията е никаква. А може би най-неприятното е, че всеки месец като дойде време да си взимаш заплатата ходиш и подсещаш шефа да ти я даде. Обикновено си щастлив, ако се разминеш само с три-четири дни закъснение. Понякога е трудно дори да говориш с г-н Чапанов, той рядко има време за служителите си, освен ако не е, за да ти направи забележка или да ти покаже как някой се справя по-добре от теб. И за камерите и микрофоните е вярно (така и не разбрахме за тоалетната). А това, че г-н Чапанов отправя лични нападки към бивши служители, говори само за себе си.
И текучеството наистина е голямо. И да, г-н Любенов е приятел на Ценко и русата му опашка се е забелязвала на не една или две запивки вечер в офиса.
Единственото хубаво нещо в тази работа е екипът. Списанието също е яко, но по-добре само да си го четеш.

Не съм сигурен дали повечето тук са писали за същото списание, за което и аз смятам да кажа нещо. Първо, за да не излезе после, че правя четки на Ценко, казвам отсега - отдавна не работя за "Sign Cafe"и не поддържам връзка нито с него, нито с екипа. И въпреки всичко пазя прекрасни впечатления от медията. Защото: Списанието се прави с такъв хъс и амбиция, какъвто рядко се среща у нас, Списанието си е поставило за цел да бъде интересно и да бъде притегателен център за кадърни/!/ автори от цял свят без да е Cosmo и без да върти тиражи по 500 000 бройки. Списанието изглежда уникално, визията му в България е неповторима! За работата - бачка се, пичове, вярно е. Понякога малко повечко, друг път яко в повечко - факт. След което се изкарват мнооого добри пари, повярвайте. За Ценко - единственото вярно, което прочетох по-долу за него е, че няма много коса. Всичко друго е параноидна шизофрения. Ценко е един от най-усмихнатите, съпричастни и земни хора, които познавам. Импулсивен и забързан - да, но спокойствието в бизнеса май е позитив само от Калотина на изток... Това е НАКРАТКО моето мнение . Желанието ми, като обикновен четящ списания човек, е в България да има повече такива медии!

Аз също съм работил там и честно казано напуснах защото ме беше срам колко невеж съм бил. Имах възможност да се срешна с много интересни хора и да разбера колко много не зная. Получих костюм даже шефката ми помогна да се облека и да си повиша стаутса. Не съм бил свидетел на интриги и мога да кажа повече положителни неща отколкото отрицателни. Когато съм бил болен, никой не мие искал болничен, винагио са ме пускали без проблем, офиса е нелош в центъра на софия. Не знам какъв е потенциала за развитие, защото не останах дълго но като гледам кво правят сега май много може да им се завиди. ходих им на тяхния фестивал и видях неща от които можеш само да се научиш. колегите там са готини и си личи по самия продукт. защо само моето положително мнение е тук? по кой друг ще пишете интриги?

Подкрепям всичко казано до тук и бих допълнила, че всичко което се говори за възможностите и развитието в тази фирма е много преувеличено и въобще няма нищо общо с реалността.Освен това шефката непрекъснато прави интриги и настройва колегите един срещу друг и тя самата не знае, защо го прави. Но работната среда е неприятна и несигурна, а заплащането е нередовно и малко. Абе, няма защо да работите там!

The a/m confirmed.