Проксимус инженеринг ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Проксимус инженеринг ЕООД

abe hora,kakvi sa tiq gluposti,vie rabota nqmate li ,4e obsajdate koi s kogo i kade si lqga.....

Забравих да си кажа мнението за фирмата все пак :) Има си кусури, както всяка друга фирма, предполагам... Например много е вероятно да ти се наложи да вършиш неща, за които си абсолютно некомпетентен и не ти ги пише в длъжностната характеристики, и да няма кой да ти обясни какво да направиш, а да се очаква от теб да го свършиш... Обааче от друга страна екипа е страхотен, не знам как става така че в тая фирма попадат все готини хора, а работната среда и хората са си нещо много важно. Сега работя на друго място, и там екипа на Проксимус наистина много ми липсва...

Хм, не бих нарекла стаичката на Яни спалня, става дума за допълнителна стаичка с масичка и диванче, в която той често се затваря като иска да пуши и тогава вика всички служители, с които има да обсъжда нещо, вътре. Там си кани и гости, с които иска да изпуши по някоя цигара. Влизала съм многократно в тази така наречена спалня, както и всички останали служители, и не мисля че там се случва нещо такова, пък и не знам хората откъде я вадят тая информация, че и я разпространяват из нета...

Ако говорим за Проксимус Инженеринг ЕООД гр. Варна аз мога да ви кажа че си има доста добри позиции и ако мислите че фирмата не е сигурна, лъжите се! Като всяка една работа тук си има и плюсове(служебен телефон, кола, осигурена заплата на точната дата и т.н.) и минуси(найстина има глоби но в 90% от случайте са заслужени). Найстина постъпват на работа току що дипломирани или все още не дипломирани служители, но благодарение помоща на по опитните служители те лесно и бързо навлизат в съществото на извършваната дейност(колегите не отказват помощ и съдейстават по всички възможни начини) това му се вика фирменно обучение за което в някой фирми се заплаща! Принципно нямам много големи наблюдения за софийския офис и знам какво означава ДЕП (Дейвид също знае). Мога да кажа, че е вярно защото съм бил на не е един обект движен от Д. Р. Мойсеев. От друга страна поставете се на негово място трябва да сте - управител, технически ръководител, проектант, търговски представител, сервизен техник и какво ли още не. Ако някой мисли че може да замести Дейвид да пише. Според мен Дейвид е принуден да бъде такъв какъвто е както всички нас. Според мен фирмата е добра и предлага добри възможности за развитие за тези който ги искат.

Работя в офиса на фирмата във Варна, колегите са готини и доста разбират от работата си особенно КИПаджийте, за тях няма тайни в този занаят. Както каза Жана (Ива) проектантите са току що завършили и по скоро гледат какво се прави по обектите и го отразяват отколкото да поемат водеща роля, Яни Дуков съм го виждал два пъти от година и половина насам определено не ме е глобявал. Заплатата е на заработка пишат се актове и се изчислява накрая на месеца. Транспорта до работа е осигурен. За момента съм доволен

Икол, грешиш. Аз всъщност съм "Кой-Кой" как по друг начин ще си обесниш така правилното му менние за компетентноста на служителите ми, бивши и настоящи, един от които се обзалагам че си и ти!

Абе няма ли някой да ми напише името правилно в този сайт?
Както и да е...благодарен съм на всички за споделените впечатления и мнения, малко съм учуден от яростния негативизъм на Мария, но все пак съм я виждал два пъти през живота си и не съм си изградил мнение за нея както явно тя е успяла да си изгради за мен. Не мога да коментирам и Боби К. въпреки че случая със закуските ми се стори забавен и поразпитах из колегите, но никои не можа да се се сети за какво става въпрос. Учуден съм и от мнението на Лари защото той си тръгна от фирмата именно като един от тези които не могат да се сработят с екипа и очаквах да е по жлъчен и заядлив ,благодаря Лари! Най много благодаря на Коруин (Амбър завинаги) той ми показа че някой в тази страна мисли когато чете и не се подава на ефтина пропаганда.

Мили мои бивши служители и приятели, съжалявам и се извиянвам ако съм ви огорчил по какъвто и да е начин, но бъдете сигурни че ако имаше сайт където работодател може да се оплаче от служителите си .... не нямаше да пиша в него (апрпо и тук едва ли ще пиша повече).

За всички останали, Гошо (ако се познавме ще ми простиш че ще се обръщам на "ти") наистина ли очакваш да получиш ясна представа за една фирма от мнението на бившите и служители, това е едностранно мнение силно изкривено през призмата на събитията довели до напускането или изгонването на съответния служител, едва ли някой доволен сътрудник ще тръгне да търси сайтове в които да се оплаква. Ще ти дам и пример заплатата на офис сътрудника ми не е 350 лв както пише Мария...над два пъти повече е, защо тя пуска такова мнение незнам (а че някой сменя секретарки всеки месец едва ли мога да коментирам според моя опит на този човек косите трябва да се съвсем бели) Според мен твоята позиция приляга на човек който търси причина да не си търси работа и я намира тук.
Ева, съжалявам за вас направихте ми много добро впечатление на интервюто квалификацията и познанията ви наистина са завидни, но все пак ако мнението ви се формира от подобни на този сайт фактори може би нямаше да можем да се сработим...както и да е вратата ми е винаги отворена за специалисти като вас.
И накрая съжалявам че не запомних ника на човека който твърдеше че ако не уважавам секретарката си не уважавам никого. Мен все пак ме оправдаха според мен защото не можаха да докажат че въпросната секретарка не е подала обявата сама, дори тази тенденциозно настроена комисия(срещу чийто представтели съм подал жалба) се посвени да ме обяви за виновен. Но според теб явно съм.

П.П Мария да разбирам ли че след като свърши периода на майчинството ти няма да се върнеш в Проксимус? Защото след проверката ми установих че лицето наето на твоята длъжност е с опция за прекратяване на договора при твоето завръщане.

Абе, ние един и същ вестник ли четем? Тук пише че човека са го оправдали - нямало достатъчно доказателства. Пък то аз поразбирам малко от интернет и мога да кажа че тук никой не е анонимен, тези или са некомпетентни или знаят кой е пуснал обявата ама не им изнася да кажат. Явно някой много иска да отчете дейност.
Преди една година в форума на инвестор.бг един тип пусна предварителна информация за едни акции и за една седмица го откриха кой е а за три месеца го осъдиха.... Този тук или е невероятно умен или някой го клевети :)
Ако е този който познавах като малък, едва ли има много хора с това име в българия, той беше доста на "ти" с компютрите и не беше прост.

Заплащането е средна работа (1000 лв за човек току-що излязъл от университета) даже клони към добро.
Уважение...незнам какво уважение очаква човек на работното си място ама то се заслужава не се подарява.
Привилегии и тук работата е средна можеш да ползуваш служебен автомобил за лични цели (вкл. и товарен)ама трябва да си платиш горивото и има някакъв процент за амортизация (пак идва по евтино от такси ама пък колко ще се амортизира баш от мен тази кола бре?).
Съотношение работа / свободно време - Тука е много различно, нас (монтажниците) всяка седмица ни питаха кой може да работи в събота (плаща се 150% надница) и ако скатаеш повече от 2-3 седмици подред колегите почват да те гледат кофти. Проектантите чертаят и вкъщи наистина как им се плаща за това не мога да кажа, Секретарката една руса млада девойка (няма да и казвам името) по цял ден скайпи и завежда по десет писма на седмица (дали Дейвид я малтретира сексуално незнам ама аз бих:) ) Предишната секретарка си отиде през май след бурен скандал с един сервизен техник (тя беше някаква футболистка и се говори че го е набила) Търговски представител съм виждал веднъж ама какво прави незнам.
Потенцял за развитие - огромен, ама е трудно, защото няанам как ама винаги повече се забелязват грешките.
Местоположение - София на мен ми допада транспорта до работното място за монтажните групи е осигурен за другите незнам.
Колегите на мен ми допадат Дейвид периодично минава и ако не сме доволни от някого го мести в друга бригада а ако и там не го харесат го гони.
Работна среда - работа много време малко...ама с колегите сме се сработили а началството гледа да комуникира само с техническия, та на нас не ни досажда.
А колкото до сексуалния тормоз, ами доколкото знам Дейвид го оправдаха а осъдиха Дуков защото не е провел разследване, във Фирмата се говори че въпросната дама, Мая, сама е пуснала обявата за да иска по голямо обещетение при напускане, ама Дейвид и е отказал и тя затова го е съдела, незнам, той не ни е казвал ама почерпи когато го оправдаха.

П.П Фирмена сигурност незнам какво е, ама тая фирма няма да фалира скоро ако за това става въпрос.

Здравейте, аз явно съм поредния който се отказва да ходи на интервю в тази фирма след коментарите които прочетох за нея в този сайт.
Между другото някой може ли да даде повече информация за този Дейвид Мойсеев - едно време имах такъв познат, от Плевен, около 30 годишен...