Триумф Трейдинг ООД /img/frontend/nomap.png"

Триумф Трейдинг ООД

Работих 18 работни дни Х 8 h, за които ми заплатиха 277 лв. / вкл. три съботи и недели/, заплатата, която ми бяха казали, че ще взема за месеца е - 400 лв. На интервюто те лъжат, че работната седмица е шестдневна и почиваш - на 7-я, ообаче всъщност работиш цели седем дена и на 8-я ти е почивка. Относно микроклимата мога да споделя, че царува простотия, хаос, комплексарщина - пълна! Старите колеги се държат отвратилено с новите, дали е с цел/за да се махнат и да не изгонят тях , не знам и не искам и да знам/ или просто защото си мислят, че понеже са си там от години и просто вече са смачкани всякак - емоционално, душевно, физически. За целия работен ден разполагаш с 20 мин. почивка, която обаче става 10 минути, докато се предвижиш, след като си маркираш картата. Радвам се, че напуснах преди да е изтекъл 1-ят месец, защото ако навлезеш във втория - ще трябва да им даваш и предизвестие! Някои може и да им хареса там, хора - разни, но лично за мен има страшно много нередности и неуредици, както организационни така и за човешките ресурси. Някои от служителите си се разкарват и си излизат да си пушат, а за други - няма подобни екстри. Голям кокошкарник си е!!!

Само като им видях компексирания управител и ми стана ясно всичко. Деградилото човече не само, че няма грам възпитание...а и се мисли за недосегаем. Пълна пародия във всяко едно отношение е тази личност. Нека се замислят хората над него, какъв служител са назначили за такава длъжност.

Oт толкова мнения как едно не беше написано грамотно бе, пууу е*ати простия и неграмотен народ.

моля за мнението на някой, относно работата в фирмата. какви са условията на труд , заплащане и осигуряване.какво е отношението на работодателите и всичко което решите , че би ми било от полза като инфо. за кандидатстване за работа евентуално

Подкрепям с две ръце написаното от Руми, макар да не я познавам, но за мое голямо съжаление познавам "Г-н" Михайлов и "Г-н" Георгиев....., действително единственият професионалист в цялата фирма е Г-н Лазаров и ако чете този форум ще му препоръчам да ги зарязва тези двамата, да се захваща самостоятелно и да гледа краха на Триумф Трейдинг. Не му трябват такива съдружници, а те без него са кръгла нула.

Това сподер мен е най-некоректната фирма. Назначават те и само след няколко месеца вече не си удобен и те махат. Не се спазват условията в трудовия договор. Единствения човек който си разбира от работата е Г-н Лазаров и му стискам палци да започне свой собствен бизнес, защото всички останали са просто......................(нямам думи).А за тези които ще кандидатстват за обявени от тази фирма длъжности, ще Ви кажа - работи се по 12 -15 часа на ден, изпълняваш по няколко длъжности на веднъж, и най на края все нещо не си направил както трябва. А сплетни, клюки и парчета колкото си искаш.

Заплащане - ниско, поне според мен, но навреме. Постоянни сплетни, ниска интелигентност на "висшето" ръководство от страна на Рускинята и съпругът й. Другият съдружник е пълен селянин и се чудя на Лазаров как още ги търпи тея двамата. Ако имам такива съдружници, като по-горните двама, направо си вземам шапката и чао, да се оправят сами.

Обявили са свободна позиция за ТП - Бургас и региона.Не споменават р-тата да е екс-ван.Работил съм в Кавен Орбико( P&G division ) точно подобен тип работа и продуктов асортимент.Интересува ме от някои настоящ служител какви са условията на работа - раб.време, заплата, соц.пакет, възможност за развитие и израстване.Благодаря предварително!

За съжаление сте прав и сте остановили ниската търговска и обща култура на фирмата и шефа /един от 3-мата/ много бързо!Лошото е че няма кой да ги постави на мястото им! В тази държава няма ли НОИ,НАП или Инспекция по труда да види как се осигоряват счетоводители на оператори за въвеждане на данни с цел неплащане на осигуровки към Държавата?!!! ЗАТОВА НИКОГА НЯМА ДА СЕ ОПРАВИМ ЗАРАДИ ПОДОБНИ ПАРАЗИТИРАЩИ ФИРМИЧКИ С ВРЪЗКИ ТУК И ТАМ КОИТО СИ ПЛАЩАТ ЗА ДА СЪЩЕСТВУВАТ!!

Работя от скоро-3 месеца като фактурист,счетоводител водят ме оператар въвеждане на данни.
Предишния колега беше изхвърлен като пърцал и направо ме е страх от тази фирма!
Работя тук защото се нуждая от финансови средства иначе никога небих!
Фирмата е ужасна,няма никаква организация,ниско заплащане,сплетни и никаква колегиалност!
Фирмата няма търговска култура и нежелае да придобие такава защото трябва да се плаща заплата за това на опитен специалист!
Съжалявам,че работа тук и дано по бързо да си намеря нормална работа !!!
Да не говорим,че не се спазва Кодекс на Труда и Законите в държавата просто е нещо страшно !!!