Мел Инвест Холдинг АД /img/frontend/nomap.png"

Мел Инвест Холдинг АД

Мел инвест холдинг АД притежава много дъщерни фирми, които работят добре. Основното предимство на този холдинг е, че е насочил дейността си в традиционно силни отрасли на българската икономика - зърнопроизводство, производство на хранителни и пивоварни продукти, други селскостопански продукти, които са важни за производството на месо и месни продукти и т. н. За една от най-бедните страни в ЕС, това е от съществена важност, тъй като конкуренцията в някои от останалите промишлени браншове е наистина жестока.

в тази фирма само се работи без да се почива не 8 или 12 часа ами по 104 часа седмично без командировки без извънреден труд почиваш ако има възможност на 15 дни един ден няма ли за тази фирма санкции незнам но хорицата си траят защото няма къде да работят в този скапан град който се управлява и от зам изп директор на тази фирма