ХИДРОКОМП - ТОРН СПРИНГ /img/frontend/nomap.png"

ХИДРОКОМП - ТОРН СПРИНГ

Фирмата беше голяма работа до преди 3 години.Благодарение на прекалената доверчивост на управителката се стигна до това опустошение-хората не са взимали пълни заплати от 2009г.Сами си правете изводите,но по-големи будали от работниците няма-Получават само големи думи и седят-всеки,който е работил иска да си получи парите,а те никак не са малко10000-13000лв.Вие как бихте постъпили?

Чувал съм , че дават що годе добри заплати ама и нищо не работиш.

здравейте,аз съм клиент на фирмата,имам добро мнение за тази минерална вода,но когато потърсих търговския представител за региона,един месец не успях да го открия.Оказа се че в търговските обекти дори нямат телефон за връзка и си поръчват вода направо от складовете на едро в съответния град.Не трябва ли търговците на дребно да имат график за посещение в обектите и да го спазват?

Някой може ли да ми каже нещо повече за тази фирма защото се колебая дали да кандидатствам там за работа