Проксимус инженеринг ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Проксимус инженеринг ЕООД

първоначално 250 за две години стана 350
това е максимума за офис сътрудник

Благодаря на всички оделили време,за да споделят впечатленията и опита си!
Направо се хванах за главата от негативната обратна връзка за фирмата! И по-добре в аванс, отколкото след това! Не открих никакви други дисквалифициращи материали за фирмата в нета, но и не съм ги търсила упорито- посто любопитство човешко!...
Аз се отказах от кандидатурата си през мненията тук! Мима, бихте ли посочили поне какво беше Вашето възнаграждение за длъжността офис-сътрудник та да знам каква финансова реалност съм подминала!?

здравейте управител на софийският офис е Даейвид Мойсеев преди работеше във варненският офис като отношение към колегите е по лош и от Дуков той беше съден за сексуален тормоз през май месец тази година ако поровите в интернет ще разберете доколкото ми е известно от старите ми колеги почти всеки месец има нова секретарка защото никой не го изтърпя.
успех и дано съм била полезна

Здравейте! Бях заинтригувана от обявата за офис сътрудник(секретар) на фирма: Проксимус инженеринг ЕООД-СОФИЯ. Онова, кето ме заинтригува в нея бе местонахождението на офиса(съответно местоотстоянието на тази потенциална работа от дома ми). Нямам никаква друга информация, а ме интересува живо и размерът на заплататта, микроклиматът в колектива; обемът на служебните задължения; коректността на шефовете там?... Моля, ако някой е работил в тази фирма на подобна длъжност и знае отговорите на въпросите ми да ми отговори!

Благодаря Ви за отговора,причините за да се насоча към друга фирма са няколко, но както виждам преспективите са по лоши.В настоящата си позиция, работа и отношение от управителя не мога да се оплача.Уважението е с 6т.,не ми дишат във врата, имам пълен карт бланш относно вземането на решения в дейноста си, единствената причина е не- навременото получаване на заплатата и по ниският и размер(няма глоби за сметка на това):),явно човек трябва да е много много предпазлив.
Желая Ви късмет:)
поздрави,Ева

Здравеите аз работих там до скоро нямах никакво свободно време работата беше много, трябваше да си взимам за вкъщи и за през почивните дни, обещанията в началото бяха много големи но на практика нещата стояха по друг начин колкото пвече рстяха отговорностите ми толкова по лошо беше заплащането и отношението. Шефът се държи ужасно с колежките прави неуместни шеги и се бъзика непрекъснато без значение за колко сериозни неща се говори, повечето колеги напуснаха точно по тази причина там служителите се сменят на няколко месеца. Непрекъснато глобяват някой, без значение за какво. Колегите бяха готини но незнам колко от тях са останали. Там непрекъснато се наемат служители които току що са завършили исе оставят да се оправят сами като плашат за грешките си от собствените си заплати, общо взето ако се подготвите за 50% от обещаното заплащане забравите за самоуважението си и за принципите си може и да се получи.
ПП Моят съвет е да си намерите друга фирма където ще получите това което заслужавате.

Здравейте,имам предложение за работа от Проксимус, кандидатствах в офертният им отдел, и съм обещала да им дам отговор до 2-3 дни.Бях с друго впечатление от фирмата на от отзивите тук останах доста разочарована.Чувала съм от колеги в бранша, че техническите им кадри са ощетявани по отношение на заплати,но и положителни мнения за административния персонал.Ако все пак някой е работил до скоро там, моля да ми даде мнението си.

работех там преди години. атмосферата в началото бе добра, но бързо се влоши-там царят интриги и клюки. управителя на фирмата толерира подмазвачите наричани от всички нецензорно г...лизците. заплатата е средно ниво на хартия, привидно се демонстрира респект и уважение, вдъхва увереност на голяма фирма с потенциал за голямо развитие, става добър лав с колегите но............ но след време -месец два буквално започват нервните изблици на управителя Дуков, неоснователни глоби за какво ли не -пример мен са ме глобявали заради колеги със закуски. заплатата се обещава висока но се смъква с 30-40% поради. глоби удръжки за фирмено гориво и за това че примерно някой е бил блъснат в служебна кола. управителя убижда, заплашва унижава свойте служители ежедневно. фирмата е проядена от интриги и заговорничество. знам че и специалистите на фирмата са си заминали и сега разчитат на студенти още незавършили и нищо неразбират, ама нищо. един двама си знаят работата но са без стимул и мислят за друго развитие. раздават служебни телефони за който удържат пари в размер по-висок от този за които са закупени, по тези телефони работата е денонощна, не се шегувам ако се издигнете високо работата ще е много тежка и отговорна. иначе колегите-някои само, са готини. при заплащане от порядъка на 450 до максимум 800лв. обещанията са за над 1400 за проектант или технически ръководител. пари които в други фирми са над 2 пъти по-високи. за управителя на проксимус............... съжалявам хората които са му се доверили и още повече тези който работят за него и дори са виждали. хора моя съвет е БЯГАЙТЕ. знам за хора който след като са напуснали са изнудвани от НЕГО Яни Дуков-управител на Проксимус, ако ви интересува още нещо моля пишете ще се опитам да дам още информация. и още нещо, ако ви интересува фирмата потърсете новини в нета, там има мнооооого нещо.УСПЕХ.

значи от в-к дневен труд прочетох, че офис сътрудничката момиче на 25 год е подала оплакване до комисията за дискриминация, по причина-нейн колега шеф бил и публикувал служебния телефон в секс страница и я побъркали от звънене, да ама тя разбрала кой и скроил тоя номер.Коментара от шефа бил.."какво толкова, шега" А ако някой се пошегува така със жена му, а??????? От тук се разбира колко се уважава персонала.Щом секретарката си не почиташ кво ли остава за останалия персонал....

Постоянно има обяви в jobs.bg "проксимус инженеринт" и "денев инженеринг", за втората има много лоши отзиви, а за първата макар да има много обяви няма такива. Моля ако някой е работил в тази фирма да даде своето мнение.