Топлофикация Варна АД /img/frontend/nomap.png"

Топлофикация Варна АД

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Явно батака в тази фирма не е от днес! ВЕВ е един надут балон. След приватизацията фирмата е тотално осакатена. Френско- българският мениджмънт демонстрира сериозен дефицит, както на професионални, така и на личностни качества! Тук управляват лицемерието и безхаберието. Не си губете времето..само с ентусиазъм не става!

Съгласен съм с всичко казано от колегите преди мен. Това е едно място на което ти трябват железни нерви! Рай за некадърници, които ги е страх от това да си покажат носа навън на пазара на труда и си "натискат парцалите", защото знаят колко биха стрували в друга среда... Понякога се задържа и някой друг по-свестен, но като цяло е пълно с комплексирани дребни душици, които тровят обстановката и плетат само интриги.Това е и най-големият проблем на фирмата - враждебната среда, в която не се дава особен шанс на новите, те са бързо очерняни и в последствие принудени да напуснат. Такъв беше и случаят с мен, а и не само примерите са доста, а сигурно и продължават! Има и положителни неща, но не бих посъветвал никого да пропилее времето си в тази фирма.

Коментарите на останалите колеги са валидни и днес. За бъдещи служители не си губете времето в тази фирма. Разчитат на стара слава. Само интриги. Липса на професионализъм. Ако си малко по компетентен от старите служители ще направят всичко възможно да те натопят за да напуснеш. НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО.

Под "лъскавата опаковка" ,че се работи във Френска фирма с чуждестранен инвеститор и всичко би трябвало да е различно от българската реалност, се крие едно голямо разочарование!
Първоначално французите имаха добри намерения (поне по първоначалните им думи),но бързо бяха подучени от нашите местни мениджъри ,че няма нужда да е толкова добре за служителите,че да им върви бизнеса и "всичко си дойде по местата" - французите преспаха една вечер в български хотели и се събудиха българи...
Изключително лоша работна среда - само интриги и липса на каквото и да е уважение към служителите,които не са безнравствени подмазвачи и доносници.Само те разцъфтяват в тази фирма.Жалко за всички кадърни и мислещи хора ,които бяха принудени да напуснат или продължават да се измъчват в тази враждебна обстановка.
Моделът на работа е основно тоталитаризъм на определени личности ,без каквото и да е уважение и свобода на словото.Аз друго такова място,на което да не може чак толкова да си изкажеш свободно мнението,не съм срещал до сега в живота си.Там те подтисват и смачкват психически,докато един ден не осъзнаеш ,че са те превърнали в човек без свободна воля и самочувствие. Това няма цена която да се плати,но поне да си СТРУВАШЕ !!!
Не си струва компромисите ,които трябва да направите със себе си за заплащането,което се предлага,освен ако не сте от онази група хора готви да си "продадат душата".
В положителен аспект - добър социален пакет,осигуряват те върху всичко РЕАЛНО и изплащат редовно заплатите - без забавяния.

кандидатствах за работа като БМС - оператор в Далкия - София, моля ако някой има информация относно заплащане, отношение работодател - работник, начин на работа и т.н. Да сподели възможно най-скоро.
Благодаря!!!

За всички които са решили да започват работа в Далкия - Варна ,( или Топлофикация Варна), бих казал, бягайте по-далеч от там. Големи обещания в началото, а след това излъгани надежди, заплащането не отговаря на първоначалните разговори, социалният пакет постоянно се орязва. Некадърно управление и оправдания от сорта "няма резултати", но за определен кръг от протежета има всичко и бонуси и привилегии, но пък простотиите, които правят остават безнаказани. Отвратителна атмосфера за работа, поле за изява на некадърници и подмазвачи.

След придобиването на предприятието от Далкия нещата се променят бързо. Средата на работа се подобри, но не мисля че предприятието се управлява по-добре от преди. И заплатите все още са ниски, въпреки очакванията за повишение. Считам че перспективите са добри, понеже предприятието вече се занимава с нови услуги.
Категорично съм несъгласен с по-долния коментар на бившия колега (мисля че зная кой е и защо беше изгонен, но не е коректно да коментирам без да съм сигурен). Убеден съм, че управлението на предприятието преди е било и сега е честно и добронамерено (ръководството има донякъде назадничево мислене, но това е друг въпрос).

Време е г-н Венсандон и г-н Женен да си свалят розовите очила и да прозрат истината:докато Николаев и компания-Тодорка, Захаридов,Сашо Попов са на власт и дърпат конците, кадърните и умни хора няма да се задържат, а загубите ще растат, заради неизгодните за Топлофикация договори, сключени от бившия вече изпълнителен директор г-н Николаев.Добре, че дойде Болянич, та спряха никому ненужните ремонти, правени от една единствена фирма, приближена до познайте кого(ако сте казали г-н Николаев-сте познали).Топлофикация Варна е рай за некадърници, подмазвачи и лицемери.Честните и почтени хора са смазвани и се принуждават да напуснат, заради непоносимата обстановката.Всеки ,който се опита да расте в йерахията се гледа като прокажен.В тази фирма младите и кадърни хора нямат потенциал за развитие с този български менидмънт.

От както французите купиха Топлофикация чувствам, че работите тръгват на добре, защото изискват много, но и дават!Струва ми се, че заплащането ще е по-високо, но първо трябва да върнат доверието на гражданите!