Частно основно училище Джани РоДари https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Гео Милев 158&markers=София,ул. Гео Милев 158

Частно основно училище Джани РоДари

Училище за деца със СОП.

Йосифова, извънредният труд в цял свят се заплаща допълнително. И то ПО-СКЪПО. (заплаща=дават се пари, това означава - да дадеш пари)
Май не си го чула това?

Две поредни години (2019, 2020) издаване заповед целия персонал (включително и учителите) в съботата преди 15.09 да чисти ВТУ-то и нейните градински също. Уж под патронажа на "Да изчистим София". Ползваше хитрягата времево то съвпадение. Чистиш цяла събота като шерп, копаеш, изхвърляш камари боклуци. Цял ден. Накрая те нахранят с кюфтета, кебапчета и салати. Прибираш се унизен. Ако не отидеш - тежко ти!!! След ден или два е 15-ти септември. Отиваш на откриване на учебната година със самочувствие на роб. Ужасно е преживяването. Много е гадно учител да бъде унизен да стане чистач. За това си има фирми.

Какво унижаване е на съвети... Нещо страшно. Хваща зам.-директорире и ги прави на петмез. Пред редовите кадри.
Била съм и свидетел и на това:

На съвет казва, че иска чай.
Зам.-директор ясла й го носи, като й се извинява, че няма подложка (картонена).
И тя й казва тогава пред всички:"Като няма подложка - ЛЕГНИ!". И се смее.
Останах в шок. Това за мен не е човешко, a висша степен на унизяване на достойнството на човека.
П.С. Да, онази наистина легна.

Чувствам се добре в училището! Колегите ми са страхотни и отзивчиви! Ръководството на училището ме подкрепя, а учениците са невероятни! Аз съм коректна към работодателя си и получавам същата коректност. Друго не ми е нужно. Когато правиш добро и се стараеш, получаваш добро!

Гледа ме с отвращение и ми казва:
"Виж се, тояно ти трябва да си за пример".
Аз с тъмни дънки, черни, сива блуза, късо черно яке от плат. Изстрадала, точно като не човек, а скот. Отложила къпането за утре.
Скота не може да е за пример. За да стане от човек скот обаче, значи нещо недобро става с него.
Така гонеше едо момиче с 2 деца. Унижения до дупка. Май накрая я е уволнила дисциплинарно. А тя беше пчела в работата. Неуморна.
И аз се отвращавам от дебелия корем и торс. Като прасенце. Като седне на стола, трудно се свива. Прелива отжсякъде. Все нищо уж не яде (така го играе), а е като надуваема топка в тяло. С ръст около 150 см.

Вече не си ми интересна. )))

"Тия пак заляха сайтовете с безплатни обяви.Явно дори и такива квалифицирани "професионалисти", като издирваните в по-голямата част от обявите са избягали.

днес Шофьор с категория B
днес Учител по руски език
днес Медицинска сестра за ДГ
днес Шофьор с категория B
днес Помощник в кухня
днес Мияч/ка
днес Учител по руски език
София
ЧАСТНО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ "ДЖАНИ РОДАРИ" ЕООД"
----------
Помощничката в кухня е до септември месец на работа. Не смята да полудява и това е причината да напуска.
Част от помощниците в кухня и миячките лежаха в болница с хипертонични кризи, следствие на на нечовешки скандали и крясъци. Познайте от 3 пъти от кого!
Шофъорите ги товари с тежка хамалска работа, при положение, че длъжността им не е нито хамалин, нито градинар. Ано не изпълниш - тежко ти. Крясъци, хистерии. Хората са нормални и не искат да умират преждевременно заради лудостните изблици на някой си.
В домовете им не се крещи, има уважение, няма тормоз. И когато посетят психиатрия, им идва в повече.
Успех с търсенето. Ще намериш. На вЪрба.

Един много поучителен филм: https://youtu.be/KkjOZx_buTQ
Винаги внимавайте какво си пожелавате.