Bulgarian Dreams /img/frontend/nomap.png"

изненадвам се че фирмата е закрита, но не се изненадвам че са завлекли стотици британци със стотици хиляди.
По мое време там се подписваха 2 договора. Първият за пред данъчните в България, а втория за пред клиента с реалната цена! Мн хора напуснаха когато аз бях там, колегите бяха мн приятни хора, но връзскарството си личеше при някой индивиди предвид заплатите им.
Как никой в България още не ги е разследвал за измама не ми е ясно, но в UK до колкото разбирам има около 400-600 души, които са готови да линчуват мениджърите.

Shte publikuvam mnenieto si, vapreki che tam nadali shte se nashachavat poveche hora. Firmata e v kritichno sastoqnie i veche napuskat horata, vzeha da ne im plashtat zaplatite. Firmata se razpada totalno - obektite pusteqt i ne se stroqt, nqmat nito edna prodajba tazi godina, zatvarqt ofisa v London naprolet, sadrujnicite se otcepvat. Kolkoto do zaplati...predi davaha redovno, no za edna i sashta dlajnost sumata beshe razlichna - spored simpatiite i podmazvaneto i simulaciqta kolko mnogo pravish za firmata. Ponqkoga mi e machno, che firmata imashe super imidj, no se radvam, che napusnah. P.S. 90% ot kolektiva beshe super!

Бивш служител съм. Икам да кажа, че фирмата ми даде тласък в сферата на недвижимите имоти и научих много, ама то това не е достатъчно. Няма да се впускам в подробности, само ще кажа, че не съжалявам, че съм работил/а, но не съжалявам, че се и махнах от там. За юристите е ясно, че постоянно ги сменяха, но останалия персонал не беше текущ. Заплатите въобще не са големи, но биват. Малко експлоатират персонала, особено като виждат, че човека е съвестен и има мегдан. Не ценят толкова по-старите си служители, които са много по-лоялни от те първа идващите. Развитие е трудно да постигнеш там. Колегите бяха прекрасни. Фирмената сигурност е нулева. Оставам със смесени чувства за тази фирма.

В международен план това е една от най-мразените фирми, поне такова е общото мнение по форумите. Вероятно това е така, защото BD е една от най-големите компании на пазара на недвижими имоти и конкуренцията вижда в нея силен съперник, фокусиран в привиличането на английски и руски купувачи. До преди около година имаше голямо текучество (между 7 и 10 юристи на година), след което нещата се успокоиха. Заплащането е много добро, но и там има приближени до шефовете хоре, които получават в пъти повече от останалите. Офисът е в идеалния център, обстановката е добра. Трудностите са по строителството и клиентите, но те се срещат навсякъде.