Темира ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Стара Загора, Квартал ТРИ ЧУЧУРА-ЮГ, бл. 37, вх. А, ет. 1, ап. 1&markers=Стара Загора, Квартал ТРИ ЧУЧУРА-ЮГ, бл. 37, вх. А, ет. 1, ап. 1

Темира ООД

ТРЯБВАШЕ ДА НАПУСНА, ЗА ДА ОЦЕНЯ ПРЕДИМСТВАТА НА ФИРМАТА, В КОЯТО
СЪМ РАБОТИЛА ДОСТА ГОДИНИ. СРЕДАТА ЗА РАБОТА И РАЗВИТИЕ Е МНОГО
ДОБРА.ЗАПЛАТАТА СЕ ПОЛУЧАВА ВИНАГИ НА ВРЕМЕ.КОЛЕГИТЕ СА ГОТИНИ,
РАБОТОДАТЕЛИТЕ СЪЩО СА МНОГО ГОТИНИ.СЪЖАЛЯВАМ, ЧЕ НАПУСНАХ

Уважаема Георгиева, бихте ли ми казали на колко монтажа вие лично сте присъствала? Защо така мнението ви звучи като на човек, който не си е показвал носа извън офиса. Било много приятно... приятно ли? Я отидете лятото на 55 градуса върху някой покрив, защото там е толкова, и пак елате да пишете подобни простотии. Аман от такива като вас, на които някой трябва да им вади заплатите...

Аз виждам нещата по различен начин от двете негативни мнения. Може би те си имат своите основания за тези виждания, но за себе си мога да кажа, че Темира е добро място за работа. Много ценно е и това, че там има възможност човек да научи много и различни неща, да се развива и то не само в областта на дейност, която му е позната, но и в различни. Има много приятни колеги.

Долуизказалите се двама са пердета, чиито очи управителя на фирмата отвори и им даде заплати, които те не успяха дори да заработят. Много е жалко, когато се изкарват наяве негативни мнения за нещо, от някой, който дори не е успял да разбере от опит дали е така или не е. Факт е, че мненията са на хора изкарали по "три дни" във фирмата и не са си мръднали пръста за нищо и вместо да се отблагодарят, че си взеха заплатите, които трудно ще вземат на други места - при конкуренцията например където "сигурно" ще се поцепят от идеи за развитие... Навсичко отгоре се опитват да поучават управителя, който има завиден интелект и адски бърз ум.

Според мен има какво да научи шефа от конкурентите си. Много изостанала фирма в бранша. С тези темпове на "растеж" скоро ще се затрие. Отношението към персонала е като в архаичните времена на комунизма (и заплатите са съизмерими с тогавашните).

Наистина заплащането не е зле. Фирмата се старае да е конкурентна на пазара за работна ръка. Привилегии няма по простата причина, че фирмата е малка. Дори не са съгласни да превеждат заплатата по банков път, да не говорим за това да дадат ваучери за храна или пък нещо подобно. Фирмена сигурност?! Не се знае дали ще я има дълго време самата фирма. Прост пример: от 15 години на пазара е, а всичките й конкуренти, дори тези, които са създадени след нея, са вече много по-напред. Стандартно работно време, но цитирам: "ако имаш работа не съм забранил и в събота и в неделя да идваш". Потенциал за развитие във фирма, в която 4 души са шефове, поне още толкова се правят на такива и остават 10 души персонал - какъв потенциал? Местоположение: след гара Искър. До кое би могло да е близо? До Дружба 2 само. Има и готини колеги, но има и такива, които се държат като чиновник от държавната администрация: некомпетентно, но нагло. Общото ниво на компетентност във фирмата не е особено високо. Работна среда: зимата студ, лятото смрад.

много причтна обстановка за работа сред много готини хора. самата работа е дисциплината ми от висшето образование така, че ме кефи