СП"СММТ"при"БП"-ЕАД БРСЦ /img/frontend/nomap.png"

СП"СММТ"при"БП"-ЕАД БРСЦ

ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА Е РЪКОВОДСТВОТО НА БРСЦ БП НЕЗНАЯТ В КАКВА МИЗЕРИЯ РАБОТЯТ ХОРАТА ТАМ  КАКВИ ТЕМПЕРАТУРИ СА ВЪТРЕ В ТЕЗИ ГОЛЕМИ ХАЛЕТА КАКВИ ТЕЖКИ ЧУВАЛИ КИКИНАТ ПО 12  ЧАСА НА ДЕН НЯМА КЪДЕ ДОРИ ДА СЕ СЪБЛЕКАТ ЗАКАЧАТ СИ ДРЕХИТЕ ПО КОЛИЧКИТЕ С КОЙТО КАРАТ ПРАТКИТЕ КУРИЕРИТЕ СА ИМ ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА НИТО ТЕ ПОСЕЩАВАТ НИТО ТИ ЗВЪНЯТ ПО ТЕЛЕФОНА ЗА ПРАТКА ЧЕ ИМАШ ПИШАТ СИ ИСМИШЛЬОТИНИ ПО КАШОНИТЕ НА ХАЛЕ КОЕТО Е 50-60МЕТРА ИМА САМО ДВЕ ТОАЛЕТНИ РЪКОВОДСТВОТО СЕДИ НА БАЛКОНА И ТЕ НАБЛЬОДАВА КАК РАБОТИШ КАТО НАДЗИРАТЕЛ В ЗАТВОР СА ХОРАТА ТАМ ИСКАТ САМО РАБОТА И РАБОТА ПО ЗЛЕ ОТ СОБСТВЕНИК НА ФИРМА НЕВЯРВАЙТЕ НА ВЕЛИКИТЕ ИМ РЕКЛАМИ ЗА РАБОТА САМО ЗАРИБЯВАТ ХОРАТА ЗА ЗАЛОЖНИЦИ ДА БЪДАТ ТАМ

Какво да кажат служителите в РСЦГорна Оряховица?! Работят на 12часови смени-и само нощен труд.Водят се на 8часов работен ден.Поне да се зачиташе за категория при пенсиониране-ако дойде и то време.Пощенските служители винаги са били с малки заплати,но наистина поне тези "извънредни премии"/великденски,празнични и коледни/ са им давали някакъв допълнителен стимул за работа.А сега и за тях-ядец! И кога ще имаме истински синдикати!Да вземем да им спрем членския внос, та белким се сетят за нас.  Накрая-успех на новия ШЕФ!Дано си разбира от работата и да почне отгоре да измита тия, които нехаят за нея.

Не може служителите на БЪЛГАРСКИ ПОЩИ да страдад заради грешките на некъдърното ни ръководство .Живеем в 21 век и в този напрегнат живот смятам че е недопустимо служителите да получават такива мизерни заплати за който всички знаем .Не допустимо е и това че , шефовете си правят разни семинарчета  и банкетчета по Елешница на гърба на работниците .Няма пари за пощенският празник но има за такива развлечения.Правят ни на маймуни във зоологическа градина .Един  ден ще работим до 20 ч. а пък друг до 19 ч. Това е една голяма свинщина в БРСЦ. Всеки един от шефовете ни сутрин ако е станал с дупето на горе идва и казва  че ако вчера е било едно утре ще е друго .Не мога да разбера що за ръководство са като си менят мнението на всеки час.Казват ,че нямат пари а от къде намериха толкова много ,че да закупят толкоз много автомобили . Няма пари за заплати а има за ред други идиотщини например за тези магнитни карти .Ще ми кажете ли Господа началници колко пари са хвърлени ей така на вятъра ?Преди се даваха пари за дрехи .за празници а сага какво ? Имаше пари за всичко ,а сега Г-н Харманджиев си изми ръцете със световно икономическата криза ,пари ще се дават   напред във времето. Ще ми каже ли някой къде потъват парите на пощите ?Ние сме интелигинтни хора ,не сме расли в горите и сме наясно с нещата.Питам се още ,защо хора който си нямат понятие от пощи ни ги налагат за началници.И още нещо , защо ние работниците трябва да възтановим дефицита от 1500000 лв на Пощите . Да  ги въстановят тези който са ги усвоили по незнайно какъв начин .  В системата на пощите съм много години но никога не сме били на такъв хал както сега .Смятам че е крайно време ,да се прочисти цялата ни администрация и да се отсеят само кадърните.Не може на един работник да се падат по 3-4 началници .

Има страшно голям потенциал за развитие.Например от сортировач ставаш баш сортировач.А на втория етаж става само с връзки и роднинско назначаване.Там е и Пламен Дончев зам. нач. БРСЦ който е и шеф на “Подкрепа“, много ми е интересно как ми защитава моите интереси от себе си???

zdraveite slujitel sam iskam da spodelq moeto mnenie a to e sme6na zaplata 12 4asov raboten den i noshtni smeni za 3 leva na no6tna edinstvenoto hubavo ne6to e 4e imame slujeben transport.

zapla6taneto e pod vsqkakva kritika nemoje edin rabotni s trudov staj 12 godini vav sistemata da vzima chisto 370leva tova e podigravka.

НЕ МИ СЕ ГОВОРИ

Моето мнение е,че работата която работим е хубава.Но се работи 12 часа.Работното време е от осем до осем.Работим на смени,един ден дневна и един нощна смяна.Два дена работим и два почиваме.Отношението на началството е добро към нас.Мнението ми за част от колектива ми е лошо.Работната ни среда също е хубава!

Харесвам работата си,заплащането,началствата и т.н.,но част от колектива ми са просто отвратителни!