MA3X ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Заплащането...колегата вече го коментира
Уважение...ми аз като работих там, шефа си го засичах супер рядко...с началника ми смяна си се разбирахме перфектно...с някои клиенти също, така че не мога да го коментирам
Лошото е, че има много дилърчета и наркомани, които ти скапват всякакво настроение, защото ако тръгнат срещу теб няма кой да те защити.
Фирмена сигурност...уволнява се наред...поне в нашата Матрица. Аз лично си напуснах преди да пощурее шефа :)
Развитие...няма... началник-смяна е тъпа работа...само си бъркаш в джоба за да си дадеш половината надница за минуси
Местоположение... добре са разпределени. Само дето вече не са актуални заради мизерията там...
Аз напуснах главно заради работната среда. Буквално работех в дупка... просто не исках да си причиня това, да си губя времето със скучна работа, която ми омръзна на 1вия месец заради скуката на работа.
За скатавки и мързеливци, които искат да лежат по столовете и на комповете е идеална :)
Аз май трябва да се развивам :)

1) Заплщане - 500лв. при положение, че времето на 1 работна смяна е 12 часа. 2 на 2 дежурства като второто е нощна смяна. Право на почивка - 1 час (това отговаря на изискванията при 8 часов работен ден). Не можем да вземем почивка, защото работим само 2-ма души.
2) Уважение - колегите отдават заслуженото уважение, работодателите обаче НЕ.
3) Привилегията ни е, да стоим в клубовете без да заплащаме престоя както и да консумираме 2 безалкохолни от 0.250мл на 12 часа.
4) Сигурност - нямаме сигурност, клуба е обграден от заведения и пияниците влизат, иначе налитат да ни бият. СОД охранителната система остана в историята отдавна.
5) Свободно време - при факт, че работата се изразява в дневна/нощна смяна от по 12 часа без възможност за почивка, резултата е че през почивните дни предимно се спи.
6) Потенциал за развитие - развитието в тази фирма може да претърпи 1 промяна т.е. от нормален оператор към Началник Смяна (НС), което се изразява в 30лв. разлика + към заплатата. За сметка на това, лицето става материално отговорно и няма реално на кой да бъде началник, защото работи сам с още един оператор.
7) Местоположение - прекрасно местоположение, жалко че се прахосва по такъв глупав начин.
8) Колеги - както коректни, така и крадливи боклуци. Преобладават класически глупаци, което е и основния критерии по който се избира персонала. (Колко по-тъп си, толкова по-лесно ще те лъжем)
9) Работна среда - работната среда е под сякаква критика: Счупени столове, страхотна горещина през лятото и студ през зимата, неработещи компютри, монитори, мишки, клавиатури, слушалки. Мръсотия, стените буквално са си сменили цвета (все още не мога да разгадая какъв е бил първоначално планувания). Разбира се много неща съм спестил, иначе ще стане прекалено голям роман. Приканвам всеки, който има горчив опит с тази фирма, да сподели мнението и оценката си!