Ню Имидж България / Nu Image Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

Ню Имидж България / Nu Image Bulgaria

Привидно "добро" заплащане...Никакво уважение, привилегии...за сигурност не би могло да се говори, убийствено работно време, достигаш на работа след 2 часа път при добър късмет, колегите са страхотни, средата е като цяло подтискаща.

Там нещата са НАИСТИНА МНОГО ЗЛЕ! Не знам що за държава сме, но Ню Имидж продължават да държат по-голямата част от персонала си на граждански договори, без да им плащат пенсионни осигуровки например. В 21-век тази фирма си позволява да държи по-голямата част от персонала си без право на болнични и платен отпуск. Без предупреждение се уволняват хората, които си позволят да повдигнат въпрос за подобни груби нарушения - просто се вика охраната, като в някакъв азиатски зандан. Заплатите са много ниски за бранша. Отношението на шефчетата е безподобно. Лъжат и американските си партньори, че по филмите работят много повече хора и им се заплаща повече.

За съжаление това да работиш в Nu Image Bulgaria и да очаствасш в създаването на визуални ефекти е една огромна мъка.Студиото в Бояна е пот всякаква критика ,говорим за елементаени условия ! На почти 200 души ни се налага да посещаваме една от 2 кабинки в WC-то , разбирасе има 2 кабинки и за дамите.Надявам се на никои да не му се налага да отиде там ,миризмата е ужасна,не искам да ви казвам какво става като спре водата!За сметка на това ,ни се натяква че работим на скъпи компютри и софтуер и найстина е така само за един компютър цената с нужната програма може да достигне 20 000 лв но пари за Тоалента няма ,няма климатици , няма вентилация лятото е ужасно топло а зимата студено , няма и за столове седим по минимум 8 часа на столове за по 15лв от който и Др.Ливайн ще се изгърби ,казвам минимум 8 часа защото една смяна може да продължи до над 24 часа ! АКО ИСКАТЕ ВЯРВАЙТЕ НО ми се налагало да работя по 15 - 18 часа и съм късметлия.Имам колеги който имат над 100 часа за една дедмица това е против всички закони, но никой от шефовете не го интересува щом наближи краиния срок за проекта,който винаги е на половина спряно всяко друго студио за да привлечем продуцентите ,а те винаги са доволни.Плащат 8 пъти по-малко за филм отколкото ,на всякаде другаде а на нас ни се плаща 1/10 от това което получават колегите на Запад.Печалбата на студиото е огромна но ние сме третирани като негри от Американските шефове ,който уволняват за най-малкото нещо.Така всички са в страх и се подържа една вече установена Американска ситема за контрол.Искаш да почиваш събота и неделя , искаш да се ожениш и да отидеш на меден месец ако не си нагоре по веригата ти си УВОЛНЕН!

Osven za dobro zapla6tane ,koeto e fakt ,za drygo ne bi moglo da se govori.Za da e tova me4tanata rabota za niakoi, toi triabva da e mazoxist.Yvagenieto ot strana na 6efovete e tema taby,za6toto te prosto sa "vis6i su6testva".Ako iskate sytrin v7h niakoi da vi 4aka sus spisuk na vratata i da ostavate izvunredno( sled19.30)bez da vi se pla6ta za tova -Nu Image e za vas:)Parite sa dobri,za6toto konkyrenzia niama...Faqt.

IDEALNATA RABOTA