СИБАНК /img/frontend/nomap.png"

в момента съм настоящ служител и мога да споделя,че заплащането не е това, което трябва да бъде в момента, за да мотивира хората да се стремят
към по- добри резултати. смятам, че заплащането трябва да се актуализира на всеки 6 месеца, за да бъдат хората мотивирани да работят за тази банка, защото знаем, че конкуренцията е на много високо ниво. при съотношение работа / свободно време, смятам, че служителите на банката почти не използват почивките, които им се полагат по кт. мисля, че всички служители на банката са с много голям потенциал за развитие, но смятам, че понякога не са достатъчно оценени... екипът с който работя е СУПЕР, но дано не се наложи да се разделим, защото някои от нас имат оферти за работа от други банки... работната среда е много добра, но смятам, че трябва да се помисли за по бързото обслужване на клиентите т.е. както се работи във почти всички банки

Здравейте,това което ще кажа е погледното от мойта гледна точка и не искам останали те дасе задължават с него. Аз работя в тази банка,това което ще кажа е следното:
1,работата е супер,получаваш знания и възможност да работиш много разнообразни хора и разнообразна работа.
2,работата е изключително много и натоварваща от друга страна особено от 1-во до 15-то число на всеки месец.така че дупе да ти е яко
3,заплащането изопщо не е на ниво за толкова много и отговорна работа.
4,клиентите са всякакви,някои си мислят че като са клиенти им е позволено всичко т.е.като влезне през вратата на офиса и ти едва ли не трябва кафе и сладки да му предложиш,с големи претенции са , а пък покритие за това нещо нямат.Така и повечето не се научиха ,че докато не те повикат не е нужно да се качват на главите на служителите,за да бъдеш обслужен и също така защо ли си мислят ,че ако няма човек на гишето то служителката няма в този момент работа.Но нали си знаем наш народ винаги си върши работата в последния момент, мислиси че като се нарича"клиент" и му е позволено всичко и всеки му е длъжен,но първо ще кажа едно научи се как да си искаш за да получиш това което искаш!!!
А на шефовете ще кажа помислете малко и за служители те си ,а не само за вас и за това колко им плащате и в какви условия работят те.А не клиента да си мисли" те толкова пари взимат,а като идем не ни обслужват добре".Работата е там ,че изопщо си нямата на идея за какво става на въпрос все пак сами може да си направите аритметиката само се замислете над следния въпрос " За 1 година колко хора се смениха в този офис(имам в предвид всички)....

ОСТАВЯМ ТОВА НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ!!! ТЕ ЗНАЯТ ЗАЩО!

Здравейте, мен лично ме интересува ситуацията в клоновете в Бургас и Варна-работна атмосфера, колеги, заплащане за КЕ, бонуси и т.н. ако може да споделите ще съм благодарен за да стане ясно що за работодател е тази банка?Какво е положението след придобиването на контролния пакет акций от белгийците сигурно се е сложило край на "властването" на приятелката на "бат Бойко"?

Прав си za posledno vliza6t tam Разградския им офис е огън особено управителката Е***ти ................................................!!!

Ima o6te v/y kakvo da rabotqt stiga da ima koi da go vidi ili pak go znaqt no ne sa namerili podhodq6tiq 4ovek.Ili taka im iznasq.

Приклюячих предсрочно кредита си с цената на всичко, само защото побеснявах при мисълта че ще се срещам всеки месец с един ,,,,,,,,,, който е охрана на клон на банката в Младост ІІІ.Никога през живота си не съм срещала по досадно същество, което непрекъснато те засипва от "любезни съвети" кокво да правиш, как да го правиш, къде да застанеш и..., Господ да ти е на помощ, незнам човек какви нерви трябва да има за да понесе всичко това.Като капак на всичко е олицетворение на сектант, а за неприятният му глас да не говоря.Моля, направете нещо Господа оправници на тази институция, това е петно за системата ви!

Ima oshte kakvo da se jelae

ako vsichki klonove sa kato Razgradskiya s takiva slujiteli - po dobre da ya zakriyat

zle