община Ихтиман /img/frontend/nomap.png"

община Ихтиман

изцяло заставам зад мнението на колегата, който и да е той. Тук атмосфелата е ужасна и всички колеги непрекъснато гледат и се ослушват за нова работа. Всичко написано е вярно!

Ето това е пример за комунизъм и управление на база приближени на кметицата и родители-членове на БСП. Просто ако можете да усетите атмосферата на работа тук-ще избягате и никога няма да помислите да започнете работа. Работите следно натоварено, но винаги това което не ви е работа, получавате непрекъснати заплахи, крясъци, обиди и похотливи предложения от секретара Пешо Янински. Заместниците са се скрили в миша дупка,у все едно от тях никаква файда въпреки че Колев наистина се опитва да направи нещо, но....е доста неизгоден и спиран съответно. Абе просто...увеличение на заплатите в максимален процент получават само приближените на главната, кметицата, пешо и още малко други. Не идвайте тук, ние всячески се опитваме да бягаме. Егати далаверите и интригите.Няма интрига без участието на пешо и главната.НЯМА. Да му мисли кметицата с тези хора..не се ли усеща или няма сили да промени поне нечовешкото отношение към администрацията.