Частно основно училище Джани РоДари https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Гео Милев 158&markers=София,ул. Гео Милев 158

Частно основно училище Джани РоДари

Всички мнения, които са с 5 жълти звезди (максимален рейтинг), са написани от един и същи човек. Прочетете ги и ще се досетите за какво става дума.

аз съм много доволен

Мда, или наистина има нещо нечистоплътно или баламите са на привършване...

26.05.2021 ЧОУ "Джани Родари" Хигиенист 1 15.06.2021 0896769243
26.05.2021 ЧОУ "Джани Родари" Шофьор 1 15.06.2021 0896769243
26.05.2021 ЧОУ "Джани Родари" Помощник-кухня 1 15.06.2021 0896769243
26.05.2021 ЧОУ "Джани Родари" Домакин 1 15.06.2021 0896769243
26.05.2021 ЧОУ "Джани Родари" Учител по АЕ 1 15.06.2021 0896769243
26.05.2021 ЧДГ "Джани Родари" Помощник-възпитател 1 15.06.2021 0896769243
26.05.2021 ЧДГ "Джани Родари" Медицинска сестра-ясла 1 15.06.2021 0896769243

Има нещо много нечистоплътно там. Сетра ми работеше там една година и един ден и беше крещяла че не може да я понася, сетрами се рзплакала и тя започнала да и се извинява

Здравейте.
Моето мнение, като и предходното е изключително и само от интервю. Интервю, което не се състоя...
Датата е същата като от предходният коментар (14.05.2021)
Имах уговорена среща с г-жа Йосифова за 15ч.
В 14:55 бях пред училището на мястото, което ми беше обяснила и опитах да се свържа с нея. Отговор не последва.
Представих се на една от служителките, казах за какво съм там, и че се опитвам безуспешно да се свържа с г-жа Йосифова. Отговориха ми, че не е дошла. Чаках до 15:20 и си тръгнах. Изненадващо в 15:39 получих обаждане от същата госпожа Йосифова с въпрос къде съм......
Подледва обяснение, че тя е била там, но отзад а пък колежката не е знаела и тн тн тн, но ето сега връщала обаждането....след повече от 40 минути.
Още няколко пъти слушах обяснения за вината на колежката, с която е важно да се отбележи нямах уговорка за дата, час и място за интервю. Накрая ме попита дали нещо не можем да измислим. Нещо да измислим??? Заедно???
Пожелах и успех.
Безкрайно и изключително некоректно.

Впечатленията ми от това място са само от проведено интервю за работа, но смятам че са достатъчно показателни.
Четири месеца след подадено от мен CV получих обаждане от Директорката на "Джани Родари" с предложение за интервю. Обяснено ми беше, че отдавна се били заинтересували от кандидатурата ми, но тъй като до момента всички занимания са се провеждали само дистанционно не е имало как да ми се обадят. Малко странно, но както и да е...
Самото интервю протече по начин достатъчно показателен, за да не си и помисля да постъпя на работа там. Първо-оказа се че на директорката внезапно изникнал ангажимент и била възпрепятствана да присъства на интервюто. Това добре, но малко ме потресе факта, че тази информация ми беше съобщена 40 минути след уговореният начален час на интервюто (до тогава неколкократно ми беше обяснено, че директорката всеки момент ще дойде и вече е напът). В крайна сметка събеседването беше проведено от зам.директорката, която изобщо не беше наясно за какво става дума и за каква длъжност кандидатствам. Отделно условията съвсем не ми допаднаха. Заплата - смешна, като за частно училище (работил съм и в други такива и имам представа как стоят нещата финансово), осигуровки - не на цялата реална сума, работно време - сумарно се получаваха 10 часа...изобщо неща, които меко казано правят лошо впечатление. В крайна сметка интервюто завърши с въпроса кога мога да започна работа, а на питането ми нямат ли други кандидати които да интервюират и в крайна сметка тогава да решат на кой ще падне избора им(заедно с мен за интервю чакаха още двама човека) не бе отговорено нищо смислено. В крайна сметка не получих обратно обаждане, въпреки че и да го бях получил след всичко гореизброено отговора ми твърдо щеше да е отрицателен. Споменавам това само от гледна точка на коректност и изпълняване на поетите ангажиментите (беше ми обещана обратна връзка независимо от решението).
Това са моите впечатления и съм твърдо на мнение, че видя ли пак обяви от "Джани Родари" определено ще ги поропусна.

Ти не ми плати зеленото училище, другарко. Не знам към кого пишеш и обвиняваш, че льже, но аз пари от зелено училище не видях. И явно не съм била единствена.

Направо съм потресена. Работя от 9 години тук и не е имало на човек да не се плаща.Пенсионирах се и си получих 2 пълни заплати, винаги шефката ги закръгля и дава доплънителни.Сега ни даде и за великден.По честен и точен човек не съм виждала.Тук се плюе срещу хубавите хора.Щом лъжеш за парите лъжеш за всичко.Остави ни на мира Теодора Велкова.

---

Ако желаеш да ти преобърнат представата за работно място, да те тъпчат, мачкат и унижават непрестанно, отиди на работа в това "училище". След 2-3 или максимум 4 месеца в присъствена среда ще избягаш с 200 км/ч.