меком ад /img/frontend/nomap.png"

Много слабо качество на продукия да им се чуди човек как изнасят по Европата но както обикновенно става щуробаджанащтината да ЖИВЕЙ.Ръководителите са силно комлексирани малки човичета с проблеми с общтуването.За нищо не стават .

комлексирани ръководители

Фирма с много директори, дето не им пука за работниците.Нали знаете поговорката, че рибата се умирисва от главата.Като няма стабилно управление нищо не върви. Заплащането е колкото да не умреш от глад.Именно затова напускат много хора и то все ценни и обучени специалисти.Работници обучени в "Меком" АД са ценени навсякъде.И как да не са, минали са през толкова много работа, че вече нищо не може да им се опре. За привилегии да не говорим просто няма.Транспорта си плащаш, храната си плащаш/дори и да не ядеш/,по празници се работи може би за да не ти е скучно в къщи и да не загубиш тренинг.Работната среда е странна,редува се ново с почти разпаднало се старо, ама то това за разнообразие няма лошо.Все пак старото навява спомени от хубавите години на фирмата, когато се казваше "Родопа" и да работиш в нея беше привилегия.Ами това е моето мнение,надявам се, че не съм засегнал някого лично.

Много мръжки за ядене ама само с един корем ходим на работа