Видира ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Надежда, Квартал НАДЕЖДА 2, ул. Йордан Хаджиконстантинов - Джинот, 97А&markers=София,Район р-н Надежда, Квартал НАДЕЖДА 2, ул. Йордан Хаджиконстантинов - Джинот, 97А

Видира ООД

При интервюто за работа шефът ме попита каква заплата очаквам аз попитах какво могат да ми предложат настоящата ми е 1300 лв казах.....ами това е мноооого добра заплата ми казаха.И като заговорих за осигуряване на пълната заплата взе да дава на заден ход. Той се бил осигурявал на пълната заплата и взимал много малка пенсия и нямало смисъл да се осигурявал на пълната заплата. На излизане от сградата дори не ме изпрати до изхода и трябваше да търся как да се изнижа. На изхода имаше двама мъже със вид на квартални пияндета които се наливаха с бира.

ехооо какво стана бе петърчо
аа сега кой е прав нещо сви
опашка ,всички познават петър петров и неговия затвор.как обиждаше хората и се подиграваше със тях и даваше мизерни заплати а ги караше да работят по 12-16 часа..еее дами и господа има господ след 25 год мъчения сега го наказват за щастие тоя олигофрен ще умре като пумияр.сам.банката му взе всичко и му запечати цеховете.сега работи нещо на горните етажи колкото да не умре от глад.никой вече не му се връзва на глупостите вкл. и дъщерите му го оставиха и сега е пълен боклук а преди се хвалеше че има много пари,че има над 120 работника ,и как ги краде и как всички са боклуци а той бил най умния...еее честито няма любовници,няма машини от по 300000 лв,няма продажби.няма цех,няма ягуар..и колото и да се обяснява всички ние излязохме прави..че селянина си остава селянин и господ гледа.довиждане гн Петров и збогом на проклетата ти фабрика за КИ и дограма балъци вече няма..сега чакаме господ да си прибере вересията и да те учисти от София...и нещо друго всички който те защитаваха и те напуснаха кручо,краси остана оня квазимодо румен..щото е некадърник било го срам от другите фабрики да си намери работа..и циганите свършиха ....значи свършваш и ти другарю....збогом

Баща ми работеше в тази фирма и беше много доволем. Не е имало случай, в който да каже лоша дума! Който иска да работи и го прави - нещата му се получават! Първо вижте и тогава правете сами изводи - не се водете по мнението на другите. За моята работа аз изчетох тук хиляди избълвани змий и гущери, но смея да кажа, че фирмата където съм вече 4-та година е перфектна. Един човек трябва да е постоянен ида си гледа работата, защото търпението е вратата към успеха! Успех на всички!

БЕШЕ МНОГО СМЕШНО И ТЪЖНО, ЧЕ СЕ НАМИРА КОНКУРЕНЦИЯ, КОЯТО ДА ПИШЕ ТАКИВА ПРОСТОТИИ. ТО БИВА , БИВА АМА ВСЕ ПАК ИМА ГРАНИЦИ. АЗ СЪМ РОДЕН ПРЕДИ 63 ГОД. В СОФИЯ ОТ МАЙКА ОТ СЕЛО ВРАЧАНСКО И БАЩА ОТ СОФИЯ. НОСЯ ИМЕТО НА ДЯДО МИ, КАКТО И ДВАМА ОТ МОИТЕ ВНИЦИ (ОБЩО ШЕСТ).НЯМАМ СПОМЕНИ ДА СЪМ ЛЕЖАЛ В ЗАТВОРА, НО ЩОМ АНОНИМНИЯ ПИСАЧ НА МОЯТА БИОГРАФИЯ ЗНАЕ ПОВЕЧЕ ЗА МЕН, ПРИЕМАМ. ПРИ СОЦИАЛИЗМА БЕШЕ ПРИЕТО В АВТОБИОГРАФИЯТА (СЕГА МУ ВИКАТ CV) ДА СЕ ПИШЕ .."ПРОИЗХОЖДАМ ОТ БЕДНО РАБОТНИЧЕСКО СЕМЕЙСТВО...". ТА ПО ТАЗИ ПРИЧИНА НЯМА ОТ КЪДЕ ДА ПРОДАМ ИМОТИ НА БАЩА МИ.КОГАТО ТОЙ ПОЧИНА 1988 ГОД, НИ ОСТАВИ ПО 2 000 ЛЕВА (НА МЕН И НА БРАТ МИ) И АЗ СИ КУПИХ НОВО КУПЕ НА "ЗАПОРОЖЕЦА" ОТ МОТО ТЕХНИКА. ТОВА Е НАКРАТКО, ЗА ДА ЗНАЕШ УМНИКО. НИКОГА НЕ СЪМ ТРИЛ НИЩО ОТ ТАКИВА ПИСАЧИ КАТО ТЕБЕ, ЗАЩОТО ТОВА Е НЕВЪЗМОЖНО. АЗ САМО ПРИЗОВАВАМ ЗА КОРЕКТНОСТ В ПИСАНЕТО. ПОЗВОЛИХ СИ ТОЛКОВА ПИСАНЕ НЕ ЗАРАДИ ТЕБ НЕГРАМОТНО КОПЕЛЕНЦЕ,А ЗАЩОТО МЕН МЕ ПОЗНАВАТ ВСИЧКИ КОИТО КУПУВАТ НАШИТЕ ПРОДУКТИ. ЗАТВОР ИЛИ ДРУГО, НО ХОРАТА РАБОТЯТ ПРИ МЕН ПО 23;24;18;16 И Т.Н ГОДИНИ. САМО ТАКИВА КАТО ТЕБ, КОИТО НЕ СТАВАТ ЗА НИЩО И НА КОИТО ИМ ПЛАЩАТ, ЗА ДА ПИШАТ ГНУСОТИИ ИДВАТ И СИ ОТИВАТ.ПРИ МЕН Е ТАКА ИЛИ РАБОТИШ ИЛИ ГОРИШ. НА КОЙТО НЕ МУ ХАРЕСВА ДА СИ НАМЕРИ ДРУГА РАБОТА. ЯВНО ТИ СИ ОТ ТРЕТИТЕ, КОИТО НЕ СТАВАТЕ ЗА НИЩО. И СЕГА СЪВЕТ: ПЪРВО СЕ НАУЧИ ДА ПИШЕШ ПРАВИЛНО; ВТОРО - КОГАТО КРИТИКУВАШ НЯКОЙ, ПОНЕ СИ НАПИШИ ИМЕНЦЕТО, АКО ИМАШ ДОСТОЙНСТВО; И ТРЕТО - НАМИРАШ МИ ЕДИН ЧОВЕК НА КОЙТО НЕ Е ПЛАТЕНО ПРЕЗ ВСИЧКИТЕ 25 ГОДИНИ, ТОВА КОЕТО СИ Е ИЗКАРАЛ (НА НОРМА РАЗБИРА СЕ)И ПОЛУЧАВАШ ПРЕМИЯ 1 000 ЛЕВА. ОБЕЩАВАМ ТИ, ЧЕ ТОВА ЩЕ ГО ПОМЕСТЯ НА НАШАТА ОФИЦИАЛНА СТРАНИЦА, НО ИСКАМ ДА ЗНАМ ИМЕТО ТИ И ДА ТИ ВИДЯ ОЧИЧКИТЕ КАК ЩЕ МЕ ПОГЛЕДНАТ. ИНАЧЕ СИ МИЗЕРНИК И КЛЕВЕТНИК, НИЩО ПОВЕЧЕ.

ми какво да кажем за тая фирма всичко ще  е малко защото може да се пише мемоари.знам цялата биография  за тая фирма от самото и създаване.но да започнем със  шефа петър петров-тъй като ми трие коментарите редовно и  е единствения който спори със  хорицата и ги убеждава че е прав ще напиша всичко за което се сетя  а ви  си направете сметка какво ще правите  и дали ще почнете работа в тоя баши бозук както той го наричаше.петърччо идва от враца след като продава имотите на баща си  в началото на  90 те год.преди това  е лежал  в затвора за убиство това колко е верно не се знае бил застрелял циганин които  е крадял на покрива ..аааахахах  глупости  така и не се разбра.  след като излиза  от панделата идва  в софия и става  строителен  работник.ремонти и строителство по студ.град вече му викат пешо фугата много добър майстор на плочки.после почва да внася крепежни елементи .последствие почва да ги изработва  1 му цех е в бнкя. по късно се пренася  пак в софия и създава цех КИ после и дърводелския старя му цех беше ламаринен навес-кито също през това време правеше новия и през 2000 год. имаше нов цех и много  нови ядове.как направи парите  си остана загатка но да видим. по неговите думи бил изкарал първите 100000 лв. като  поставил  заметръсна плоча в бан от  всичките академици  в българия само той ..врачанеца успял...-. глупости.назначаваше хора и ги уволняваше  беше се свързал със бюрото по труда и взимаше хорица от всички професии  сладкари  музиканти цветари и т.н. и ги правше  дърводелци хорицата и  абер си немаха от  това  но той  ги тормозеше със  120 лева заплата максималната заплата до 2005 г. беше 400 лв. сега е същото  може да  смачкате от работа но повече от 600лв. няма да земете даже са ви много.уловията са много добри но това е за сметка на работниците години на ред купуваше скъпи машини а ние вземахме заплати по  250 лева останалото го крадеше.до 2008 година най добрите майстори  вземаха по 300 лева  не издържаха и напуснаха сега взимат  3 повече нее останал никой  за това си търси  малумници който да му работат без пари.а той да вика по таях.пари взимат само гъзолизците това са  елза от  цех КИ тая шефка дето прилича на болен озъбен туберколозен кон  е наи  отвратителната жена обича  да зяе като луда и да заплашва хората със брат си  да  той е полицай.имаше  един жоро  май е напуснал  селянин копйто се ояде доста .другите напуснаха  защото ги хвана  да го крадат.за жените на петров няма да говора сега  защото няма да ми стигне страницата  но ако се интересувате от тая пропаднала фирма  ще ви споделя и наи романтичните сънища на  петърчо.общо казано  ако имате банки задължения и плащате сметки не почваите работа  там  не може да си плащате  консумативите със  60 лева на седмица. а и няма да издържите на простотията на  тоя  цех.само да  кажа  че е имал много добри работници който работеха със години там и отлични групи.но хорицата  напуснаха или се разболяха  има  и поне  2 смъртни случая  в фирмата  естествено  петров  нее виновен..той винаги е прав.и ако се качи нА ПАРИТЕ СИ ШЕ СЕ ВДИГНЕ  НА 1,20 ОТ ЗЕМЯТА.и всеки от вас  струва 1000 лева, е сега  положението  е доста трагично в фирмата защото  хората  вече го познават и никой  не иска да работи там.просто  20 год.  той мъчеше хората за стотинки. е г-н. петров баламите свършиха карай си ягуара и не  тормози хоратА ПОВЕЧЕ. направи заплатите нормални както следва- за дърводелски  цех  майстор-дърводелец  1000 лв. твърдо както  е по другите  фабрики.шлайфисти  600-800,бояджии-1000, ЗА ЦЕХ  КИ-ПОНЕ ПО 700,ЛВ И ТОГАВА  ШЕ ВИ ПРИЗНАЯ ЗА ЧОВЕК  А НЕ ДА МИ ИЗЛИЗАТЕ  СЪС НОМЕРА  ЧЕ  ТЕ  СА БИЛИ ТОЛКОВА ИЗКАРВАЛИ.ТОВА Е ЗА СЕГА И СИ ПОМИСЛИ  ПРОМЯНАТА   НЕ НИЩО ЛОШО МИСЛЯ  ЧЕ ДОСТАТЪЧНО СЕ НАЛАПА ВЕЧЕ ВРЕМЕ ДА ЗАРАБОТИШ КАТО НОРМАЛЕН РАБОТОДАТЕЛ .НЕМА  ДА ТИ СТАНЕ НИЩО АКО ДАВАШ НОРМАЛНИ ЗАПЛАТИ НА ХОРАТА ТОГАВА ЩЕ ДОЙДАТ И ДОБРИ МАЙСТОРИ.НО СЕ СЪМНЯВАМ ТИ СИ СВИКНАЛ  ДА НЕ ДАВАШ ПАРИ.И ДА ТИ РАБОТЯТ ЗА СЛАВА.АКО МИ ИЗТРИЕШ КОМЕНТАРА ЗНАЧИ СИ  БОКЛУК...ПОМИСЛИ ПОСЛЕ НАЗНАЧАВАЙ ХОРА

Смешна фирма, пародийно, дори обидно заплащане, липса на елементарна култура от страна на ръководния персонал. Осарник и змиярник едновременно. Благодаря стократно на г-жа Елза Георгиева, заради която напуснах тази фирмичка. В момента заплатата ми е точно 8 пъти по-голяма от тази, която получавах във Видира. След периода, в който успях да изтърпя простотията й, а тя беше безкрайна, си казах, че няма да търпя нито една секунда простотия повече в живота си. Благодаря ти Елза, където и да си. Хора, борете се за мечтите си, исизквайте уважение към работата и към себе си. Търсете си възнаграждение, все пак човек работи, за да живее, а не живее за да работи. И ако следвате тези правила - това определено не е вашата фирма.

Тъй като не си пишеш името драги, ще си позволя да ти отговоря. Единствено за мен има значение мнението на клиентите, и на служителите, които са трудулюбиви и грамотни. Такива "недооценени" съвестни труженици не са в полезрението ми. Защо търся начинаещи - ами то е простичко. За да ги обуча според моите правила. А те са простички 8 часа съвестна работа и заплата,каквато си изкара работника. Само комунистите сега обещават пари без труд. Нищо по различно. А ти какво си постигнал в твоя съзидателен живот драги? Само злоба ли? Днес прочетох нещо интересно ( ти можеш ли да четеш?) " Тишината е целостта на ума. В нея "другият" изчезва. Бъди тих за известно време." Дали ще разбереш това което цитирах?
Ако искаш да си човек напиши си името, защото иначе си страхлив мухлю.

Здравейте на всички които ще прочетете редовете по долу.
Пиши на БЪЛГАРСКИ идиоте глупав. Каква заплата си взимал не зная, но като чета това което си написал и 50 лв. са ти много. Фирмата си стои на същото място и добре, че такива като теб не са много, че сигурно ще изчезне наистина тогава. Машините са нови и добри, но не са за такива негодници като тебе драги и за това ще си гризеш ноктите и ще гледаш другите как се радват на живота.

Здравейте на всички който четете тези редове.
Първо да благодаря на Даниела за добрите думи по мой адрес. Че е така така. Второ тя казва нещо много важно - дипломата. Ами тя не струва за мен дори и лев,защото тя не работи вместо вас. Тя ви е дадена за да покаже на този който ви наема на работа,че вие сте машинен инжинер или друг,но тя не работи. Видира е на 21 год. и съм виждал пълни неграмотници по отношение на образованието, а за специалността,която са защитили да ви берат грижа тези които са ви я дали тази диплома.
На въпроса на Наско за парите - всичко си е получил до стотинка, а за осигуровките се обърни към министър Младенов. Ако той каже без осугуровки така ще бъде. Защо ти пркратих договора - защото си саможив, мислиш само за себе си "ДРУГИТЕ НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ"  и заплата не се дава на другата седмица,а като свърши месеца. Да 20 години така плащах,но сега има проблеми с продажбите и няма приходи,които да ми позволяват това да става всяка седмица. Когато върнеш останалата стока (която продаде и похарчи парите 15 лв) и тях ще ти върат от счетоводството.
Дани навсякъде има "змии", но при мен поне са по малко. Успех на всички, които чернят работодателите си, но това са посредствени хора.

Аз се чудя на всички които пишете тия глупости едните се крият зад фалшиви имена и пишете неща които ги има навсякъде а по-смешното е че някои се подмазват и то тук където ги чете които трябва. Ако си човек на място кажи каквото искаш да кажеш.ИСКАМ СИ ПАРИТЕ който съм си заработил и не си измисляите удръжки за осигоровки липси и др. Както аз бях коректен към вас така и вие бъдете коректни към мен.