Зоров 97 ООД (Пършевица) /img/frontend/nomap.png"

Зоров 97 ООД (Пършевица)

1 точка от 28 мнения

И аз работих за въпросната фирма преди няколко години и не получих една стотинка. Нямам думи!

Не започвайте работа там! В началото не вярвах, че коментарите към фирмата са верни, но се убедих в правотата им. Не плащат, не осигуряват коректно /когато си тръгвате ест. плащат само това, на което ви осигуряват и то с триста зора/ А освен това плащат заплатите с 1-2 месеца назад, така че като напуснете ще се разделите с голяма част от парите, които сте изработили. Ръководството е с нестабилна психика, псува служителите си без причина, заплашва с бой и още какви ли не гадости. Абсурдно е , че такова място изобщо съществува. Ръководството е алчно и склеротично... Не съм подозирал, че робовладелския строй още съществува, но явно съм сбъркал!  Не си го причинявайте ако сте здравомислещ човек!

Бог забавя, но не забравя! Всичко лошо се връща :) Бях толкова щастлив, когато прекрачих прага и излязох от там за последен път. Такова облекчение беше да си тръгна от там. Времето, което прекарах там ме научи, че хората като Zorro-ви са лишени от всякакво щастие и не обичат да виждат щастливи хора, защото по този начин виждат какво всъщност никога няма да имат.

ПРИВЕТ!
Зооинженер,завършила съм 1981г ВИЗВМ- Ст Загора,работя в ОСЗ Берковица, търся работа по специалността и заслужаващо възнаграждение.Работлива и почтенна.
При проявен интерес към моята особа, моля съобщете на посочения е-mail.

Експлоататори, чорбаджии, лоши и невъзпитани хора, които само гледат да експлоатират без адекватно заплащане. Крясъци и обиди от тяхна страна. Дебнене. Бавят осигуровки. Трябва им проверка от инспекция по труда най-накрая.

Здравейте, искам да изкажа моето мнение и то е супер нагетивно. Пишейки този ооментар се надявам да помогна на хора, които искат да започната работа във въпросната фирма. НИКОГА АМА НИКОГА каквато и да е причината НЕ започвайте работа във фирма Зоров. Няма да Ви плащат редовно, както и няма да работите това за което сте разговаряли. Още повече винаге се опитват да ви измамят д ане ви платят, а и както чета не плащат при напускане. При мен също стана така и даже не искаха да ме пускат и да ми оформят документите и да не ми платят. Супер некоректни и наистина се надявам да помислите добре ако въобще искате да започвате. НЯМА СМИСЪЛ въобще да си губите времето!!!!
МНОГО ИЗМАМНА ФИРМА и се надявам някой от управляващите да вземе мерки фирмата е супер нелегална, както и работи без да плаща данъци и без да издава фактури на 100%. Това много хора го знаят ама се чудя защо никой не прави нищо. Има връзка може би във властта и затова някой го протектира.

да вси4ko e вярно няма да споря

petrova от  lom стяашни глупости просто маи те е ят а? и ти ли искаш да станеш милионер? или по скоро не ти а мъжът ти ако може да го наречем така
истината е обаче че хората на които им има доверие го крадът
а за машинките трудно могат да се излъжат показват дори и да е по малко на интрвали
друг е вапроса че ако имаше добро и редовно заплачане  нямаше да се краде а за сажаление няма

Г-жо Димитрова как не Ви е срам да лъжетел.По-лошо отношение,по-лошо заплащане и по-лоши условия на труд спрямо работниците не съм виждал никаде.Ако имаше работещо законодателство в държавата тази фирма отдавнна трябваше да бъде закрита.Работи се по 12-15 часа и на Зорови никога не им стига,заплата се взима през 2 месеца и то на 2-3 пъти, а за отношението спрямо работниците е, потресаващо.Ако решиш да напусниш просто се прости със заплатите си който не си взел.Съжалявам но това е истината.Ще ми обясните ли г-жо Димитрова защо текучеството на работници във фирмата е толкова високо и защо вече човек от региона не иска да започне работа при нас.

ИМА6 РАБОТНИЦИ ОТ ДОБРИ ДОЛ КОИТО СТАНАХА МИЛИОНЕРИ ОТ НАФТАТА ЗНАМ ГИ КОИ СА  НЕ ЛЪЖА ВЗЕМЕТЕ МЕРКИ СЛОЖЕНИТЕ МАШИНИ НЕ МОГАТ ДА ГИ ЗАСЕКАТ АКО НА ВСЕКИ ДВА 4АСА СЕ ТО4И ПО МАЛКО АКО РАЗБЕРА ОЩЕ НЕЩО ПАК ЩЕ ВИ ПИША