Аргос Прима ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Аргос Прима ЕООД

1 точка от 56 мнения

Наблюдение върху работата на телемаркетинга.
Като цяло в екипа няма единно мислене и колективен дух. Прекалено шумно е в мостренната зала когато има клиенти. Най-много съдейсвие за навлизане в работния процес съм получила от Християна, Венци, Крум, Краси и Ники.
Хриси е човека който е най-деен успява да следи процеса на работа и е коректна и отзивчива. Тя е изпълнителна и следи за сроковер изпипва детайлите, може да и се поверят отговорности и задачки за който да отговаря и да следи за изпълнението им. Тя и много подходяща за следене на таргети и задачки.
Венци е съвестен и си върши много добре работата, малко телефонни разговори има през деня. Съвестен и керектен, може да му се поверят отговорности и задачки за който да отговаря и да следи за изпълнението им.
Мила е коректен работник с дълъг трудов стаж и поглед върху стоката и работата като цяло, но тя не е гъвкара и много трудно би приела някакви промени като положителни за фирмата. Малко двулична.
Васка е лъчезарен човек, който също си върши съвесно работата, не набляга на телефонните разговори през деня. Малко разпиляна.
Наблюдения върху работата на други отдели/общо и за конкретни служители.
Цецо склад – много изпълнителен, работохолик и коректен, професионалист в работата си.
Краси склад – също е много изпълнителен и бързо работи
Ники склад – коректен и изпълнителен в работата си.
Вальо склад – професионалист, прекалено емоционален и малко арогантен.
Сашо склад – изпълнителен и бързо работи
В склада младежите са сплотени и са един много добър екип, работят добре и доста бързо... Има го колективния дук и атмосфера на екипна работа.
Търговци:
Любо е доста голям професионалист с опит и предполагам добри продажби, винаги прави нещо, дали по телефона ще говори с клиенти или ще изписва стока
Мишо е арогантен,трудно комуникира с хората, без подход и амбицията на добрия търговец... което говори за непрофесионализъм. Трудно приема нови идеи и предложения.
Цецо е анбициозен и съмоуверен,качества който помагат повече отколкото пречат. Има потенциал, не винаги има подход към хората, което незная на какво се дължи или на прекалена съмоувереност или на нещо друго.
Крум е постоянен и последователен, което е важно ако иска да успее в търговската работа.

Заплащането на труда Ви във фирмата ще бъде възможно най-ниското.
Уважение - само ако сте в търговския отдел.
Привилегии - никакви.
Свободното време е много. Работата е нехомогенно разпределена.
Потенциал за развитие - никакъв. Само ако някой от титулярите почине :)

Въпросните титуляри работят във фирмата от по 10 и повече години. Никакъв опит и познания. Нулево креативно мислене. Ако имате някакви новаторски идеи те ще бъдат изкоренени в зародиш.
Единственото което си струва са колегите - забавни, весели хора са повечето.

Хващайте се на работа в тази фирма само ако сте в търговския отдел. Там са приличните заплати, а работата е никаква.
Иначе не я препоръчвам на никого.

Много работа за малко пари!!! Ввинаги сметките на шефа са за по малка заплата и на всичко отгоре всеки месец намира за какво да си удържи от нея!!!
работното време е докато има работа и до 23-24ч. сме стояли най вече заради лоша организация на работата .Има 2-3 "ДИРЕКТОРИ" които нищо не правят а после друг е виновен за всичко .
мога и да продъклжа но стига!!!!!

Не се хващайте там на работа, шефа е много стиснат и пари не му се дават за нищо, а офисите са под всякаква критика.

Всичко това е точно и вярно.

Има хора като, М.В. които по цял ден се чудят какво да правият ,а като
доиде време за заплата и аванс са първи.
Също друге персони А.С. и М.И. мого обичат семките