Триумф Трейдинг ООД /img/frontend/nomap.png"

Триумф Трейдинг ООД

Фирмата е изключително некоректна относно заплащане,осигуряване и работна среда.Тримата собственика немогат да се разберат за нищо и това рефлектира на работниците във фирмата.От там идва и пълната дезорганизация която пречи много.Осигуровките са в/у минималните прагове на длъжностите или на мин.заплата.
Отпуск 2 седмици за цялата година.В съчетание ниската заплата работници-400 ,администрация 420 сами си направете изводите.Идеална за временна работа до намиране на нещо по добро или за студенти които искат да се убочават.Ниско е заплащането и на опитни специалисти.Успех на всички нови и стари жертви на фирмата аз се утървааааааххххх.............(((((

в тази фирма работя от 6.5 години и винаги съм си получавал заплатата/аванс точно на определената дата.вярно е че в тази фирма трябва да се работи за да си заслужиш заплатата ,но на мен рядко ми се е налагало да работя повече от 8ч.
Търговските агенти са ми казвали , че се оправят за около 5 ч. и 1/3 от заплатата им била от бонуси /т.е. ако искат повече пари да си докарат имат шанс , но май трябва да се напъват повече :)/ Магазините постояно се оплакват от 2 месеца за спад... слушам от колеги че в фирмите им имат постояно съкращения и гледам че стоката която карат е ...кашончета....а тук при мен голям спад невиждам ...стоката е евтина и всеки месец и правят по15-20 промоции....екипа е от млади хора / в счетоводството има няколко страшни гаджета

Благодаря на момчетата за инфото. Тъкмо щях да пускам една кандидатура. Отказах се естествено. То такива фирми много и човек незнае как да постъпи и къде да рискува. Още веднъж - благодаря. Успех на всички.

А как е в София? Сега има една позииция за Мениджър магазини /02.11.2008г/ И това същата фирма ли като в Пловдив.

Това е нещо страшно само който не е работил там не знае за какво става въпрос !

О-О-О значи има още жертви! Прави си приятелю, бягайте надалеч от тези пловдивски мошеници!!! Изстискват те като парцал,а в замяна освен глоби нищо друго не ти дават!!! Ха-ха-ха сега ще видим кого ще глобяват?

тази фирма е помярска история, няма никаква организация, пълен хаос, щофьорите са: ХАМАЛИ, СЧЕТОВОДИТЕЛИ, КАСИЕРИ. Работи се 27 дни в месеца, нямаш отпуски никави почивки, експлоатацията е пълна и при това за малко пари. Ако искате да работите без почивка и много длажности в едно това е вашата фирма.