Корект Експрес /img/frontend/nomap.png"

Корект Експрес

Здравейте,почвам направо:започнах като куриер на 19.03.2012 г. 3 дни работих за фирмата,направих 15 доставки за които посетих 26 адреса коректно и навреме.Днес 22.03.2012 г. ме поканиха в офиса за да си отчета транспортните чекове.Отчетох ги и си направих рекапитулация на парите.По обща заработка имах 74.10 лв,от тях за мен оставаха 44 лв.За гориво дадох 23 лв.,за талони за паркиране 2 лв.-общо 25 лв.Чисти трябваше да ми останат 19 лв.без да смятам някаква амортизация.Оказа се че съм работил за 6.33 лв.на ден.Признавам си че работата е приятна но не е възможно да се живее с такива пари.Казах им че парите не ме удовлетворяват и напускам.те веднага се съгласиха като ми казаха че парите са малко защото имам малка заработка.това е така наистина но физически и да искаш не можеш да заработиш повече тъй като за една пратка се посещават 2 адреса а получаваш едно заплащане.Не акцентирам в/у трафика в столицата,трудното придвижване,невъзможността за паркиране в центъра и т.н.В крайна сметка им върнах лоялно всички материяли и документи и си тръгнах.Прибирайки се у дома им позвъних за да ги помоля да ми възстановят поне разхода за гориво.Познайте какво стана-познахте-телефона им е изключен или не е в обхват.При всичките няколко позвънявания,резултатът беше един и същ.От какво се притесниха толкова-незнам,явно съвестта им не е чиста.При подписване на гражданският договор на 19.03.ми се каза че заработката е от порядъка на 600-700 лв.(нещо невъзможно),а за горивото ми обясиха че ако има плащане в брой си задържам за горивото.Останах с впечатление че ми се поема разхода за гориво.Искам да призова служителите на фирмата ако четат тези редове да не се крият-не е достойно.Аз бях максимално коректен за малкото време което работих при тях.А съвета ми към търсещите работа е-работа във фирмата има,пари не! Мисията невъзможна.

kato znam koi raboti v tazi firma mi e qsno vsi4ko.biv6i slujiteli ot leo,leon,ekon tova mai e firma deto sabira vseki koito ne se e realiziral na drugo mqsto.mo6enicite ot edno mqsto otivat na drugo.ofisa v sofiq e na drugiq krai na grada az 6te pohar4a 10lv. za gorivo da si zanesa pratkata,4e nqmat kurieri za nagrada 6te mi zabavqt nalojenite ili 6te me okradqt.nqmam dumi.

Г-Н СОБСТВЕНИК НА КОРЕКТ ЕКСПРЕС, ДОКОГА ЩЕ ЧАКАМЕ ДА НИ СЕ ИЗДЪЛЖИТЕ
И ЗАЩО НЕ ОТГОВАРЯТЕ НА ДАДЕНИТЕ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ ЗА ОФИС РАЗГРАД ?
КАК ДА СЕ СВЪРЖЕМ С ВАС И ПО КАКЪВ НАЧИН ЩЕ СИ ПОЛУЧИМ ДЪЛЖИМИТЕ ПОВЕЧЕ ОТ МЕСЕЦ, ОТ ВАШАТА ФИРМА НАЛОЖЕНИ ПЛАТЕЖИ? ВАШИТЕ СЛУЖИТЕЛИ ОТ ОФИСИТЕ ВИ В РАЗЛИЧНИТЕ ГРАДОВЕ, ОТ КОИТО ВСЕ ОЩЕ ЧАКАМЕ НАЛОЖЕНИТЕ СИ ПЛАТЕЖИ, НИ ОТГОВАРЯТ , ЧЕ СА ПРЕВЕЛИ ПАРИТЕ В ЦЕНТРАЛАТА ВИ? ОТГОВОРЕТЕ НИ КАК ДА СИ ГИ ПОЛУЧИМ, СЛЕД КАТО В КАРЛОВО ВЕЧЕ НЯМА ВАШ ОФИС?

мога да кажа защо напуснах "НЕкорект Неекспрес" .това е защото дължът на една карловска фирма малко под 3000 лева ,а на мен скромните 250 лева комисионна.повече няма какво да коментирам с разни не умеещи да правят бизнес хора.нека всеки се развива кой както може но всеки който мисли да започне работа при Пламен Пенков да се замисли сериозно.това е съвет от бившия офис Карлово

Защо приятелят от Карлово избяга от фирмата? Защо постъпи некоректно спрямо фирмата? Защо работи в няколко куриерски фирми едновременно, и само прехвърля клиенти от едната в другата, и плюе първата където око види?

п.с. не искам отговор на това по-горе - той е ясен.

Не зная дали собственикът на ,,Корект Експрес" чете какво пишат , но фирмата не е коректна към своите клиенти и дължи пари на свои коректни клиенти.Не работете с тази фирма , която не е коректна към клиентите си, въпреки името , което има.Може би трябва да бъде осъдена или дадена на прокуратурата.

Незнам защо има толкова негативни мнения... Работя във фирмата от месец, и съм доволен от заработките, които получавам. Може би, защото рядко работя с наложени платежи.

п.с. Ако ви се работи в среда със сплотен екип и без шеф който да ви виси постоянно на главата, и сте комуникативни и коректни - пробвайте фирмата.
п.п.с. Ако сте клиенти... не мога да кажа нищо - пробвайте и ще разберете.

Здрасти на г-н Пламен,т.нар. собственик.явно Като си говорихме с теб в понеделник нещо не се разбрахме,и за това реши да си търсиш човек за града ми.Не че имам нещо против де.това което направи е достатъчно да те разбера още преди да си ме прецакал.До колкото зависи от мен в, града ми ме познават ще те "похваля".Така не става.Това че си се накиснал не означава да накисваш и другите.Колеги - бивши и настоящи,и този е гранд мошенник.

аз съм куриера от град Карлово мога само да ви кажа че това е най измамната фирма(обърнете се към фирма Невена ЕООД и попитайте колко пари от наложени платежи им дължи г-н Пламен Пенков така наречения управител на "Пер Екип" ООД)за заплащането ако си изкараш нещо и ако не са ти взели всички пари от касата за гориво може и да си получиш комисионната.Транспорта е под всякаква критика,пратките пристигат по никое време (14.00-17.00 ч)така че клиентите да си направят добре сметка дали да си пускат пратките по "НЕКорект НЕЕкспрес" това е от мен.

Като клиент на фирма Куриер Експрес мога да кажа че тази фирма не извършва нито бързи нито експресни услуги. Не смятам доставките за експресни тъй като пратка от Разград до София вече 6 дена не може да пристигне, явно ги разнасят с велосипеди или пеша, така че може би куриерите трябва да са физически издръжливи, но на мен ми се е паднал някой куц явно. А по въпроса за коректността ... ами вместо те да ме информират за причините за забавянето се налага аз да им звъня по няколко пъти на ден да питам какво става а те ръсят лъжа след лъжа и накрая спряха да вдигат телефоните си. Та след като не са коректни към клиентите си от които вземат пари, си правете сметката колко коректни ще са когато трябва да ви дадат.