Ифо Дизайн ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Овча купел, Квартал кв.Горна баня, Николай Хрелков, 2А&markers=София,Район р-н Овча купел, Квартал кв.Горна баня, Николай Хрелков, 2А

Ифо Дизайн ЕООД

В бранша съм от 17 години и рядко съм виждала такъв професионализъм. Не само, че оправят файловете на неграмотните рекламни агенции, които все повече се множат, но и дизайн преработват, защото великите дизайнери не познават технологичния процес и обикновено искат глупости.
Характера на Иво и неговите лични качества са проблем на негововто семейсто. В бизнеса той е професионалис и това е важното.
Всички злостни коментари са анонимни, което издава долните душици на авторите. Когато не можеш да застанеш с истинското си име и лице зад думите и действията си - ти си едно НИЩОЖЕСТВО. Жал ми е за вас!

Аз просто не мога да си обясня лошите коментари относно Ифо Дизайн. Иво, Сашо, Любо, Ники всички са професионалисти в своята област. Иво е 100% професионалист, но голямото напрежение около кризата го кара да е директен, колкото и да не ви се харесва. Сашо е отговорен и никога няма да ви подведе. Любо поддържа машините и винаги е отворен за разговори и е предан на Ифо. Той познава всяка машина изоснови, може в 2 посреднощ да дойде и да я поправи за да се предаде тиража в срок. Ники скоро стана технолог, но също е много добро момче. Вие, които ги упреквате не виждате ли гредата в собствените си очи. Оправят ви насраните файлове, грешки в правописа и какво ли още не.Да не говорим за RGB-та, тифеци и не знам какви други проблеми. Умната ей!

много съм доволна от Иво. случвало ми се е да има грешка в поръчка, която екипа на ифо дизайн виждат и ми обръщат нужното внимание преди да е станало късно и без това да им влиза в задълженията. Иво е коректен партньор, освен това винаги ме съветва ако параметрите на запитването ми са неподходящи, за нужното високо качество. Смятам, че Иво влиза в положение и помага с каквото може, но това би трябвало да е двустранен процес и клиентите му, които са писали по-долу простотии, просто нямат нужния подход и професионализъм към него. С няколко думи - лесно се работи с Ифо дизайн стига да знаеш как.

pe4atnica kato vsqka edna ot tozi rod... nito e magnat ... nito e juje .. ka4estvo ... dovolno za niskite ceni na Ivo ...

мнението е същото, но понеже очаквам да се намеси някой мил и дружелюбен идиот с претенции за по- добра езикова колтура от моята - ето го пак с корИгирани грешки:

Съжалявам да прочета такива коментари за фирмата, в която работих повече от три години.. Наистина се разделихме през 2006, но не вярвам, че за това време е възможно нещата драстично да са се променили.. Бях там още в старата база, след преместването в Горна баня се купиха нови машини, построиха се нови пристройки, наеха се нови специалисти.. Признавам, че отдавна нямам досег с тази фирма, но познавам управителя - и не мога да приема, че амбициозен и сериозен човек като него би допуснал за предприятието му да се грижат непрофесионалисти. Аз и хората около мен имахме възможността да покажем какво можем, да поемем инициатива, и да получим адекватно възнаграждение за усилията си.. А колкото до Иво - неграмотни коментари за този човек предизвикват само присмех към отправилите ги.. Иво освен човек, е и перфекционист, с невероятно чувство за хумор, изключително точна (макар и понякога неделикатна) преценка за хората, и е един от работодателите ми, който винаги си е тежал на мястото.

Съжалявам да прочета такива коментари за фирмата, в която работих повече от три години.. Наистина се разделихме през 2006, но не вярвам, че за това време е възможно нещата драстично да са се променили.. Бях там още когато бяхме в старата база, след преместването в Горна баня се купиха нови машини, построиха се нови пристройки, наеха се нови специалисти.. Признавам, че отдавна нямам досег с тази фирма, но познавам управителя - и не мога да приема, че амбициозен и сериозен човек като него би допуснал за предприятието му да се грижат непрофесионалисти. Аз и храта около мене имахме възможността да покажем какво можем, да поемем инициатива, и да получим адекватно възнаграждение за усилията си.. А колкото до Иво - неграмотни коментари за този човек предизвикват само присмех към отправилите ги.. Човекъ освен човек, е и перфекционалист, с невероятно чувство за хумор, изключително точна (макар и понякога неделикатна) преценка за хората, и е един от работодателите ми, който винаги си е тежал на мястото.

Точно така.След ИВО всички са полиграфически неграмотни селяни.Не можеш да получиш компетентен отговор камо ли съвет.Преди имаше един
но явно му е писнало и сега го няма.Пълно е с некъдърници и простаци.
Ние се отказахме защото ни лъжеха със срока, евтина хартия и накрая видяхме старата и много зле изглеждаща техника. На тази печатница вече не може да се вярва.
С голямо съжаление! Бивши техни клиенти

Печатница без нито един полигрофист.Само леваци! Лъжат клиентите във
всчко,гр.хартия , срокове и най- вече с качество.Машини-гробници,подръж-
ка от самозван ,,монтьор,,и т.н. и т.н.

Иво ли?

Малък, дребен, злобен управител! Другото ще го допишат другите.