Частно основно училище Джани РоДари https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Гео Милев 158&markers=София,ул. Гео Милев 158

Частно основно училище Джани РоДари

Добър ден! Аз съм учител в детската градина от две години! Също ще изкажа мнението си и то само чрез ФАКТИ:
1. Децата посещават детската градина с желание, а когато са почивни дни споделят на родителите си колко им липсва градината!
2.Родителите не пропускат удобен момент да изкажат благодарност за нашата работа!
3.Тържествата ни се помнят дълго от децата, родителите и учителите, само с приятни емоции и топли чувства!
4.Децата не само обичат, те ОБОЖАВАТ своите учители, които помагат за тяхното цялостно развитие!
5.Учителите дават на децата цялата си любов, внимание и добронамереност с една обща кауза- изграждането на едни дейни, мъдри и добри хора!!!
Относно работната среда: Аз израствам в тази фирма с всеки изминал ден; оказва ми се помощ, когато ми е необходима и получавам най-ценните съвети от целият екип! Децата ни се радват постоянно на нови играчки и пособия!Хора, недейте да злобеете срещу този, който ви помагаше и подкрепяше, когато имахте нужда!Сега говорите с лоши чувства, но не признавате своите грешки и своята глупост! Странно защо след като работното място и Директорката са толкова лоши, тук има хора, които работят от години и се чувстват добре????

Ха ха ,не се правете ,че не разбирате за какво иде реч г-жо Йосифова.
-столчетата са примера,който дадох от преди 6 години,а днес положението е същото ,само че инвентара е различен.Идеята е,че г-жата заприходява неща (с които си играят или се ползват от децата),лично на някого от персонала и после му прави отдръжки от заплатата.
Коментара ми имаше за цел(очевидно),че отношенията Ви с персонала са безобразни и това не се променя в годините ,просто конвейера си върви и сменяте служителите като носни кърпи.И се нядявам,че когато някой ,който търси работа,прочете моите постове,ще заобиколи от далече това заведение.
Просто спрете да захранвате човекомелачката на г-жа директорката(така или иначе ще избягате)-работодателя е shit.

Тези столчета се протъркват от 6г.,продължават да се протъркват и още стоят .Откъде са, че да си купя?
И от играчки имам нужда с такъв живот, да не ги замразявате нещо?
Май много датчани са налазили и от прекрасното място искат да направят Дания, ама не им се получава.Прекрасните хора тук са повече.

Като преглеждах коментарите сега и например преди 6 години не виждам никаква разлика. Възмутените служители и клиенти казват същите неща като тези от сегашните коментари. Е как така години наред всички си "измислят"едно и също: че госпожата крещи, че се крие като партизан да не би някой да и връчи нещо препоръчано, че глобява служителите за щяло и нещяло( децата изтъркали столчетата от седене, играчките от използване и т.н.)и т.н. и т.н. Хората и сдружение на пострадалите от госпожата са правили ( вж. Коментар 16.03.2011г
Май наистина " има нещо гнило в Дания".

Здравейте. Да се включа и аз, че като чета ми иде да се хвана за главата. Искам да изкажа своята благодарност към Дариа Йосифова, Ани Пецева, Силвана Дживтерева, Диана Каракостова. Благодаря, че научиха детето ми още от яслата да се храни, да ползва гърне и да следва някакви правила. Благодаря за всички положени усилия, че го научиха да си връзва обувките, да познава цветовете. ЧЕ ГО ОГРАМОТИХА!!!
Спрете да изливате злобата си и оставете хората сами да преценяват. Всеки един родител може да разбере, дали се работи или не с детето му, виждайки резултатите. А резултати има. Пък на ВАС, като не ви се работи просто ловете пътя, но не изливайте личните си проблеми върху хората. Не е коректнода плюете там, където до сега сте яли.

До подмазвачките:
-Абе какво само ни го навирате това ,че не сте анонимни а си пишете имената.Ми че то много лесно е това при условие ,че хвалите шефката.Я се пробвайте да кажете истината,(която мн.добре знаете каква е)и си напишете името.Утре ще ви е хванала за гушите буквално(да.. и това е правила госпожата).

Първо държа да отбележа, че пиша не от "анонимен потребител", а си заставам зад името. Казвам се Галина Каракостова и работя в "Джани РоДари" от 5 години. Няма да повтарям и потретвам всичко написано до тук от моите колежки, няма да защитавам никого.
Тук искам да направя друго. Бих искала да изкажа най-искрена благодарност - за вярата, за подкрепата, разбирането, за похвалите. Именно заради тези неща, нямах и нямам нищо против да продължа да работя за това място, за тази фирма, за тази госпожа, който вие наричате с всякакви имена.
Г-жа Йосифова има нашето уважение и респект, защото е един страхотен професионалист, ръководител и човек. Тук слагам точка, изразявайки признателност и уважение към човека, който работи наравно с нас, а понякога и повече от нас. Човекът, който никога не ни е предавал и е успявал да организира и планира работата ни по най - добрият начин.

Й.Й.клиент,в един от предходните коментари да не би да е Йорданка Йосифова-управител- и е" класическа реакция на озлобен, комплексиран, не особено възпитан и нелоялен КЪМ служителите си, който освен това не е особено умен, за да разбере, че писанието му по-скоро ще има обратен ефект. Явно човек завистлив и обичащ интригите".
Иначе е супер ,че поне двама,са дочакали отпуск преди да побягнат през глава- има надежда за нас останалите.
А ние новите къде да депозираме нашите намерения за отпуск през годината-кой изготвя графиците за отпуски, или хоризонта от 3 месеца до лятото е прекалено дълъг т.к. до тогава ще е подменен 90% от личния състав.

Хайдее,паленцата се включиха(групата на шефката).
Ми тя колежката си беше написала,че очаква вашето включване.
Аз също съм бивш служител,и аз си тръгнах със скандал -като всички.
Странно е само защо толкова често(всъщност постоянно)си търсите нови хора при такива добри условия и прекрасна атмосфера :)
-"Аз съм от 2010г. служител в училището и детската градина и досега не съм чула обидна дума от директорката."- ха,ха,ха,ха Дианче направо ме разби,така не съм се смяла отдавна.

Казвам се Детелина Христова и съм настоящ учител в учебен център "Джани РоДари". Работя от 2013 г. и мисля, че това красноречиво говори каква е обстановката, и какви са условията за работа. Пиша за да опровергая нападките и негативите, които са са отправени относно "Джани РоДари" и Г-жа Йосифова. Много е лесно от анонимен профил да сипеш критики. Мисля,че това е непристойно и некоректно. Относно обстановката в "Джани РоДари" искам да кажа, че тук децата учат, творят и се забавляват заедно със своите
преподаватели. За това говори и факта,че броят на учениците расте постоянно.
Относно нападките към Г-жа Йосифова казвам, че това са пълни измислици с цел уронване на авторитета. Тя е квалифициран специалист с много опит в тази област. Еродирана дама, която кипи от енергия и идеи за работа. Обича децата и те нея също. Доказателство за това са прекрасната база и условията, които непрекъснато се обновяват.