Кю Би И Иншурънс (Юръп) Лимитид / QBE Insurance (Europe) Limited /img/frontend/nomap.png"

Кю Би И Иншурънс (Юръп) Лимитид / QBE Insurance (Europe) Limited

stranno mjasto

Както в повечето международни компании, така и в QBE наблягат на престижа, лъскавия офис и илюзиите за големите възможности във "Великата компания". Когато поработиш обаче, разбираш, че и тук работата е "българска"- шефът не е в час и се крие като мишок, а неофициално конците дърпа ..... и нейното протеже г-ца .... Интриги, викове, напрежение и непрофесионализъм. Никой от служителите няма завършено застрахователно образование. Обикновено секретарките след няколко месеца стават подписвачки, а ако искат бърза кариера трябва да "предразположат" шефа, който се изживава като петел сред кокожки.
Постоянно има някакви размествания и наемане на нови хора, повишение на старите, раздуване на бюрокрацията, а компанията е на дъното на класацията с мизерният си премиен приход. Има няколко професиналисти, които уважавам и им правя евала, че стискат зъби и носят на гърба си всички останали.

Финансовата стабилност на компанията компенсира не много разнообразния пакет от бенефити и привилегии за служители. Потенциала за развитие е доста голям но ако решиш да го използваш естесвено започва да куца свободното време. Но поне ще си по-богат. Екипа е малък, усмихнат, амбициозен и млад. Възможности много стига да ти стиска да си ги поискаш. Средата е отворена, колегите са различни но като цяло стават

всички показатели за работа във фирмата са високи с изключение на среда,в смисъл взаимоотношения между колеги.Мисля,че никой на никого не пречи,но и не помага,което е станало нормална среда за работа в България