Аргос Прима ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Аргос Прима ЕООД

1 точка от 37 мнения

Не вярвайте на обявите за работа на тази фирма.Всичко е лъжа.Използват ви,не ви осигуряват на това което получавате.Много работа за малко пари.Никакво уважение от работодател,който ви притеснява нонстоп ,без да се съобразява дали е извън работно време или почивни дни.Притиска ви постоянно и ви натоварва с допълнителна работа.Добре,че се махнах навреме.

тази фирма не изпълнява търговска дейност,а пуска обяви за набиране на хора.сменете името в обявата,че търсите служители за Арто Прима.Така заблуждавате кандидатител

КАКВО СТАВА С ТАЗИ ФИРМА.НЕ МОЖЕ ДА СИ НАМЕРИ СЛУЖИТЕЛИ ГОДИНИ ВЕЧЕ,А УЖ НЯМАЛО ТЕКУЧЕСТВО.МНОГО РАБОТА ,МНОГО ПРОБЛЕМИ,МНОГО КОНФЛИКТИ И НЕУРЕДИЦИ.ЛОШО ОТНОШЕНИЕ КЪМ СЛУЖИТЕЛИТЕ И НИКАКЪВ ПОДХОД ОТ СТРАНА НА РАБОТОДАТЕЛ.КОЙ ПИШЕ,ЧЕ ИМА РАЗБИРАТЕЛСТВО МЕЖДУ КОЛЕГИ И РАБОТАТА ВЪРВИ!НАУЧЕТЕ СЕ ДА УВАЖАВАТЕ СЛУЖИТЕЛИТЕ ,КОИТО СА ОТГОВОРНИ И СИ ВЪРШАТ РАБОТАТА КАЧЕСТВЕНО В ПРОТИВЕН СЛУЧАЙ НИКОГА НЯМА ДА ИМА КАЧЕСТВЕНИ ХОРА НА КОИТО ДА СЕ РАЗЧИТА.СПАЗВАЙТЕ ЗАКОНИТЕ И ГИ ОСИГУРЯВАЙТЕ СПОРЕД ПОЗИЦИИТЕ ИМ,КОИТО ИЗПЪЛНЯВАТ ВЪВ ФИРМАТА!

Незнам защо хората като напускат дадена фирма винаги говорят лошо за нея.Това е ди си българин.Малко или много където и да работи човек научава по нещо ново.Казват се само лошите неща а хубавите се премълчават.Освен всички некоректни отношения си има и хубави неща.Аз например преминах на работа първо през склада от където научих естеството на работа .Всичко ми беше показано по най-добрия начин.Там се работи на-коректно и се управлява от голям специалист.Нещо което не може да се каже за другите колеги от отделите.Заради тях напуснах защото бяха некоректни!

Широко скроен собственик (в буквалният смисъл) който има ясната идея как да продължи да се надгражда за сметка на новонаетите ... Ако искате денонощен телефонен тормоз от негова страна.... Ако искате денонощни обиди... Ако искате всеки понеделник да бъдете унижаван публично... Ако искате да си вземете (или не вземете) заплатата си след два месеца... То това е Истинският ви работодател!

Здравей те!
Аз видях случайно обява за работа от тази фирма и мисля да кандидатсвам за работата на позиция складов работник,в момента съм без работа и мисля да приема каквото и да е!бихте ли ми казали къде се намира склада,и какво е работното време?и ако не е тайна заплащането като за нов екземпляр:)

Една фирма като всички останали!Злоупотреба с работната ръка!Използване на ситуацията в страната и съответно служителите като роби и труда им не се зачита.Има хора които работят страшно много и хора които като обкръжението но собственика работят малко!Съответно те обират лъвския пай-имайте впредвид високи заплати а останалите да мизерстват с ниски заплати.Това се отнася за оператори и складови работници.Там където е най-много и тежка работата- най-ниски заплати!Поради тази причина напуснах.Не се зачита труда на хората.Служителите в склада са най-точни и много организирани и си разбират от работата.Сплотен екип и те посрещат винаги добронамерено.Останалите си пазят местенцата и заплатките.Когато кандидатствате там имайте това на ум.

Фирмата е добре замислена!Но всичко е със стари разбирания  и стари начини на работа от страна на собсвеника на фирмата.Никакво уважение към служителите във фирмата.Едва ли не всички са под нивото му и не заслужават елементарно отношение към тях.В по- горните мнения се прочитат неща които не са верни.Първо заплатите не отговарят на труда който се полага.Условията не са никак добри.Между служителите има винаги неразбирателства поради факта че не са квалифицирани.Там работят хора без професионален опит поради причината че заплащането е ниско и съответно не могат да привлекат качествени професионалисти!!
В едно от мненията прочетох хубави неща за служител на име Християна!!!!Това е сестрата на собственика и е нормално да се пишат хубиви неща за нея.но се сещате защо е написано така за да може да направят добро име във фирмата!!А и това момиче Цвети което е написало това дълго писмо тук е било точно една седмица във фирмата!!И поради тези неща които беше разпространила във формата на е-майл до работодателя и изигра лоша шега и беше отстранена от работа!В общи линии не си губете времето да кандидатствате за работа там!Отначало ще ви посрещнат много добре но но втория ден ще ви се стъжни!
Хората там се уволняват на деня.без предизвестие и без съответното обезщетение!Унизяват те по всички параграфи!!Пазете се от такива работодатели.