SKF България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

SKF България ЕООД

1 точка от 25 мнения

Колеги,предлагам да не си губим времето в писане,ами да си търсим друга работа.Да оставим Стоянка,Пероз и Милена да си провеждат реформите с новоприетите работници.С тях може и за стане,те нямат толкова големи претенции като нас.А впрочем някой знае ли по какъв повод ще е партито в Балкантурист на 21.11 от 19.30 ч.Дали не е по повод повишението на заплатите в отделите?

RABOTQ V TAZI FIRMA,OBIHAM SI RABOTATA,NO ZASHTO VSIHKI NI PRAVQT NA GLUPACI?-Stoqnke,ne si viri nosa,sashtoto nqmash pokritie,mila,nito kato jena,nito kato intelekt.ot zloba i strah da ne iztavesh kokala prili4ash na talasam.ti si stanala isteri4ka,po-spokoino,shte si otidesh i ti.

firmata ni e prestijna,vodeshta v sveta,no upravlqvashtite sa palni boklusi.svetovna kriza,rabota na 12h,gluposti.za tazi dripla moje i da e kriza,ne si e smenqla drehite otkakto vleze v dlajnost.pari nqma,rabota na korem,napalni fabrikata s cigani,i tova ako e kriza.krizata e za nas rabotnicite,nedospali,izmoreni pak tam na post.imashe edin Galin,spavedliv i otgovoren,no arshinkova go stapka.toi nqmashe da dopusne tazi razruha.vsihki sme nedovolni,no malhim i ni mahkat,belite robi na SKF.

stoqna e tolkova bosa,ako znae kak q prezirat rabotnicite bi trqbvalo da si tragne na 4asa.tq sasipa firmata zaedno s peroz.rabotim po 12h.bez pari.skumrio kade ni e bonusa?za koe parti go sabirash?do koga shte tarpim tiq naduti puqci,ili vseki go e strah nahelo s podhinenite i koito i lijat gaza.

За съжаление не мога да пиша нецензурно...........а бих...........

ами защо стоите -напуснете и сринете системата на бате Филип и кака Милена-попилейте ги-Виеееееееееее дето им вадите бонусите на гадовете-какво чакате-направете подписка да ги изгонят-сега е момента

Аз работя в СКФ и смятам, че това е една адска комбинация - кошмарно ниски и унизителни заплати и много тежка и отговорна работа. Най-неприятното е, че някои от шефовете взимат високи заплати и не работят нищо, а останалите служители изнемогват и се чудят как да си изхранят децата. Всичко във фирмата е много зле. Ако някой бивш служител чете това, моля да ме посъветва за някакви алтернативни фирми в региона, където има по-добра реализация.А за тези които не са работили тук - недейте се прилъгва да започвате, не пълнете гушите на тези кърлежи-кръвопийци, които искат да забогатеят без труд и само цедят и без това бедната ни държава и нейния изстрадал народ. Синдикатите - защо спите, вдигнете народа и ги изгонете тези народни изедници. Хора не се страхувайте - бъдете истински българи и отстоявайте правата си. Бог е с нас.

фирмата като цяло е голяма но заплаштането е направо смешно те как искат някои да отиде да работи там има и едни млади момчета направо им се чудя как може да стоят за 1.50лв. на час те се подиграват с труда на хората.

Айде, бе! 160 евро чисти след облагане!...След 30 години работа! Не става въпрос за менажери и т.н. ръководни кадри! Какво повече да говорим!... Фирма, дето три години не може да си определи концепцията за производство и начина на происводство...А ако наистина разберат акционерите и големите босове за какви глупости се мятат пари...
Е, от известно време храната, макар безплатна, е добра! Но дотук!
Уважение?!!! Към няколко-да, ама иначе се държат, като че са хванали Господ за шлифера! Ако тези са критерии за някого за европейска фирма-
айде де , по-сериозно!Много наши фирми ще ги ударят в земята!
Тоя ще я скапе тази фирма, направо си е за съд!
Та ако има мераклии- не се напъвайте!

Много ми е мъчно, но трябва да призная,че колегите писали по-горе са прави. Концепцията на директора е само печалба, без никакво отношение към хората.Мисля, че по много точки,завода в България не отговаря на концепцията на СКФ. Всичко, което ни се казва и го пише по книгите е много хубаво, но почти нищо не достига до нас. Намирам това отношение за грубо и арогантно.В добавка ще кажа , че заплатите са вулгарно ниски.