ТЕХ-КО https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Мара Бунева 99&markers=София,Мара Бунева 99

Тех-ко. За нищо не стават. За това спрях да работя с тях.

Таи фирма за нищо не става. Работих 1 година е тех_ко. Условията са много зле, карат се счупени коли. Зимата мръзнеш. Йордан шефа на превоза е голям нещастник. На думи е много силен и обича да обижда служителите. За Мария Крумова ще кажа същото шефката на магазина на симеоновско шосо,за нищо не става.

Кой си ти, бе, охлювче бохлювче?

Ще започна като се обърна към тези, които искат да кандидатстват за работа. Пригответе си железните нерви, нямате ли такива не сте за там! В склада в Пловдив /908/ има един съществен проблем и той си има име, Лучан Иванов! Човек страдащ от жестоки комплекси, от него не получавате никакво уважение, никога няма да бъдете похвалени, а единствено поучавани. Ще работите без обедна почивка! Такава не съществува дори по договор. Шофьорите на фирмата превозват т.нар “външни пратки” което са допълнителни километри и време, БЕЗ допълнително заплащане и т.н и т.н. Мога да пиша до безкрай но ще завърша така. Не може да даваш 1000лв с 300 зора и да се биеш в гърдите и да казваш “аз съм най-големия”

Фирмата е събрана от роднини, който не знаят елементарни неща, а имат власт да те командват и маниполират. Ако имаш мнение ти си враг. Хора бедни, без акъл, закъсали, пианици, прости хора. Могат само да мислят да източат нафта, да откраднат пале и да се напият. Човек, когато си върши съвестно работата, те не го зачитат, не я оценяват, той е балък. Осигуряват те на ниски пари, работиш допълнително без заплащане. Работиш през събота, което също не се плаща. Управителя не те има за човек, не може да те изслуша, има доверие само на полите ушета, където най-много лъжат! Ние сме в една държава, където не можем да се защитим, но аз ще се опитам въпреки всичко! Аз лично до сега на такава компания с такъв размер, и толкова ниско образовани хора не съм срещала! Не бих препоръчал на никой да работи там!

Работих 6г в Тех Ко Сигурно щях да се пенсионирам там, но когато разбереш, че нов служител взима повече от стар кадър, време е да си биеш камшика. Важи за всички отдели ... то май и в цяла България .. :-) Иначе колегите във фирмата са разделени на групи най добре са тия които се кланят на Началника , топят колеги получават даже и бонуси , напрежението е голямо,шуробаджанащина е . таргети нереални глоби за щяло и нещяло не препоръчвам фирмата за начинаещи освен ако имат много железни нерви и не им пука ,аз бях но не издържах
Без уважение към работника от страна на собственика и разни директори , регионални шефовете които се правят на богове
Съботата се работи и не ти се плаща,не те осигуряват на реалната заплата .

Към настоящите кандидати експедитори, защото друга длъжност няма да има като обява: заплатата ви всеки месец, ще бъде намалена тъй като има постоянни глоби(дори и да не е изяснена вината ви), не се споделя информация между служители. Ежедневно се крещи, псува и т.н.т. работния процес е пълен хаос. Зимния сезон се работи в мн лоши условия тъй като минусовите температури в склада не ги лови термометъра за (експедитори). Експедиторите не са само шофьори, а и складови работници, чистачи, боклукчии и след като наредите стоката ще се наложи да накъсате една купчина кашони. Паркинга е кален с локви, подгответе си ботуши. Когато ви се падне да работите събота, а това ще е през седмица, не си давайте много зор тъй като не ви се заплаща.!?!?.. За 1 час обедна почивка, също забравете. Като заключение мога да кажа: да се подготвите да бъдете виновни и ,че заплатата не отговаря на изискванията към вас.!.

Без уважение към работника!С желание да работиш,да се стараеш обслужването да е на високо ниво и желание да се издигнеш умишлено те спъват .наемат се близки хора на работа от управниците и се позволява да се скатават и другите са винаги виновни.
Събота се работи без да се заплаща.изисква се да бъдеш 20мин преди работно време ,а когато оставаш след работно време ,все едно си задължен винаги да го правиш,независимо дали трябва да си вземеш детето от училище или имаш вече уговорена среща с прители...

Работи се до сред нощ /до 22,30 -23ч а работното време е до 21/ - естествено без допълнително заплащане. Уважение от началниците няма. Много често се работи извънредно и смяната е 12 часа /лятото е 40-42 градуса в склада/ - което не е по желание а е задължително.И не на последно място - работи се и в събота ..... безплатно /без надница/ естествено.

Във фирмата се уважават хората които работят. Това се вижда от началниците и се стимулира подобаващо. Работа има а това води и до недоволни служители, който си мислят че може да им се плаща за да не работят. Натоварването е поносимо и заплащането е доста добро. Моя съвет към всички е :-Работете и ще сте доволни. Страхотно впечатление ми направи ръководството с ангажираността си към служителите - е как да не работиш здраво за такива хора? Пожелавам успех на всички настоящи и бъдещи служители!
Нека бъдем все така целенасочени и устремени към успеха и да не забравяме че всички сме в една лодка и да гребем дружно в една посока за да се движи, иначе лодката се върти на място ако всеки гребе за себе си