ММГ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Даскале , кажи, поне като я проучваш тази фирма поне става ли спред проучванията ти ?

Пепи,

много ми харесва сравнението ти с даровитият американски писател,живял в Париж, в средата на миналия век :).Не бих желал да ставам съдник или даскал на абсолютно никой, никъде, тъй като се занимавам с други дейности.Проучвайки фирмата ММГ, за която работиш, чиято дейност е продажбата на телекомуникационни системи и системи за видео наблюдение, попаднах почти случайно на коментарите написани от теб.Неграмотността, царяща в цялата държава, отдавна ми е понятна, но подобни форуми са и визитната картичка на фирмата, представящи я пред потенциални клиенти,конкуренти и околния свят,така че би трябвало един уважаващ себе си специалист, да внимава малко в правописа.Грешки допуска всеки и безгрешни хора няма,но когато в едно изречение, служителите/работодателите допускат по 2-3 грешки,а понякога и само в една дума,това не говори вобще добре за фирмата.Лоши мисли и намерения няма просто изказано мнение от една прелетна птица. :)

Извинявай/Je suis desole/Excuse me/Perdono me/Es tut mir leid

Даскале, моля те , прави забележка и на другите за правописа иначе си е чиста дискриминация.

На колегата ще кажа следното :

- повечето коли са нови, както и повечето компютри ,както и мебелите както и сградата , но аз имах предвид готината техниката която продават и инсталират .
Колега мисля , че не си обективен или поне сега е друго .

Sorry !

Пепи, обясни ми скъпи каква е тази супер техника. Няколко счупени коли или пък лаптопи по на 10 години или евтини инструменти купени от някое пазарче при което за да направиш нещо се бъхтеш като вол понеже Г-н Управителят разбирал от пари и си мисли че така стават нещата. Моля те дай да не говорим глупости. Работил съм в тази фирма предостатъчно за да мога да кажа това нещо. Поработи малко и сте усетиш как всичко ще се свива и накрая няма да можеш и дъх да поемеш.

Аз работя в Мултимедийна Група ЕООД
Готин екип и супер техника .Много интересно и полезно за млад спецялист като мен .

ММГ ЕООД е Мулти Медийна Група. А ти къде работиш?

Саше ,а ти за кое ММГ имаш в предвид ?Щото в google има много и ми се струва , че нещо се объркахме .
Щото в това където аз работя жени няма приятелъо .

Колега много мразя да се оказвам прав! Но глупавата фирма, която обсъждаме, даже не заслужава нашето внимание и време. Пиша, защото искам да ти помогна. А защо са анонимни ли? Защото хората за които ще работиш не са човеци, че да им кажем лично с имена, кои са им проблемите. И докато Г-н Управителя не изясни за себе си, как иска да му върви фирмата и мисли, че всичко става с секс и пари, няма да има нищо добро от тая фирма! Това е от мен.

Бях пак във фирмата и говорих с управителката , във всъщност тя е права найстина всички оговри са анонимни .
Ще пиша след седмица , за да ви кажа моето мнеие .

Приятелю. Там няма подводни камъни. Както си стъпил здраво така ще пропаднеш в една бездънна яма. Единственото ти спасение е да напуснеш в което съм сигурен че ще направиш след като поработиш малко там. Извинявай но както виждаш всичките колеги които са работили там и са написали мнения, а те са една малка част от многото опарили се от тази фирма........ ами виж мненията им!!!!!!!!!!!!! Не бъди наивен. Наистина всичко изглежда много хубаво в самото начало. Единственото положително нещо там което ще научиш е как НE трябва да се управлява една фирма.