GlaxoSmithKline /img/frontend/nomap.png"

В момента провеждам интервюта с тях и мога да кажа само суперлативи за тях.
Винаги дават обратната връзка в деня, до който са дали като срок.
Сега съм наплашен, ако ми предложат дали да приемам след прочетеното тук.

ХОРА, не кандидатствайте за работа в тази компания. Процесът по подбор се извършва от изключително повърхностни, некомпетентни и неточни хора. Поведението им е, все едно са от квартално ЕТ. Когато най после се стигна до среща, имах чувството, че въпросите, които ми задаваха са за най ниското ниво служител, а позицията беше мениджърска .Мисля, че на тях трябва някой да им направи интервю, но “exit”. В поведението им няма и капка от корпоративната култура в нормалните фирми от този калибър. А най лошото е, че губят времето на кандидатите . За обратна връзка след интервю - изобщо я няма.
Няма смисъл да продължавам, вие си направете изводите.

Изключително некоректна фирма и отношение!!!

Заплатите им отдавна не са най-доброто в бранша.Както казаха по-долу,компанията се е превърнала в районен комитет на комсомола.И с тези жени-мениджърки.....Работодателите не можаха да разберат че хора, на които повече им спори работа с точилка и прахосмукачка за мениджъри не стават.
А за корупцията в здравеопазването,то е логично.На българския пазар с честни методи никъде не се работи.Пък и продуктите на Глаксо са доста скъпички.

Поддържам изказаното мнение преди мен. Наистина не знам защо компанията се слави като много коректен работодател в България (сигурно заради реномето й в цял свят). Но нека не забравяме, че все пак в България представителствата на големите мултинационални компании са много различни от това, което е компанията по света. Като нов служител всеки (както и аз) започва работа с голям ентусиазъм, надявайки се да стане част от престижна мултинационална компания, но много скоро разбира, че е попаднал в поредната крайно некоректна българска фирма, коята просто има примамливо има на английски. Дори и на най-големия си враг не пожелавам да започва работа там. Парите просто не си струват нервите.

Шибани енергийни вампири! Парадират и се обясняват без да ги питаш колко са лояни и етични, а в същото време се занимават с КОРУПЦИЯ на високо ниво в системата на здравеопазването. Безбожно скъпи екскурзии с лимозини и 5звездни хотели и чужбина, космически суми за хонорари на лектори. Това в никакъв случай не е етично и честно. След като го правите, поне не парадийрайте и си трайте. Уважаеми български лекари-ГП-та и специалисти да знаете че Ви лъжат и ви се смеят в очите когато ви посещават, затова не им се връзвайте. Само един пример-стана голям скандал с цената на сететида им. Беше най-висока от целия европейски съюз в България. Хората, които работят там са мекотели без собствено мнение и така.

Дал съм оценка 0, тъй като не работя там, но се надявам скоро да започна там и събирам всякаква информация. Ще се радвам ако настоящи служители споделят тук мнението си. Благодаря :)