ММГ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Уважаеми нов колега, тази фирма изглежда много добра! Но всичко, което виждаш е зрителна измама! Пази се! Търси друга работа! За твое добро е! Господин Упривителя няма ясна представа за живота и качествата на работниците. Ако не ми вярваш, заповядай! Поработи и след време като те поработят малко, пак ще си поговорим! Успех

Аз ходих на интервю там и ми хареса , парите са добри а има и страхотни мацки ,моля ви ми пишете какви точно са подводните камани там ?

Относно тази фирма, ще кажа само: За Бога братя, бягаjте!!! Това не е фирма, която заслужава времето и силите на всеки уважаващ себе си специалист! Ако мислите, че греша поработете малко!

Абе колеги ,моля ви пишете правилно , че ме е срам ,че сте работили в ММГ .

Заплащането във фирмата е скромно да не кажа убидно скромно . Познавах колеги който работеха от много години там а аз като постапих бях с по - висока заплата! Уважението е абсолютно злобно и гадно ! Имаш чувството, че и часовник не би издаржал на такова напрежение ! Извиниявай Росене ама не може да си сменяш заповедите през 5 минути и да казваш, че ти си най-великия и ако черно море не ти харесва ние сме длажни да го направим бяло.
Привилегийте са СИМ карта; и неизправен автомобил.
Птенцияла за развитие е много интересен ! Всяка сутрин утиваш на работа със ясното съзнание,че днес абсолютно незнаеш с какво ще се занимаваш!
Колегите ми поне бяха готини. А работната среда е пълна лудница! Ако има някакъв странен вид мазохисти към такава работа нека работят.

Предполагам , че в ММГ винаги са работили знаещи,можещи и амбоциози хора.
От всичко написано до тук не виждам злобни нападки или обиди към ММГ като работодател, а само лични мнения, реално представяши работната обстановка в фирмата.
Мисля, че този сайт е за мнения на служители относно една или друга фирма в който са работили или работят сега, а не за работодатели , които сами да си хвалят фирмичките.

В ММГ сега работят знаещи и можещи амбициозни млади хора, на които им харесва работата и фирмата. Проблемите, които преди са се решавали продължение на месеци, сега обичайно се разрешават в рамките на 30 минути. Добре е, че бившите колеги, които пишат злобни нападки в този сайт, са се махнали от фирмата.

Аз съм работил в фирмата и мога да кажа , че анонимния колега не е далече от истината.И 100% може да се каже ,че е бил служител в фирмата!!

Кирил

Този колега който е писал по-горното или не е бил служител на ММГ ЕООД или не се е запознал с вътрешният правилник във фирмата . А той гласи :
- служителите нямат право без писменно одобрение от управителя да зареждат с лични средства служебните автомобили .

Жалко , че вобще сме ти давали GSM ,автомобил и лаптоп .

Р. Нацков управител

Отвратителна фирма! Изключително годно отношение ! Без каквито и да е условия на труд - дават ти лаптоп без батерия;кола без гориво като се надяват ти да зареждаш и после с 300 зора я ти ги върнат я не парите! Няма никаква организация ! Постоянно ти втълпяват че си тъп и си много зле никога не те насърчават а само те плюят каквото и да си направил!Дори и да се развиеш до някъде после назначават нов служител на същата длъжност и ти оставаш в нищото!