Зоров 97 ООД (Пършевица) /img/frontend/nomap.png"

Зоров 97 ООД (Пършевица)

1 точка от 28 мнения

каквото и да сложите пак крадат нафта

Фирмата е абсолютна ПИРАМИДА !!! Плащаха млякото за жълти стотинки и после чакаш докато благоволят да ти ги дадат. Казвам `ПЛАЩАХА` защото сега дори и толкова не видяхме ! Дължат на хората камара пари. И все УЖ млякото не било качествено ! Аджеба в толкова села така ли не можа да се намери поне една крава с качествено мляко ? А като не ни е качествено млякото като го вземат какво го правят после ? В реката ли го изсипват....????!!!!! За бога хора не започвайте партньорство със ЗОРОВ !!!!!! Ние вече се изгорихме !

rabotil sum tam i noga da potvurdia gore iskazanite mnenia mo6ennici nepla6t rabotnoto vreme e goliamo obe6tavat edno a vu6at drugo

аз имам малко магазинче за хранителни стоки раздал сам го на вересия разчитам на Зоров да плати на хората за да си взема вереиите, но за съжаление Зоров не плаща особено в последно време хората идват и ме молат за вересия защото не са си взели парите от млякото...Защо да продалжавам да им давам да не сам по богат от този господин!?Да се надяваме че след 3 месеца чакане най-сетне да се чатне че той кара джип последен модел благодарение на хората който тънат в лайна.

мошеници не плащат само използват хората това е експлоатация на човешки труд

заплащане ,което е под средното ,освен това е нередовно и закъснява,последната заплата я забравяш,никакви привилегии,ако може да спиш там и пак са недоволни,колегите се занимават само с интриги и това се цени високо от ръководството,амосферата е изключително напрегната,местоположението е в Дружба и има удобен транспорт

Tiq sa golemi individi,nikakvi pari nedavat,a iskat rabota,e kak 6te stane taq?

Тази фирма наистина най-добре е да я няма. Наемат хора на работа ,като им казват едно ,а се оказва съвсем друго. Ако може да се пренесеш да живееш там най-добре. Колегиалността отсъства , а шефовете винаги са някаде другаде ,но не и във фирмата.Да не говорим ,че изобщо не ти обръщат внимание/шефовете/ , а като се махнеш неможе да се надяваш ,че ще ти платят това което си изработил.

никакво заплащане никакво работно време никакво уваженив и най вече никакво свободно време тази фирма няма да е зле ако фалира много са надути и се мислят за кой знае какво но са нощо