Осъм АД /img/frontend/nomap.png"

673лв заплата при средна за шенген 673 евро= два пъти по ниска от отличниците в европо по бвп

30 години все 350лв заплата при сумарно раб време
от 7.00-17.30
и бонус събота и така 3 год
криза

много ми е болно за тази фирма аз израснах в нея а трябваше да си отида от зор, или глад.сега работя.в фирма с по добро заплащане, но... каквото и да казвам. този п......т,директора.. на звч,,не спазва никакви норми на поведение който, би трябвало да държи.ръководните кадри,нямат думата,който каже нещо,бива или свален от длъжност,или уволнен,а относно условията на труд,леле мале нямам думи.и въпреки всичко има колеги който работят с голям ентусиазъм...до кога ли

Заплащането във фирмата с малки изключения е под всякаква критика. Под изключения имам предвид единствено заплатите на началниците, които са толкова ограничени,че въобще не ги заслужават.Положението е трагично. Собственикът е в София, но той строи МОЛ-ове и не се интересува от производство, за 1 година е идвал веднъж във фирмата, не е направил инвестиция за 1 стотинка, но какво да очакваш от бивш спортист и настоящ комунист?