Елфин ООД /img/frontend/nomap.png"

Елфин ООД

Аз съм доволен от работата си в тази фирма (винаги може и повече:)).С колегте и колежките рядко се засичаме, защото постонно си по обекти, но като цяло не сам видял лошо от тях. Заплащането не е чак 50% от горе, както е писал другия колега, по скоро 30% (с бонусите може и да стане 50% не сам го смятал точно). Развитие може да има ако се вземе голям обект, да станеш нещо като отговорник. Уважение има ако бачкаш и Управителя го вижда (не, че ако не го вижда ще те третира като куче, ама се забелязва разлика в отношението). Абе като цяло е добре, надявам се само нещата да не се променят и да почна да слагам минусчета :)

Работя от скоро в тази фирма. Не знам дали първото впечетление е правилно но все пак ще го споделя. Заплатата е с около 30-50% над всички в този бранш. Шефа е доста разбран и се държи съвсем човешки (стига да не си го хванал след като е бил в задръстване). Привилегии - ползваш услугите на фирмата като заплащаш само раходите, като има и бонус система само, че бонус се дава на този който шефа е прицинил, че си дава повече зор от другите:(. Абе общо взето доста добре, дано само да остане така както е в началото. Ако някой друг има поглед в/у нещата нека драсне някой ред.