Еспо Груп ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Еспо Груп ЕООД

много съм недоволна в тази фирма предимно от управата в офисите ,нищо не виждат , нищо положително ,което правим единствено ,което правят е да те следят с камерите и заплашват че го правят постоянно . тук назовавам едно име- управителя Николайчо  който наскоро се оплакал защо нямаме страх от него като го видим ! смях нямам думи ....временно да работите колеги да , но за повече от 3 месеца забравете, а относно заплата е малка за времето по което седим в магазина а то е 11 , 12 часа заплата 500 лв. . иначе договори ако ви ги направят навреме ще е добре, заплатата поне идва навреме ,но отношение нула ! уволнението става когато  те предценят - карат те да си напишеш молбичката и на следващия месец си аут  и това е ако имате здрави нерви и сте още зелени зелени откъм работа  заповядайте ...

Много  добро  място  за  работа. Който  се  двоуми,  да  пробва,  няма  да сгреши. Ще  получи  много  добро  отношение  и  разбиране  от  колеги и  ръководители.

как са паричките? чудя се доста дали да се пробвам..

Само един коментар до момента? Срамота! Колеги, бедете по-активни!
Това е една много добра фирма. Лично аз съм доволен от заплащане и условия на труд. Колегите и ръководството също са супер. Млади и амбициозни хора. Ако и Вие сте такива, рано или късно ще ви оценят. Може би не всичко е идеално, но къде ли е? А и в сегашните кризисни времена тази фирма си е истинска находка! Давайте смело напред и дерзайте!

Управата не струва пукната пара. Колегите заемат мястото му. В офиса цари пълна анархия. Управата нехае за почивките на служителите си и за взаимоотношенията помежду им.