Сарс Груп ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Сарс Груп ЕООД

Мнението от т. нар. "не видима" е манипулативно.Тя първо е неграмотна, не знае как се пише "невидима".Сигурно работи в офиса и прави някои работи шефа си.Сигурен съм че абсолютно некадърна и не и стиска да напусне, защото няма каде да я вземат другаде освен в Сарс. Просто персонала така е подбран, че няма къде другаге тези хора да ги вземат на работа.Некадърници без образованиие от тези които се навъртат около шефа си и му се натягат, за да не останат без работа.

Какво искате от този тъи наречен тираджиял. Човека вие дал достатъчно възможности да си изкарвате хляба , а вие какво правите ? По цял ден стоите и не работите качествено , ако сте толкова интелигентни и можешти при напускане на работа псувате и обиждате и казвате че фирмата не е добра. За по голямо развитие че дава ниски заплати , защо след 2-3 месеца идвате с мили очи и отново искате да работите във съштата тази фирма в която до преди това сте плюли . Нали сте вие интелегентни хора и разбиращи от всичко защо не можете да си намерите другаде работа .Според мене вината не е във тази фирма която обвинявате а е във вас самите и изглежда този въпросният тираджия е доста разбран човек и въпреки вашите зли езици пак ви взима на работа за да може да направи от вас по добри хора .За да можите вие да изхранвате вас самите и вашите семейства , а не да стоите на улицата . Защото според вас тази фирма която ви дава хляб е лоша за вас !

Не знам как е било преди но знам как е сега. 1/Заплата 320 лв. от които се одържат 56 лв. На месец докато не станат 160 лв. ЗА БЛАГОТО НА ФИРМАТА,или по фирменият правелник /ДЕПОЗИТ/ който обаче не се връща след като напуснете работа / във повечето случаи ви пускат във не -платена и когато ви викнат на работа се вижда че някой вече ви е заел работното място за по-ниско заплащане, и ако искате понеже е голяма криза да работите ви се предлага ниско заплащане/В тази Фамилна фирма има хоа които си заслужават заплатите, но са един или двама. .2/ЦАРИ ПЪЛЕН БЕЗ ПОРЯДЪК относно работно време 10 часа че и повиче .3/Няма закон по труда който да не е нарушен.4/Работният персонал е под всякаква критика/ниско обазовани И ПРЕДИМНО ОТ МАЛЦИНСТВАТА защото лесно се маниполират/ 5.Около шефа се въртят РАЗНИ СВОБОДНИ ЕЛЕКТРОНИ които бъркат цялата формула .6. Ако си БЪЛГАРИН те унижават до степен която те кара да напуснеш защото ФИРМАТА Е ТУРСКА и директора Турчин/Как е станал директор ...бил е нещастен ШОФЙОР НА ТИР доставяш материали от Турция пре-ривал на шефа и станал ДИРЕКТОР който от нищо не разбира НО ДИРЕКТОР.
7.Фирмата има доста заведени дела ЗА НЕ ПЛАТЕНИ сметки както И ЗА ИЗМАМИ със търговско значение
8.Плащат се безмислени глоби на държавата вместо да се дават пари на работниците ...
9.ДАНО ДОЙДЕ НЯКОЙ НА ВЛАСТ ЧЕ ДА ОБЪРНЕ ХАСТАРА НА ТАКИВА КАТО САРС ГРУП кадето се подиграват с хората които ги хранят-поточно ги правят МИЛИОНЕРИ.
10.ПО-ДОБРЕ ТЪРСЕТЕ РАБОТА ДРУГАДЕ .

Нещата в Сарс са тотално объркани.Да започнем с професионализма.Там няма нито един професионалист с нужното образование и квалификация.Има само хора които са се вкопчили за работните си места както пиявици благодарение на подмазването си.Пиша за т.нар. "ръководен състав",който е толкова зле че за всяко нещо трябва да питат шефа си.Каква е тяхната дейност не е известно.Това е единствената фирма в която човек без образование получава заплата 1500 лв.Тук данъчните може би също не си вършат работата.
Заплащането за работниците е много зле.Уважение има само за тези които се навъртат около шефа.Работния ден е 10 часа.Явно от инспекцията по туда Също са на заплата в тази фирма.потнциала за развитие е невъзможен защото няма необходимата база.

Заплащане: Каква реалистична оценка да дам за заплащането, като още нямам копие от трудовия договор (като го подписвахме го оставиха без дата), не ми превеждат здравни осигуровки, и т.н.

Уважение: "Уважаваме се"

Привилегии: привилегии има само за роднините на собственика (аз не съм от тях)

Фирмена сигурност: може и да са чували

Съотношение работа / свободно време: собственика твърди, че се работи само по час и половина на ден ефективно, сигурно затова се работи по 10 часа

Потенциал за развитие: няма структурна възможност

Местоположение: добро - в града, до спирка

Колеги: разнороден състав, като цяло озлобени хорица

Работна среда: ако сте страничен наблюдател "ще има да се чудите и маете", не се спазват закони и наредби

az sum dovolna mnogo ot rabotnoto vreme pone v sofiq e taka no zaplashtaneto e kriti4no...

Нямам добро мнение, работното време е обсебващо, няма да ви остава време за нищо друго освен за работа. Работи се до късно, ама много късно. Какво е това закон?

До днес фирмата беше на ниво и можеше да се даде оценка не +5,а +10,но след нова година нещата станаха плачевни.Иска се от работниците неща,които не са по силите им,а заплащането не отговаря на нужните условия!!!Незнам,какво се цели,но положението е плачевно!!!

До горния: тебе да не са те изритали? Щото тея хора са добри с мен.

Никакво уважение от страна на работодателя. Възможноста за развитие в Фирмата е само ако си натегач или равен на -6.