ММГ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Росене, хубаво е да намираш правописни грешки на останалите, но моля преглеждай си постовете ;)Ще ти дам жокер - запетайките си имат точно определени места, а не се слагат за красота.
Хайде останете със здраве :)

Е значи искате да ми кажете,че не подаржате централи матра ????И да представил на матраком няма защото фирмата вече не със същото и ако не се лъжа се казва астра сега(и ако не това име нека бада поправен.И не ли така,че взимате 60лв. на час без ддс.

Моля да престанете да пишете глупости за моята фирма .
1. ММГ ЕООД в мое лице , е сертифицирана от  Аaстра с ID 121147 ,аз лично не знам друга фирма или човек в България който да има подобен сертификат  .
Без този сертификат  доставката и монтажа на телекомуникационни съоръжения не е регламентиран от фирмата .
2.Ако някой се чувства пострадал или със "свалена кожа" може да ми се обади 0888807268  ,в противен случай ще считам , че  прави реклама за моя сметка .
3.За хората които не  познават ММГ нека погледнат тук :
www.mmg.bg действието се развива на живо директно от фирмата .
И последно не ставайте смешни като говорите глупости .Прдставители на Matracom няма !!!
Спрете с хленченето и  се хванете на работа !!!

много яка карта за контакти,а камерата е извънземна.
Браво пичове, продължавайте така !!!

Съжалявам за допуснатата от мен неволна грешка - неграмотността.

Направо не знам какво да кажа?! Мислех да кандидатствам в тази фирма, но поразгледах мненията и започнах да се колебая. Все пак отворих началната им страница да видя за какво става на въпрос. Бях направо потресен!!! Знам, че неграмотноста и простотията е завладяла нашата мила родина, но в единственото изречение на началната страница да бъде допусната елементарна правописна грешка?!? Това вече ми дойде в повече... Как може д анапишеш "дилАр"??!?!? Що за хора работят в тази фирма? Та страницата е един вид визитна картичка - какво представлява фирмата. Оставям коментарите на вас. Поне за мен е възмутително...

Не те разбирам , хем си недоволен , хем си служител, мисля , че лъжеш нещо .
Аз работя в тази фирма и мога да ти кажа , че княма недоволни колеги или поне всички изглеждат щастливи

Вижте, ще го напиша само още веднъж, защото не смятам да губя повече време с неща, които даже не заслужават вниманието на човек. Фирмата не струва и загуба на време. Затова не се занимавайте с нея. Ако видите нейна обява за работа, прескочете я.Това е от мен! Желая на всички успех, и ще го имате, ако сте далеч от тази фирма!!!

Както в повечето малки частни фирми всичко зависи от моментното настроение на Управителя, който в случая е средноинтелигентен, но доста своенравен - на моменти е пич, на моменти е почти неадекватен. Сградата е нова, офисът е хубав и лъскав, заплатата е средна или с една идея по-ниска от нормалното за бранша.
Всеки новопостъпил ще се срещне с 2 сериозни проблема - не се предвижда продуктово обучение, налага се самообучение с помощта на интернет и някакви брошури, които няма с кого да бъдат коментирани, т.е. ще започнете да предлагате тел. централи или системи за видеонаблюдение, които на познавате добре.
Вторият проблем е цената им, която е с около 40 до 60% по висока от цените на конкурентните фирми в бранша, което прави продажбата изключително трудна, почти невъзможна.
Не мога да кажа, че взаимоотношенията са изкривени, на за последните няколко години доколкото знам повече от 12-15 души бяха сменени в ММГ, т.е. текучеството е като стихийно бедствие за фирмата и това надали е случайно.
Аз лично съм благодарен на г-н Нацков, че ме изгони, защото сега работя в истинска фирма, уважават ме и ценят работата ми, заплатата ми е по-добра.

Пепи,

за работните условия нищо не бих могъл да ти кажа,защото не съм работил в тази фирма.Отностно предлаганите продукти ми се струва доста висока цената спрямо други конкурентни фирми, който са на пазара за такъв вид техника.Друго не мога да кажа.

Николай Любенов Овчаров