ТЕХ-КО https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Мара Бунева 99&markers=София,Мара Бунева 99

Работих 6г в Тех Ко Сигурно щях да се пенсионирам там, но когато разбереш, че нов служител взима повече от стар кадър, време е да си биеш камшика. Важи за всички отдели ... то май и в цяла България .. :-) Иначе колегите във фирмата са разделени на групи най добре са тия които се кланят на Началника , топят колеги получават даже и бонуси , напрежението е голямо,шуробаджанащина е . таргети нереални глоби за щяло и нещяло не препоръчвам фирмата за начинаещи освен ако имат много железни нерви и не им пука ,аз бях но не издържах
Без уважение към работника от страна на собственика и разни директори , регионални шефовете които се правят на богове
Съботата се работи и не ти се плаща,не те осигуряват на реалната заплата .

Към настоящите кандидати експедитори, защото друга длъжност няма да има като обява: заплатата ви всеки месец, ще бъде намалена тъй като има постоянни глоби(дори и да не е изяснена вината ви), не се споделя информация между служители. Ежедневно се крещи, псува и т.н.т. работния процес е пълен хаос. Зимния сезон се работи в мн лоши условия тъй като минусовите температури в склада не ги лови термометъра за (експедитори). Експедиторите не са само шофьори, а и складови работници, чистачи, боклукчии и след като наредите стоката ще се наложи да накъсате една купчина кашони. Паркинга е кален с локви, подгответе си ботуши. Когато ви се падне да работите събота, а това ще е през седмица, не си давайте много зор тъй като не ви се заплаща.!?!?.. За 1 час обедна почивка, също забравете. Като заключение мога да кажа: да се подготвите да бъдете виновни и ,че заплатата не отговаря на изискванията към вас.!.

Без уважение към работника!С желание да работиш,да се стараеш обслужването да е на високо ниво и желание да се издигнеш умишлено те спъват .наемат се близки хора на работа от управниците и се позволява да се скатават и другите са винаги виновни.
Събота се работи без да се заплаща.изисква се да бъдеш 20мин преди работно време ,а когато оставаш след работно време ,все едно си задължен винаги да го правиш,независимо дали трябва да си вземеш детето от училище или имаш вече уговорена среща с прители...

Работи се до сред нощ /до 22,30 -23ч а работното време е до 21/ - естествено без допълнително заплащане. Уважение от началниците няма. Много често се работи извънредно и смяната е 12 часа /лятото е 40-42 градуса в склада/ - което не е по желание а е задължително.И не на последно място - работи се и в събота ..... безплатно /без надница/ естествено.

Във фирмата се уважават хората които работят. Това се вижда от началниците и се стимулира подобаващо. Работа има а това води и до недоволни служители, който си мислят че може да им се плаща за да не работят. Натоварването е поносимо и заплащането е доста добро. Моя съвет към всички е :-Работете и ще сте доволни. Страхотно впечатление ми направи ръководството с ангажираността си към служителите - е как да не работиш здраво за такива хора? Пожелавам успех на всички настоящи и бъдещи служители!
Нека бъдем все така целенасочени и устремени към успеха и да не забравяме че всички сме в една лодка и да гребем дружно в една посока за да се движи, иначе лодката се върти на място ако всеки гребе за себе си

Като настоящ служител съм много доволен от фирмата.Дават ти шанс да се развиваш а не да стойш с години на едно място.Заплащането е повече от добро в бранша.Просто лошо няма какво да казвам за тази фирма защото ако те мързи и не ти се работи винаги ще намираш косури, а ако имаш някакъв хъс винаги ще успееш да постигнеш нещо.Много се радвам че съм част от екипа на тази фирма.

Работи се извънредно до сред нощ без да се плаща.Заплата 650 лева.Грам уважение от началниците.Пълен фарс.

В момента в Тех-ко Пловдив, (а май и не само там) работят хора без лично мнение и истинско достойнство. Има и малки изключения, които няма да спомена като имена поради разбираеми причини, т.е. тези хора да запазят работата си. За да просперираш по някакъв начин в тази фирма явно трябва да се правиш на такъв, какъвто ТЕ искат да те виждат. Трябва да си лицемер, да се усмихваш насила, да казваш "ДА", когато мислиш обратното и да преглъщаш горчиво идеите си дори да знаеш, че биха били полезни за фирмата. Иначе ставаш от "лошите"... Уви аз не бях такъв. И съвет от мен...когато пишете и искате мнението ви да звучи сериозно пишете имената си вместо да се криете като ощипани моми на селски мегдан....
P.S.  Коментара от 03.07.2012г. е мой.

ДАНКАТА съм аз! Колеги, дълги години работя с вас и много добре познавам колектива! Дълбоко се съмнявам, че писаното преди това е от клиент на Тех-ко! Някой се възсползва от случващото се в " Тех-ко" и се стреми да ви раздели! Изключително съм доволен от всички и се надявам да продължим да работим заедно. НЕ СЕ ПОДДАВАЙТЕ НА ИНТРИГИ!

Какво става ли...? Явно, когато вече си свършил работата за която са те наели решават, че е по-добре да плащат по-малко на олигофрени разчитайки на създаденото от нас име. Знаете ли, че сегашният "управител" ме пита какво гориво да сипе в служебния си автомобил при положение че го караше в продължение на седмица... Знаете ли, че наемат хора, които си нямат никакво понятие от бизнеса. Настоящ търговски представител не познава дори масовите модели и марки(освен, че не се къпе..:).... Единствената дума с която мога да опиша ситуацията е ИДИОТЩИНА. Това е Тех-ко в момента.